Nejhorší DJ performace /Nejhorší věc co ste viděli dělat DJe

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
Odpovědět
djfelixus

Re: Nejhorší DJ performace /Nejhorší věc co ste viděli dělat DJe

Příspěvek od djfelixus »

tak stane se, Tiesto je DJ jako všichni ostatní (ač se to někomu možná nechce věřit) a tyhle věci se prostě čas od času stávají...
Přišlo mi to jako poškrábané CD... sranda byla docela pozorovat, jak byl vytočenej. :-) Ale kdo by nebyl. :wink:
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

DjMatisS

Příspěvek od DjMatisS »

Mě ho přímně bylo líto. Protože takhle se vytočí fakt každej. Když tohle zažijete maximálně před 500 lidma, je to hroznej pocit, ale představte si, že by vás fuckovalo 6000 lidí. To muselo bejt strašný. Jinak taky nevim, co se to tam stalo, vypadalo to na CD, ohlížel se za sebe nahoru, nejspíš na zvukaře, možná mu lezlo búhvíco z monitorů (pokud tam jsou xD)
Vyřešil to standartním způsobem, ale musí se nechat, ze moc rychlou reakci neměl. Skutečně se mu to stalo náhodou, protože je vidět, že v týhle úrovni ani neví co to je kousnutí playeru.
Behringer BCD3000+DELL Studio1537+Traktor PRO+Technics RP-DH1200

Dj.BoB

Příspěvek od Dj.BoB »

Tak nejlepší bylo, když mě pozval kámoš zahrát na jeho párty. A hned po mě, měl hrát jakýsi Dj. Toho jsem vůbec neznal a všichni říkali, že to bude bomba. A mnozí došli v kvůli němu, ono to sice bomba byla, ale pro mě! Ten dotyčný hraje z M-Audio Torq, na tom by nebylo nic zvláštního až na to, že si donesl normální PC ze 17"monitorem který vážil 10kilo a nějaký kompl. A teď to nejlepší, začal to zapojovat. Z nepochopitelného důvodu, mi vytáhl z mixu master, takže bylo ticho, než to tam zase zapichl. Potom aby to nebylo málo, tak se dvě hodiny díval který gramec mi hraje a fakt nekecám, ten kokot mi ho vytáhl z mixu!!! Takže další ticho. Po mé nadávce na chvíly odešel a potom se vrátil zhulený jak paprika a pokoušel se opět zapojit svůj vercaik, já vím, že tomu věřit nebudete, ale zase mi vytýhl ten hrající gramec... Naštestí pro něho, jsem už končil, tak jsem mu to tam pomohl přepojit. A nakonec jsem se dozvěděl, že to je prý nějaký vesnický pouštěč který tam má svoje fanoušky a ti v domění došli, že bude hrát Argemu, Kabáty apod. Jinak ten jeho mix stál za nic, ale zábava byla dobrá!!! To je pro mě nejhorší věc kterou jsem viděl dělat Deejaya...
už toho mám tolik, že to vypisovat nebudu!

DjMatisS

Příspěvek od DjMatisS »

jojo, s tihle vypinanim zvuku je vzdycky :x "kopec srandy" :x . Takhle na akci, tuším muj druhý výstup v životě. Byla to diskotéka, jel jsem zrovna nějaký ploužák. Měli jsme světla nastavená na "romantickou atmosféru". Najednou přišel cápek, kterej to tam měl pod palcem. Povídá mi, že se jedno světlo přehřívá a bla bla bla, zbytek jsem neslyšel. Tak na něj řvu at se jde zeptat osvětlovače, protože ja do světel nemam co šahat. Ten KOKOT aniž by se někoho ptal, začal vypínat jeden vypínač za druhým. Přišel osvětlovač a taky zárověň hlavní DJ. Tak hraju hraju, oni tam na sebe něco řvou, a najednou... TICHO. Ten blbec vypl jedinej vypínač na kterej se nesmělo šahat. Byl na něm připojenej komp, na kterým běžel VDJ, k němu připojenej kontroler. No umíte si představit tu dobu, jak dlouho nabíhá PC a zprovozňuje se kontroler. xD Tak jsme tam zašaškovali, pustili nějaké CD (ještě že tam byly i playery - nějaký levný doubledeck od citroniku, ale stačilo to :D ) Fakt, když vám tohle někdo vypne, není to vtipné, jak si myslí lidi na place.

djfelixus

Příspěvek od djfelixus »

Jednoznačně tyhle zapojovače a odpojovače k mixu a k pojistkám nepouštět. Ať si to udělaj před začátkem akce. Myslim, že každej DJ tyhle lidi nesnáší. Já když sem kdysi někde hostoval s DVS, vždycky sem přijel ještě než se začlo něco hrát a všechno si v klidu bez stresu zapojil. I když vystoupení bylo třeba jenom na hoďku, nikdy sem nic za provozu nikomu nepřepojoval.

DjMatisS

Příspěvek od DjMatisS »

A tak to ma byt. Vzhledem k tomu, ze moje dosavadni vystupy poradal vzdy nejaky muj znamy, prijel jsem na akci vzdy minimalne hodinu predem, vse jsem v klidu zapojil a jeste jsem pomohl s přípravami. A pak tam vleze takovéhle individum a celý efekt vyšperkované akce je v háji.

Dj.BoB

Příspěvek od Dj.BoB »

Ale nejlepší na tom je, že všichni na vás čumí, jak na uplného blbce a myslí si, že za to můžete VY, když to přestalo hrát, takže paráda...
už toho mám tolik, že to vypisovat nebudu!

DjMatisS

Příspěvek od DjMatisS »

a to vubec nepočítám ty urážky, po kterých by se každý DJ nejradši zahrabal pod pult. A ono to nejde. :x

djfelixus

Příspěvek od djfelixus »

Pokud se v klubu cokoliv nedaří (málo lidí, špatnej zvuk, drahý pití na baru, špatná nálada provozáka:-D), tak za vvechno vždycky může DJ. :lol:

Azu

Příspěvek od Azu »

Ano, ano, tak to je za vše může vždy a jedině dj. Takto sem se dobrovolně vyhodil z jednoho podniku kde sem hrával pár let, protože cd přehrávače tam jeden večer neustále skákali a navíc jeden z nich začal zanechávat i rýhy na CD, tak sem se nasral, šéfa sem zmrdal a prostě sem odejl a bylo hotovo :mrgreen: co tam pak chudáci co si zaplatili vstup zbytek večera dělali to nevim, ale já to měl díky tomu sečtený a skončil sem tam nuceně nadobro, žádná škoda.
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

havlis

Příspěvek od havlis »

Dj.BoB píše:Tak nejlepší bylo, když mě pozval kámoš zahrát na jeho párty. A hned po mě, měl hrát jakýsi Dj. Toho jsem vůbec neznal a všichni říkali, že to bude bomba. A mnozí došli v kvůli němu, ono to sice bomba byla, ale pro mě! Ten dotyčný hraje z M-Audio Torq, na tom by nebylo nic zvláštního až na to, že si donesl normální PC ze 17"monitorem který vážil 10kilo a nějaký kompl. A teď to nejlepší, začal to zapojovat. Z nepochopitelného důvodu, mi vytáhl z mixu master, takže bylo ticho, než to tam zase zapichl. Potom aby to nebylo málo, tak se dvě hodiny díval který gramec mi hraje a fakt nekecám, ten kokot mi ho vytáhl z mixu!!! Takže další ticho. Po mé nadávce na chvíly odešel a potom se vrátil zhulený jak paprika a pokoušel se opět zapojit svůj vercaik, já vím, že tomu věřit nebudete, ale zase mi vytýhl ten hrající gramec... Naštestí pro něho, jsem už končil, tak jsem mu to tam pomohl přepojit. A nakonec jsem se dozvěděl, že to je prý nějaký vesnický pouštěč který tam má svoje fanoušky a ti v domění došli, že bude hrát Argemu, Kabáty apod. Jinak ten jeho mix stál za nic, ale zábava byla dobrá!!! To je pro mě nejhorší věc kterou jsem viděl dělat Deejaya...
A odkud ty jseš? Jednoho takovýho DJ ehm... pouštěče znám co jezdí s 10kilovým monitorem pouštět kabáty apod. :lol:
Pioneer CDJ2000, Pioneer DJM800, Sennheiser HD-25

ToLa

Příspěvek od ToLa »

Já bych řekl, že nejhorší je mít u DJ pultu zrcadlo, to pak člověk vidí takový věci, že by to dalo na román :mrgreen: :lol:

bram

Příspěvek od bram »

havlis píše:A odkud ty jseš? Jednoho takovýho DJ ehm... pouštěče znám co jezdí s 10kilovým monitorem pouštět kabáty apod. :lol:
Z velke prdele kdyz ani neumi jit na postu a poslat prenosku s kabelem!!! kkt
4x pio cdj1000mk3, 2x pio cdj200, 1x pio djm700

DjMatisS

Příspěvek od DjMatisS »

xD uprimn, cekal jsem az to prijde. O co ze se ted uz neozve xD

havlis

Příspěvek od havlis »

DjMatisS píše:xD uprimn, cekal jsem az to prijde. O co ze se ted uz neozve xD
:lol: Tady ho maj lidi asi rádi koukám...
Pioneer CDJ2000, Pioneer DJM800, Sennheiser HD-25

Odpovědět