Nejhorší DJ performace /Nejhorší věc co ste viděli dělat DJe

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
Odpovědět
Luis

Příspěvek od Luis » 09 říj 2007 22:34

DJ Smar píše:LUIS: No jasný že z toho měli prdel, pískali jen proto, protože začel pískat soused. Ale jinak kdybych tam byl vedle toho Dje, který se tam zkácel, tak bych se nemohl smíchy nadechnout.. :lol:

:D :D tojo ale myslim ze bys asi hledal na zemi ten upadlej cudlik :D :D
Audio 8 DJ
Pioneer 600
Macbook PRO
Alesis Active MK2

DJ Smar

Příspěvek od DJ Smar » 10 říj 2007 13:14

Luis píše:
DJ Smar píše:LUIS: No jasný že z toho měli prdel, pískali jen proto, protože začel pískat soused. Ale jinak kdybych tam byl vedle toho Dje, který se tam zkácel, tak bych se nemohl smíchy nadechnout.. :lol:

:D :D tojo ale myslim ze bys asi hledal na zemi ten upadlej cudlik :D :D
Podle mě by to mohla být i reklama na nějakej mixák, třeba Pioneer s tím že : Pioneer nevydrží vše ! :lol: - jak si tento Dj myslel =)

tux

Příspěvek od tux » 10 říj 2007 21:47

Tak to je ulet :lol:

Hitman

Příspěvek od Hitman » 11 říj 2007 09:40

Nejhorsi vec jsou vsichni radoby DJ's na diskotekach (popr. jinych parties, ale po pravde jsem to zatim videl jen na discu) kde pousti jednotlive tracky bez sebemensiho mixu. Proste necha dojet danou vec a pusti dalsi. Maximalne rekne nejakou, asi vtipnou hlasku, na vyplneni casu mezi vymenou cd. Ubohost.. tohle muze delat kazdej Pepa z depa :lol:
MINUUNTUR IURA, QUOTIES GLISCIT POTESTAS.

DJ Máša

Příspěvek od DJ Máša » 13 říj 2007 21:25

Hitman píše:Nejhorsi vec jsou vsichni radoby DJ's na diskotekach (popr. jinych parties, ale po pravde jsem to zatim videl jen na discu) kde pousti jednotlive tracky bez sebemensiho mixu. Proste necha dojet danou vec a pusti dalsi. Maximalne rekne nejakou, asi vtipnou hlasku, na vyplneni casu mezi vymenou cd. Ubohost.. tohle muze delat kazdej Pepa z depa :lol:
Řadím se prakticky mezi ně ale problém je v tom že nemůžu celej večer jet v mixu když mi každou chvili přijde nekdo že chce zahrát Kabáty nebo podobný sračky tak mi nic jiného nezbývá..Přesto se mi dokazalo naučit lidi přijímat můj styl ale jet v třeba v trancu celej večer na tehlech vesnických a městských diskotékách nejde...Když nejsou Kabáti lidi netancujou, když netancujou tak je nespokojenej majitel a když je nespokojenej majitel tak je nespokojenej i DJ.. :cry:

hoolifan

Příspěvek od hoolifan » 14 říj 2007 06:53

podivej se ja už hraju(pouštím songy) na vesnický/maloměstský diskotécem už 6let.. ze začátku to bylo taky jen pouštění jeden song za druhým ale po čase jsem se naučil trošku míchat a domíchávat - některé songy prostě nejdou mixnout to je jasné .. co chci říct a říkám to furt -ty jako dj(ten týpek co stojí za pultem) jsi pán večera a ty rozhodneš co a kdy zazní - od toho jsi tam a ne jen abys dělal jukebox.. osobně když za mnou někdo příjde na přáníčko a chce to zahrát hned a nesedí to do stylu co zrovna hraju tak má smůlu a musí počkat..diskotéka by měla být vyvážená pak jsou spokojení všichni jak lidi tak majitel a tímpádem i dj - na druhou stranu se vždy najde nějaký nespokojenec co ti bude stát za zadkem a kérovat že si zaplatil vstupné a ty budeš hrát pro něho - už sem několik takových poslal tam kde tráva neroste a taky sem za to schytal nejednu facku ale to už k takovéto práci na vesanských dizách patří
VDJ PRO+Audio2DJ+Eks XP5+Denon DN-X050+EEE1000H+Sennheiser HD 25

Hitman

Příspěvek od Hitman » 15 říj 2007 16:15

hoolifan + DJ Máša: Chapu veci ktery vas k tomu vedou, ale proste se mi to nezda no :wink:. Chapu ze na discoteky chodi sirsi spektrum lidi nez na tanecni party (kam chodi lidi cilene, kolikrat na konkretniho DJe), takze musite mit i sirsi "zaber", ale to je to co me v takovych podnicich dostava.. hraje neco rychleho ziveho, bum plouzak, bum rock.. to bych blil :lol:. Pokud si ale drzis nejaky postup (viz hoolifan), tak bych to mozna i ustal :D. Ale co.. preju vam hodne zdaru :wink:.

Buchy

Příspěvek od Buchy » 15 říj 2007 16:31

Já mylsím že Hoolifan má dobrej postup ... i když někdy bolí (ta facka :-D) ... Nejde si hrát to svoje, protože pak by nikdo netančil a ona to je pro DJe tak nějak potupa ... Když se na to podíváme z druhé stránky ... dokud člověk nebdue stát za tím pultem a určovat běh večera, tak nepochopí tu složitost, která je v tom všem napovrch jednoduchém skrytá ...

DJ Smar

Příspěvek od DJ Smar » 15 říj 2007 16:43

Buchy píše:Já mylsím že Hoolifan má dobrej postup ... i když někdy bolí (ta facka :-D) ... Nejde si hrát to svoje, protože pak by nikdo netančil a ona to je pro DJe tak nějak potupa ... Když se na to podíváme z druhé stránky ... dokud člověk nebdue stát za tím pultem a určovat běh večera, tak nepochopí tu složitost, která je v tom všem napovrch jednoduchém skrytá ...
Ja ja, přesně tak !!! 8) To si právě myslí skoro každý, že být Dj (dobrým) není nic tak složitého.

hoolifan

Příspěvek od hoolifan » 15 říj 2007 22:52

Tak tak není to jen tak jednoduché jak to vypadá a taky mi to trvalo docela dlouho než sem pochopil že to není jen pouštět to co si kdo dojde nechat zahrát nebo hrát jen to co se mi líbí a druhým nemusí.. ve výběru nedělám kompromis i moje vlastní holka musí počkat tak jako každý druhý ale beru přáníčka jako inspiraci jakým směrem se asi bude ten večer ubírat..tímpádem ani já sám někdy nevím co bude za 10minut.. Tím chci říct že vesanská díza je někdy docela na palicu :!:
VDJ PRO+Audio2DJ+Eks XP5+Denon DN-X050+EEE1000H+Sennheiser HD 25

Buchy

Příspěvek od Buchy » 16 říj 2007 07:04

Právě ... začínal jsem nedávno tak nějak s myšlenkami že to nejak nemuze bejt složitý ... hej lidi kdybyste viděli jak jsem nadšeně před necelým půl rokem svuj první set ... no radsi to dam do uvozovek ... "set" :D ... tak z toho hrubě nechápete :D (nebo aspon myslim) ... ale casem jsem začal zjišťovat že to fakt není žádná prdel, když jsem to začal dělat tak ja kse to má ... a dokonce si zatím ani neumím představit srovnat tracky bez kompu :roll:
Někde jsem četl... už nevím kde to bylo ... pohled lidí na DJe ... a jak si ožralové říkaj hlášky typu "Hele ten chlápek tam jen pouští písničky za sebou z cédéček. Ty vole to bych zvládl taky!"
ale k tématu ... u náš se hraním dá možná podle mě uživit ... jen musí bejt člověk dobrej a mít taky štěstíčko ... a trpělivost ... pak si ho někdo všimne a jestliže je fakt dobrej tak může jít dost nahoru ...

Buchy

Příspěvek od Buchy » 16 říj 2007 07:05

eh ... sem si popletl trošku témata ... sorry :D Takže dodatek "Ale k tématu ....... atd" - ten si vůbec nečtěte ... jakoby tam nebyl :D

Hitman

Příspěvek od Hitman » 16 říj 2007 08:27

Buchy píše:...Nejde si hrát to svoje, protože pak by nikdo netančil a ona to je pro DJe tak nějak potupa...
S tim kategoricky nesouhlasim, ja hraju svoje veci a kdyz se to nekomu nelibi at jde pryc 8), ma prece volbu vyberu :wink:, zijeme v (pry) demokratickem state. Ja si osobne sety nikdy nepripravuju, proste na miste z fleku hazu veci do kola :-). A kdyby za mnou prisel nekdo ze chce pustit to a to, tak ho poslu do haje, Dj-ovi se do hrani proste nekeca. :o

Buchy

Příspěvek od Buchy » 16 říj 2007 14:11

Takže říkáš že si hraješ to svoje ... doře to ti neberu ... a co kdyby nikdo nepařil ... vubec nikdo ... a když říkáš at si odejde. .. co kdyby všichni odešli ... já vím je to extrém ale je to možné ... a ani v omezené míře to není moc dobrý ... takovej podnik - nevím co by ti řekl majitel kdybys hrál opak toho co chcou slyšet zákazníci ... nebo ne přímo opak ale neco dosti jinýho ... Taky by tě mohli vypískat ...

Hitman

Příspěvek od Hitman » 17 říj 2007 11:12

Buchy: No jde o to ze kdyz nekde hraju (hrajem, pac je nas vic), tak pisu k tomu i styl, napr. muj mily hardtek nebo hardcore.. no a kdyz tam prijde nekdo kdo posloucha house tak je to lama a chodi kam nema, ja bych taky na house nesel ;-). Ten house tu davam jenom jako priklad, nektery house se mi i libi :-), pro rejpaly. Jak sem psal vyse, vyhodou tanecnich party je ze tam vetsinou chodi lidi, kterym se ta hudba libi a jdou tam cilene. Kdezto na discu je mnohem sirsi spektrum lidi, tudiz i vic nazoru na kvalitu hudby. Takze me staci se drzet jednoho stylu a je vse ok, kdezto na discu se musis zalibit vsem. Z toho duvodu bych to proste nehral ;-).. poslouchat jak po me nekdo neco chce abych hral by me asi fakt sralo :oops: :lol:

Odpovědět