Pioneer vs. Denon

Diskuze o DJ přehrávačích a gramofonech
Odpovědět
stereoman

Re: Pioneer vs. Denon

Příspěvek od stereoman » 09 led 2012 20:38

Tak to zas tak uplne neni pravda. V oblasti CD vsem doporucuji Pio (zde proste Pio nema konkurenci, vsichni ostatni se totis vydali spatnou cestou). V oblasti mixu doporucuji Denon (lepsi pomer vykon/cena, vyjimkou je spojeni a spoluprace s CD Pio-zde doporucuji Pio). V gramo doborucuji Technics a u sluchatek Senneiser (nedoporucil jsem je i tobe?). Dale u DVS doporucuji Traktora a Serato (onehda jsem tu doporucil Serato i pres to, ze jsem Traktorista-jednalo se o HIP HOP a zde znam vice priznivcu Serata a tak jsem ho doporucil). U MIDI nedoporucuji nic, protoze se jedna "novou" oblast, takze na sve hrdiny a modli typu (HD25,T1210MK2 apod.) si budeme muset jeste chvili pockat (otazkou je, zda se neco stane legendou, protoze produktovy cyklus v teto oblasti je prilis rychly).

Zjednodusene receno proste chce to premyslet hlavou :wink: a nezrat ty marketingove zvasty, kterymi vas tito nebo ti druzi krmi...

Azu

Re: Pioneer vs. Denon

Příspěvek od Azu » 09 led 2012 21:28

MIDI kontroléry z trhu mizí a objevují se nové stejnou rychlostí s jakou přicházejí nové verze softwarů a to je špatné. Legendy tu máme BCD2000 a VCI-100, to byly skutečné legendy, ale čas plyne a legendy jsou již v muzeu, nyní to na nás chrlí takovou rychlostí, že nestačíme sledovat ani co přichází na trh. Tuto větev vidím do budoucna jako slepou :)

Jinak naprostý souhlas se stereoman v ostatních výrobcích
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

Odpovědět