Mlhator-jakej je podle Vás nej!!Dobrá cena a životnost!!

Odpovědět
eXilim

Re: Mlhator-jakej je podle Vás nej!!Dobrá cena a životnost!!

Příspěvek od eXilim »

Pánové chemici... Já ještě nevystudoval vůbec nic, du do 3 ročníku průmky a programování. A abych byl upřímnej ... Je mi uplně ukradený jestli mě to zabije nebo ne... Proč? Deně dejcham různý sajrajty z aut, cigaret a buhví čeho všeho, takže opravdu jedna lahvička nákýho glycerinu je mi uplně ukradená... Zeptam se jednoduše...

Co mi udělá krabička cigaret za večer a dejchání glycerinu s destilkou za jeden večer?

Pro ty co neřešej tyhle chujoviny:
mam 100ml glycerinu (85%) a 5L destilky... kolik ty destilky mam nalejt do toho glycerinu?
Mam EUROLITE NB-40 ICE Low Fog Machine a je to téměř jen na lasery...

Díky
eXim

eXilim

Příspěvek od eXilim »

eXilim píše:Pánové chemici... Já ještě nevystudoval vůbec nic, du do 3 ročníku průmky a programování. A abych byl upřímnej ... Je mi uplně ukradený jestli mě to zabije nebo ne... Proč? Deně dejcham různý sajrajty z aut, cigaret a buhví čeho všeho, takže opravdu jedna lahvička nákýho glycerinu je mi uplně ukradená... Zeptam se jednoduše...

Co mi udělá krabička cigaret za večer a dejchání glycerinu s destilkou za jeden večer?

Pro ty co neřešej tyhle chujoviny:
mam 100ml glycerinu (85%) a 5L destilky... kolik ty destilky mam nalejt do toho glycerinu?
Mam EUROLITE NB-40 ICE Low Fog Machine a je to téměř jen na lasery...

Díky
eXim
** Led do toho nedávám
** Glycerin je z lékarny

acryo

Příspěvek od acryo »

Lol, jak se tady sichni hadaj z ceho vyrabet mlhu xD Strasne chudi lidi co chteji usetrit par stokorun na cigara. Aby vam to neodparilo penezenku :D ... A ted k tematu.. nikde sem se tadynedocet, zda je Antary f80z dostacujci stroj (jasny, nema takovy ty vychytavky na prehrati cerpadla atd), kterej utahne mensi disku cca jednou za mesic. Libi se mi ten dofuk 4,5m co se papirove udava..za ty prachy to vypada dobre..a zadny profiko nepotrebuju, to bych musel hrat kazdej vikend.. dikec

ToLa

Příspěvek od ToLa »

Ono pokud hrajes venku, nebo v dobre vetranem prostoru, tak je rozdil promlzit za vecer 500,- nebo 50,- Je jasný že doma ve stodole ti stačí FZ80 a lahvička 2dcl na půl roku :mrgreen:

acryo

Příspěvek od acryo »

oukej :) parada.. No kdyz bych delal profi akce s profi mlhatorem, tak bych na to ty prachy mel mit, pripadne by se cena za pouzitou napln mela promitnout v cene vstupneho.. Kdyz des na apokalipsu za peticento tak tam na tebe nebudou blikat eurolity s mlhou od antari..ale lidi co to delaj si za to nechaj zaplatit, takze nemusej delat naplne doma v koupelne

ToLa

Příspěvek od ToLa »

Abych dělal akci ve větraným prostoru tak to musí být profi akce?

Napíšu na plakáty: Vstup: 50,- + připlatek za mlhu 5,- ... ty seš hlava ti povim... :mrgreen:

Pro mě za mě, kupuj si kanystr mlhy třeba za 1000,- ale já si to samé vyrobim za 50,- a radši si dojdu na dobrou večeři.

acryo

Příspěvek od acryo »

Ne nemusi to byt profi akce..ale kdyz mas na LOOKa tak mas aj na blbou napln... A v opacnym pripadu, kdyz mluvim o Antari f80 a poziju to jednou za mesic, tak ty blby 300-400 za origo napln dam v klidu.

a na plakatu muzes mit klidne 60kc aniz by ses zminoval o tom co tim pokryjes.
Kazdej chce furt akorat usetrit..ale vetsinou to je na ukor druhych.

ToLa

Příspěvek od ToLa »

Na koho, že to mam? :lol:

To je pravda, taky do nákladů na vstupu můžu promítnout můj čas co strávím přípravou +15,- Náklady na prasklou žárovku +2,- Náklady na lepidlo na plakáty +5,- Ty až budeš mít klub, budeš mít narváno, až dáš vstupný za 499,- :mrgreen:

Nechápu proč bych si měl kupovat kanystr toho samého za 500,- ale rozumim tomu, že ty jsi fajšměrk a rád utrácíš peníze za uplně zbytečný věci, já ne, já rád na běžných nákladech ušetřim a ušetřený peníze investuji inteligentněji, než do něčeho co za 5 minut vysaje větrák...

acryo

Příspěvek od acryo »

Pokud tam budu mit svetla za 3 mega a hudbu za dalsi mego, tak si klidne 499kc dam... Jinak pokud mas klub, ve kterym se kazdej vykend protocej statisice, nevidim duvod proc si nekoupit treba 50litru naplne.

Hej delej si svejch 5 litru glycerinu ja si koupim svejch 5l origa a kazdej budem spokojeni

ToLa

Příspěvek od ToLa »

O jakech milionech to mluvíš? Ty něco bereš? :mrgreen:

acryo

Příspěvek od acryo »

Ja sem cistej, ale tobe z toho glycerinu uz drhnou kolecka.
Myslis ze treba na Guettovi, nebo na white sensation co byli v Praze se poustel glycerin?
Nevim co na tom nechapes..Ten kdo si videla, nepotrebuje delat nejaky nahrazky. Naopak ten kterej si nevidela delat nahrazky taky nemusi, protoze nedela akce tak casto nebo v takovym rozsahu. Pokud teda nejses skrblik a chces skudlit za kazdou cenu, to je potom vporadku

benja

Příspěvek od benja »

Uvažuju o koupi " Antari Z-3000 II " ... má s ním někdo zkušenosti? Spotřeba, dofuk, výdrž, kvalita zpracování ... Díky

stopo

Příspěvek od stopo »

ja mam antari z-1000 a bohato mi staci aj na velke saly dofuk tych cca 4-5 metrov ale vykon obrovsky keby som ho nechal 30s fucat naplno tak nic nevidno :D a spotreba na ten vykonn je dost mala antari z-3000 sa oplati len do sal s kapacitou 200 a viac ludi teraz myslym daky kulturak

benja

Příspěvek od benja »

stopo píše:ja mam antari z-1000 a bohato mi staci aj na velke saly dofuk tych cca 4-5 metrov ale vykon obrovsky keby som ho nechal 30s fucat naplno tak nic nevidno :D a spotreba na ten vykonn je dost mala antari z-3000 sa oplati len do sal s kapacitou 200 a viac ludi teraz myslym daky kulturak
Omlouvám se, potřebuji to pro sály kde je 1000-1500lidí .. budu tam mít dva, proto potřebuji jeden kvalitní ..

stopo

Příspěvek od stopo »

neviem ci to bude stacit ale na taky pocet ludi by som uvazoval o kupe dymostrojov LOOK

Odpovědět