Nejhorší DJ performace /Nejhorší věc co ste viděli dělat DJe

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
Odpovědět
heerer

Příspěvek od heerer » 25 bře 2008 12:17

Nejhorsi DJka SALACOVA :lol:

JB007

Příspěvek od JB007 » 25 bře 2008 13:13

to je slovo do pranice , skoda ze mi nekdo smazal muj topic nazvany nejvetsi hnup na scene, tam by se tva odpoved hodila :(

heerer

Příspěvek od heerer » 25 bře 2008 15:05

JB007 píše:to je slovo do pranice , skoda ze mi nekdo smazal muj topic nazvany nejvetsi hnup na scene, tam by se tva odpoved hodila :(
Ja ho tam dal. A pak uz jsem marne tvuj topic hledal. A proc slovo do pranice?

Ja ji videl a slysel. Hruza, des. Spousta lepsich Djs ale narozdil od ni nemaj pi.u a to je problem uspet.

KILLA BEE

Příspěvek od KILLA BEE » 25 bře 2008 16:29

heerer píše:
JB007 píše:to je slovo do pranice , skoda ze mi nekdo smazal muj topic nazvany nejvetsi hnup na scene, tam by se tva odpoved hodila :(
Ja ho tam dal. A pak uz jsem marne tvuj topic hledal. A proc slovo do pranice?

Ja ji videl a slysel. Hruza, des. Spousta lepsich Djs ale narozdil od ni nemaj pi.u a to je problem uspet.
mno teda..myslim ze MS nejni až zas tak zoufalá, že z ní má spousta lidí komplexy je jejich věc :-) Každopádně jsou tu i lepší kusy, a ani nemusí mít píču :-) vše je otázka poptávky a loktíků.... btw. Is he a DJ if he can´t scratch ? :-)
2x 1200MK5, RANE-TTM57SL ,Vestax QFO, MPD24, MPC500 atd..

JB007

Příspěvek od JB007 » 25 bře 2008 17:04

on nemyslel picu ale pihu :lol: , aspon se pozna kdo je tady sprostak :lol: :lol: .

ten topic zalozim znova treba ho nesmazou :?

heerer

Příspěvek od heerer » 25 bře 2008 17:20

Hraje jen pro to ze ma Djje pritele mozna je i promoter(nezajima me tak to nevim presne) ale kdyby mela jet od zacatku jako vsichni tak by urcite prohrala.

Je to LAMA

:!:

Kenny

Příspěvek od Kenny » 25 bře 2008 18:14

a není jediná takových s pihou je víc :)

JB007

Re: Nejhorší DJ performace /Nejhorší věc co ste viděli dělat

Příspěvek od JB007 » 25 bře 2008 19:47

tema je oziveno zde:
./viewtopi ... =9602#9602

Azu

Příspěvek od Azu » 25 bře 2008 21:06

Já myslim, že jedno natolik uhozené a velmi subjektivné téma bohatě stačí a není třeba je rozdělovat na víc. Stejně tak by kdokoliv mohl napsat o tobě, že jsi úplný pako, který se nikam nedostalo narozdíl od jiných a je jedno jak se tam dostali a jakou muziku pouštěj, hlavně že se jim to nekopalo a uměj alespoň něco namixovat, narozdíl od mnohých zde, který si je berou do huby.
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

heerer

Re: Nejhorší DJ performace /Nejhorší věc co ste viděli dělat

Příspěvek od heerer » 25 bře 2008 21:30

JB007 píše:tema je oziveno zde:
./viewtopi ... =9602#9602
Tak uz ti to zase smazli co? :?

admin van buuren
Moderátor

Příspěvek od admin van buuren » 25 bře 2008 21:38

Souhlasim, ze takove prispevky nejsou zrovna chloubou naseho fora, ale uhozenost tematu mi neprijde jako vazny duvod k cenzure. Vypadalo to, ze tema bude celkem popularni. V pripade zajmu o toto tema, prosim nekoho ze zucastnenych o jeho znovuzalozeni, k jeho smazani jiz nedojde.

Dale prosim o psani prispevku k tematu.
Napriklad tento prispevek
heerer píše:Nejhorsi DJka SALACOVA :lol:
neodpovida na otazku Nejhorší DJ performace /Nejhorší věc co ste viděli dělat DJe.

heerer

Příspěvek od heerer » 25 bře 2008 22:00

Nechapu co vas poburuje nad kritikou Djky ktera to proste neumi.
Topic je o : Nejhorší věc co ste viděli dělat DJe
A ja na to odpovedel ze tato Djka to proste neumi. A nic naplat spousta lidi s tim souhlasy. Pokud je v tomto problem tak se asi z tohoto fora odhlasim, pac snad vsichni vime o cem michani je. A k tomu se muzeme vyjadrovat svobodne.

Ale pokud ne tak je to panove Admini smutny :!:

Kenny

Příspěvek od Kenny » 25 bře 2008 22:00

to bych chtěl slyšet co umí namixovat :lol:

admin van buuren
Moderátor

Příspěvek od admin van buuren » 25 bře 2008 22:17

heerer píše:Nechapu co vas poburuje nad kritikou Djky ktera to proste neumi.
A ja na to odpovedel ze tato Djka to proste neumi. A nic naplat spousta lidi s tim souhlasy. Pokud je v tomto problem tak se asi z tohoto fora odhlasim, pac snad vsichni vime o cem michani je. A k tomu se muzeme vyjadrovat svobodne.

Me nepoburuje kritika, me je Salacova naprosto ukradena! Ja jsem to myslel tak, ze otazka se tykala cinnosti DJe a ne jmena nejhorsiho DJe :!: Proto by bylo vhodnejsi takovy prispevek umistit do toho smazaneho tematu. Ten prispevek tam byl a byl na spravnem miste, me to nesedelo jen k tomuto tematu! Svoboda projevu tu je myslim dost velka. Jen zridka jsem tu nekoho omezoval a kdyz uz k tomu doslo. Tak to bylo jen z duvodu, ze tu dotycny vedl jednosmernou debatu kvuli svym obchodnich zajmum! Jak muzete videt na mem predeslem prispevku, tak zde svobodu projevu hajim i pres nevoli jinych :!:

Jak jsem psal vyse, pokud mate o tema, ktere bylo smazano zajem. Muzete si ho zalozit a mate me slovo, ze tema jiz nebude smazano.

KILLA BEE

Příspěvek od KILLA BEE » 25 bře 2008 23:53

admin van buuren píše:
heerer píše:Nechapu co vas poburuje nad kritikou Djky ktera to proste neumi.

Me nepoburuje kritika, me je Salacova naprosto ukradena! Ja jsem to myslel tak, ze otazka se tykala cinnosti DJe a ne jmena nejhorsiho DJe :!: Proto by bylo vhodnejsi takovy prispevek umistit do toho smazaneho tematu. Ten prispevek tam byl a byl na spravnem miste, me to nesedelo jen k tomuto tematu! Svoboda projevu tu je myslim dost velka. Jen zridka jsem tu nekoho omezoval a kdyz uz k tomu doslo. Tak to bylo jen z duvodu, ze tu dotycny vedl jednosmernou debatu kvuli svym obchodnich zajmum! Jak muzete videt na mem predeslem prispevku, tak zde svobodu projevu hajim i pres nevoli jinych :!:

Jak jsem psal vyse, pokud mate o tema, ktere bylo smazano zajem. Muzete si ho zalozit a mate me slovo, ze tema jiz nebude smazano.
AZu: tak nějak jsem to měl na mysli, vtip je v tom že to klukům holt snad nikdy nedojde ...armín..to je přesně to proč už sem nemíním nějak extra postovat :-) topic no.1...chtěl bych vás vidět všechny v akci bedroom playaz :-)
2x 1200MK5, RANE-TTM57SL ,Vestax QFO, MPD24, MPC500 atd..

Odpovědět