Technu zvoni umiracek (clanek v reflexu)

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
djfelixus

Re: Technu zvoni umiracek (clanek v reflexu)

Příspěvek od djfelixus »

norman_cook píše:
honcka píše: Hardstyle je novinka akorat u nas, v holansku to fici uz dobrejch 5 let, ale to je mozna tim, ze gabba like styly u nas nemaj moc na ruzich ustlano
kdo by taky chtel poslouchat takovy kraval o nicem! na nasi republice se mi libi jedna vec a tou je to, ze jsme si nenechali vnutit zadny blbosti ze zapadu. jsme proste takovy vlastni. nejde o to ze jsme pozadu, ale ze si vybirame a neposlouchame kazdou blbost co na zapade vymysli. gabba like styly, minimal a podobne kraviny u nas moc lidi nezajimaji a ani nevidim duvod proc by meli.
Za tohle ti moc minimalistů a hardstylystů nepoděkuje. Tyhle lidi si zase můžou myslet, že to co posloucháš ty, je taky neposlouchatelnej. Každýmu se prostě líbí něco jinýho a to hraje. :wink:
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

norman_cook

Příspěvek od norman_cook »

myslel jsem, ze jste natolik inteligentni, ze kdyz se tu resi hudba, tak muj nazor budete brat v mezich hudby. tady na foru se ale pokazde najde nejaky prdola, co to zacne vztahovat na dalsi oblasti, ktere s hudbou absolutne nesouvisi. nekolik podobnych prdolu se k nemu pak jeste prida, aby dokazali, ze na tom s inteligenci nejsou o moc lepe :!:
doopravdy nechapu, proc tu resite komance a druhou svetovou valku :!:
kazdy at si posloucha co chce, ja ho nenutim poslouchat neco jineho. ja jen konstatoval, ze gabba, minimal atd. jsou u nas okrajovou zalezitosti. majorytni styly u nas jsou techno,trance,house a zlamane beaty (+odnoze techto stylu). jeste tek tu ma dost priznivcu. zbytek je zcela minoritni zalezitosti.
jeste jednou zduraznuji, ze nechapu proc tu resite svetovou valku a komance, ani jedno nema s timto tematem nic spolecneho. vidim vsak, ze potrebujete osvetlit dejepis. u te svetove valky to bylo tak, ze se jeste pred jejim koncem rozhodlo na jedne konferenci, ktere uzemi bude spadat do zapadni sfery a ktere do vychodni. zbytek bylo uz jen divadlo pro lidi... proc myslite, ze ceskoslovensko nesmelo byt osvobozeno Americany a cekalo se na rusaky! Amici to tady mohli vycistit jeste pred rusakama! nakonec to jeden general nevydrzel a vlitnul aspon do Plzne...

RickySho

Příspěvek od RickySho »

jojo, resit tu v souvislosti s timhle cesky dejiny mi pride taky prehnany a nechapu jak se k tomu vubec dostalo. (ja ve svym prispevku sice mluvil taky obecne ale to byla jen ilustrace prikladu a vse bylo aplikovatelny na hudbu ale to uz je jedno).

ale promin, veta "kdo by taky chtel poslouchat takovy kraval o nicem!" mi neprisla jako ze vyjadrujes ze u nas to jsou okrajove styly :)

no ale tenhle topic je stejne o jinem tematu.... akorat proste sme jedna komunita co ma spolecnou zalibu tak bychom se mohli vic respektovat at hraje kdo co hraje (obecne tyhle hippisacky kecy nesnasim ale tady je to asi na miste :D )

norman_cook

Příspěvek od norman_cook »

okrajovost tech stylu jsem vyjadril touto vetou:
gabba like styly, minimal a podobne kraviny u nas moc lidi nezajimaji a ani nevidim duvod proc by meli.

tou vetu, kterou jsi pouzil ty jsem vyjadril muj nazor + nazor spousty lidi..

voče

Příspěvek od voče »

Jo, to sem započal já a přepísk sem to. To už byl opravdu velkej offtopic a omlouvám se. Jen jsem si představil ty křivdy, který si naši praotcové vnutit nechali. Já na tu minulost pořád pamatuju, i když jsem ji neprožil (ale znám z vyprávění a knížek a dokumentů). A když někdo řekne něco takovýhodle, tak to je jak červenej hadr a je ze mě bejk :)

Nicméně si za tim názorem pořád stojim. Jen se to sem nehodí a už mlčim.
DRUM'n'BASS vibezz
www.sunflower-bitches.com

psychomatic

Příspěvek od psychomatic »

Moja reč techno je techno a vinyly sú vinyly

Darkwatcher

Příspěvek od Darkwatcher »

Haaaa opravdu me tesi,ze zrovna muj vyvoleny styl jmenem Hardstyle vyvolal malem 3 svetovou.Ja teda ho posloucham uz 7 let a za tu dobu se jeho struktura zmenila.Tenkrat to bylo hodne deprimujici,ze siroko daleko nebyl clovek co by to poslouchal.Kravalem se rikalo kde jakymu stylu,ktery u nas zacal fungovat.Lidi jsou jak cviceny vopice...nejakou dobu jim to rvy do hlavy a oni si na to zvyknou.Tehda byla v HS velmi silna komunita.Producenti a Djs mezi sebou radi spolupracovali.Vznikly organizace jako Q-Dance,ktera vlastne ovlada cely kseft s HS.HS dnes prodelava svoji existencni krizy.Reknu Vam takovy spiny co je kolem toho je na jeden velky roman.Kdyz uz po tech letech se zacina tady ve vetsim svetle ukazovat,tak z toho ani nemam radost.Lidi vidi jenom ty ohrany jmena, co davaji v produkci prednost kvantite pred kvalitou.Dnes je treba sledovat nezavisly producenty...hledat ty spravny jmena,co do toho davaji srdce a podporovat je kazdou korunou.Jinak HS nema z Technem vubec nic spolecnyho.

Odpovědět