Mlhator-jakej je podle Vás nej!!Dobrá cena a životnost!!

Odpovědět
benja

Re: Mlhator-jakej je podle Vás nej!!Dobrá cena a životnost!!

Příspěvek od benja »

[quote="stopo"]neviem ci to bude stacit ale na taky pocet ludi by som uvazoval o kupe dymostrojov LOOK[/quote]

Nějaké příklady? ... Mě právě celkem zaujmul ta 3000vka, i když jsem koukal na 1500kilo ... ale 1500 = 13tisic a 3000vka = 17 .... tak to už si ty 4tisice priplatim a koupim raději ten větší ... ale taky čekám za 17 tisíc trošku kvalitku :)

Potřebuju to pro své akce ... kde teď byla v pořadí druhá koukni na foto www.impactnight.cz/galerie ...

stopo

Příspěvek od stopo »

[quote="benja"][quote="stopo"]neviem ci to bude stacit ale na taky pocet ludi by som uvazoval o kupe dymostrojov LOOK[/quote]

Nějaké příklady? ... Mě právě celkem zaujmul ta 3000vka, i když jsem koukal na 1500kilo ... ale 1500 = 13tisic a 3000vka = 17 .... tak to už si ty 4tisice priplatim a koupim raději ten větší ... ale taky čekám za 17 tisíc trošku kvalitku :)

Potřebuju to pro své akce ... kde teď byla v pořadí druhá koukni na foto http://www.impactnight.cz/galerie ...[/quote]

dymostroje look treba zvazit ci si ich covek kupy su extremne drahe ale strasne vykonne s velkym dofukom a strasne kvalitne
len priklad jeden z najsilnejsich dymostrojov treba napajat bud cez 360v alebo cez 3 zasuvky 230v dofuk je 30 metrov spotreba 0,5l kvapaliny za minutu, vaha okolo 30 kg a cena cez 3 000€ s tymto dymostrojom sa robili efekty v piratoch z karibiku, avatar, spiderman 3...

saozrejme su aj lacnejsie dymostroje look sa daju zohnat od cca 500€ napriklad na stranke 55.sk

benja

Příspěvek od benja »

[quote="stopo"][quote="benja"][quote="stopo"]neviem ci to bude stacit ale na taky pocet ludi by som uvazoval o kupe dymostrojov LOOK[/quote]

Potřebuju to pro své akce ... kde teď byla v pořadí druhá koukni na foto http://www.impactnight.cz/galerie ...[/quote]

dymostroje look treba zvazit ci si ich covek kupy su extremne drahe ale strasne vykonne s velkym dofukom a strasne kvalitne
len priklad jeden z najsilnejsich dymostrojov treba napajat bud cez 360v alebo cez 3 zasuvky 230v dofuk je 30 metrov spotreba 0,5l kvapaliny za minutu, vaha okolo 30 kg a cena cez 3 000€ s tymto dymostrojom sa robili efekty v piratoch z karibiku, avatar, spiderman 3...

saozrejme su aj lacnejsie dymostroje look sa daju zohnat od cca 500€ napriklad na stranke 55.sk[/quote]

Ty jo neblázni :D takovej rozpočet zase nemám ;) ... ač by to bylo super .. .ale na takovou uroven jit zatim nemůžu :)

microgenius

Příspěvek od microgenius »

napajet ze 3 zasuvek 230V tak ted sem si sednul na prdel :D:D
pioneer DJM 700,2xCDJ850k, 2xCDJ 100,HD25-1 II

stopo

Příspěvek od stopo »

jj bud 3x 230V alebo jedna 360V zasuvka :D

microgenius

ty budes elektrikar vid?

ToLa

Příspěvek od ToLa »

My máme doma cirkulárku a ta je taky na 3x220V... Stačí na konec prodlužky roztrojka a zapojit všechny tři napájecí kabely :mrgreen:

ToLa

Příspěvek od ToLa »

[quote="benja"]

Zaplatila se ta akce? Už ten plakát mě přišel "dost odvážnej" a pokud ty fotky nejsou pořízeny 2h před otevřením, nebo 2h po zavření, tak to musel bejt provar jak prase...

stopo

Příspěvek od stopo »

microgenius píše:ty budes elektrikar vid?

nie strednu mam obchodnu akademiu a teraz studujem na univerzite informatiku
ale elektrike a kopcu inych remesiel som sa naucil

ToLa

Příspěvek od ToLa »

V televizi řikali, že vysoké školství má špatnou úroveň, ale že je uplně v hajzlu jsem si teda nepředstavoval :mrgreen:

microgenius

stopo píše:
microgenius píše:ty budes elektrikar vid?

nie strednu mam obchodnu akademiu a teraz studujem na univerzite informatiku
ale elektrike a kopcu inych remesiel som sa naucil

tak zanech elektrikariny a venuj se cislum :D:dnez nekomu ublizis :D

microgenius

ToLa píše:V televizi řikali, že vysoké školství má špatnou úroveň, ale že je uplně v hajzlu jsem si teda nepředstavoval :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

benja

Příspěvek od benja »

[quote="ToLa"][quote="benja"]

Zaplatila se ta akce? Už ten plakát mě přišel "dost odvážnej" a pokud ty fotky nejsou pořízeny 2h před otevřením, nebo 2h po zavření, tak to musel bejt provar jak prase...[/quote]

Vyplatila se ta akce ;) .. celkový počet návštěvníků platících byl něco přes 1327 ...

Proč plakát odvážnej?

Paxhape

Příspěvek od Paxhape »

Osobne by som ti poradil stránku 1111.sk, kde nájdeš FM 1200 a aj 1500 ktoré fičia jak majú žiadne zbytočné hovadiny iba to čo potrebuješ + dialkový ovládač
2x Pio CDJ 350W+Numark DM1050+VivancoDJ100

ToLa

Příspěvek od ToLa »

Paxhape píše:Osobne by som ti poradil stránku 1111.sk, kde nájdeš FM 1200 a aj 1500 ktoré fičia jak majú žiadne zbytočné hovadiny iba to čo potrebuješ + dialkový ovládač
Záruka je vázána na používání jejich kapaliny... to mě moc výhodné nepřijde za 600,- 5l...

Odpovědět