Mlhator-jakej je podle Vás nej!!Dobrá cena a životnost!!

Odpovědět
Paxhape

Re: Mlhator-jakej je podle Vás nej!!Dobrá cena a životnost!!

Příspěvek od Paxhape »

ToLa píše:
Paxhape píše:Osobne by som ti poradil stránku 1111.sk, kde nájdeš FM 1200 a aj 1500 ktoré fičia jak majú žiadne zbytočné hovadiny iba to čo potrebuješ + dialkový ovládač
Záruka je vázána na používání jejich kapaliny... to mě moc výhodné nepřijde za 600,- 5l...

Ale tá kvapalina je fakt super... Mám tu vysoko hustú a za zábavu vo veľkej hale asi 15 x 30 m som vyfučal asi 1,5dcl... :) A veľmi hustý dym :)
2x Pio CDJ 350W+Numark DM1050+VivancoDJ100

xjurasek

Příspěvek od xjurasek »

hodí se mlhovač i na takové malé domácí párty? není to zbytečnost? co si o tom myslíte?

stopo

Příspěvek od stopo »

no to je uz na kazdom ako sa rozhodne a niekedy ani dym netreba plnohodnotne ho nahradi dym z cigariet :D

a pokial nemas laser tak dym netreba ak laser mas tak nie je o com uvazovat

honcka
Vybavení

Příspěvek od honcka »

ono nemusis mit laser, staci mit jakykoli paprskovy svetla, v mlze vyniknou mnohem lip

DR.DARK

Příspěvek od DR.DARK »

Já jsem se sem dostal náhodou, hledal jsem, jestli už někdo nemá nějaké zkušenosti s čištěním mlhostroje. Jiné, než znám já. Tj. buď originální tenzidy např. Eurolite, nebo tu "stále omílanou" recepturu ocet a destilovaná voda. Řeším teď u jednoho svého mlhostroje Antari 510, že buď má zanesené těleso, nebo zničené ULKA čerpadlo. Pistonová čerpadla jsem prostudoval a znám kompletní program a parametry ULKA (tuhle značku používá halda výrobců výrobníků). Vyměním čerpadlo, staré buď zrepasuji a nepůjde-li to, nezbyde, než se vrhnout na těleso...
Otázka ale byla, než se řešil glycerin, jaký výrobník? Vím jistě, že i Antari je tak trochu peklo. O Eurolite, ADJ, atd. ani nemluvím. Když v roce 96 jsme chodili pro dvě deci glycerinu do lékárny, už tehdy říkali lidé, že je to karcinogení. Nevím..., ale vím, že náplň od Martin (JEM) do výrobníku Martin (JEM) prostě funguje a dobře v ní vynikají světla, že náplň HES (HighEndSystems) do výrobníku HES prostě funguje a vynikají v ní světla. O dost více než s náplní Eurolite. A teď ten výrobník. Mám tři výrobníky Antari, žádná sláva, levné a funkční. Mám sérii X. Pak mám JEM Technofog, to už taky nebyl žádný "Zetor". Koupil jsem zdevastovanou F100 od HES, to je frajeřina. Dostala nový nástřik práškovkou, repas DMX ovládání, je to stařeček, asi 573 vyrobený kus. (Mám za to, možná mylně, že jich bylo vyrobeno více než milion.) Fascinuje mi Martin Magnum Pro 2000, léta jsem s ním dělal. Výše zmíněný Look je super firma, do ruky se mi dostává, hlavně na servis hazer Unique, a vyjma akvarijního vzduchovače, je to sofistikovaný stroj. Mám neopravený hazer Smoke design MK2, to je mazaný stroj, složený z prefabrikovaných komponentů, musím jej jednou dát dohromady, byť řízení je dle mě analog.Prodal jsem haldu strojů JEM (ZR44, ZR22, a dva Glaciatory X-stream) V databázi mám cca. sto firem, co se výrobníky zabývají. Mě fascinuje spíše MGD, Rosco, Smoke Factory, La Maitre. Jenže to asi pro Dje moc není cenově dostupné. Když bych to měl vzít logicky, šel bych do bazarů a koupil, Martin Magnum Pro 2000, nebo HighEndSystem (HES) F100, nebo F200. Kdo má málo proudu, ten by možná využil právě Look, nebo Smoke Factory. Šroty typu nízké řady Antari, nebo Eurolite, ADJ, Shotec si po dvaceti letech praxe říkám, že jsou jen vyhazováním peněz. To samé platí o náplních. Sofistikované stroje mají přesné teploty odpařování kapaliny, a výrobce vlastně vydělává na té "své" kapalině, která má přesnou teplotu. Jen mě teď napadá, vzpomínám-li si to dobře, tak u Magnum Pro 2000 se prostě těleso rozebralo a připečené věci se vyčistily a bylo opraveno. Dnes je to spotřebák, záruka a vyhodit.

hromiss

Příspěvek od hromiss »

Ahoj co to je za znacku mlhatoru?? AA hd? Dekuji Martin

Odpovědět