Jakou mají lidi představu o práci DJe?

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
djflagus

Re: Jakou mají lidi představu o práci DJe?

Příspěvek od djflagus »

Avender píše: Odoma tiez chcela jedna znama kabat, cca po 5 min. prekladania a rozoberania (bola/i sme trosku naliaty), som prisiel nato, ze chce na seba odlozeny kabat, ten hudobny by ju velmy po ceste nezahrial... :lol:
Tak toto je mooooc :D :D :D kolko si mal v sebe ?
Ecler Nuo 5
Pioneer CDJ 400 (2Ks)
Sennheiser HD 205

djfelixus

Příspěvek od djfelixus »

benja píše:Bylo tak půl dvanácté .. zrovna jsem tam hrál novější taneční scénu a přišel typek delší, mastné, lehce kudrnaté vlasy .... že prostě chce kabáty a škwory .. tak jsem mu vysvětlil jak to je a on pořád že to chce prostě zahrát, tak říkám dobře dám ti tam kabáty co chces .. no nějakou pecku, ja to moc neznám ty názvy něco vyber .. tak jsem tam něco pustil ( kabáty fakt na diskoteku nepatří proto se takovym vyhýbám a fakt jen v nouzi nebo kdyz jsou tam divní lidi tak to pustím ) .. kabáti dohráli a on přišel a začal mi nadávat, že to nebylo ono, že to se mu nelibilo ... bože takové tupce uplně nesnáším ...
Když už neni zbytí, tak i se svojí výdrží k takovým individuům, je posílám do pr*ele nebo poprosim ochranku, aby dotyčného vyvedla ven z klubu. Všechny ostatní kroky jsou podle mě zbytečný. :-)
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

benja

Příspěvek od benja »

djfelixus píše: Když už neni zbytí, tak i se svojí výdrží k takovým individuům, je posílám do pr*ele nebo poprosim ochranku, aby dotyčného vyvedla ven z klubu. Všechny ostatní kroky jsou podle mě zbytečný. :-)
Já toho vydrřím, hodně a když mě někdo něco žmechtlá, nasadím sluchátka a nevnímám .. a pokud mi začně tukat na rameno jak ocas ... tak někdo vedle mě vždy stojí, tak ho požádám aby ho odvedl nebo aby s ním navázal rozhovor, ale ..

Pijete když hrajete? ... to je sice asi už jiné téma ale tak diskuze ... :oops:

djfelixus

Příspěvek od djfelixus »

benja píše:Pijete když hrajete? ... to je sice asi už jiné téma ale tak diskuze ... :oops:
Už se to tu myslim někde řešilo. Za sebe říkám, že v 90% případů se tomu člověk prostě neubrání. Někdo přinese panáka nebo si přinesu z domova svoje pití. :-)

benja

Příspěvek od benja »

djfelixus píše:
benja píše:Pijete když hrajete? ... to je sice asi už jiné téma ale tak diskuze ... :oops:
Už se to tu myslim někde řešilo. Za sebe říkám, že v 90% případů se tomu člověk prostě neubrání. Někdo přinese panáka nebo si přinesu z domova svoje pití. :-)
Tak ono když jsi trošku napitej, tak se ti pak i mluví líp .. piju bílé s vodou .. a sem tam někdo donese panáka :)) hihi

hoolifan

Příspěvek od hoolifan »

[quote="dj-johny4"]DJ NENÍ JUKEBOX!!
http://www.facebook.com/group.php?gid=6 ... 296&ref=ts
:D[/quote]

tak všechny tyhle hlášky občas s drobnou obměnou už sem slyšel a to i v extrémější verzi..

jednou přišel týpek, já měl rozjetou nějakou tu rádiovou komerci a on tak chvilku pokyvoval a nakonec mi řekl : "přestaň hrát to techno a začni nějaké disko.. třeba kabáty!"

to by se člověk vážně dorval :biggrin2:

co se chlastu týká tak kamoš hrává uplně nakašu a taky to tak vypadá..

já si dám taky nějakou tu vodečku když nejsem autem ale nikdy tak moc abych neviděl na svůj 10" display :wink2:
VDJ PRO+Audio2DJ+Eks XP5+Denon DN-X050+EEE1000H+Sennheiser HD 25

Danken

Příspěvek od Danken »

jsně všecky tyto věci se stávají tak nějak běžně na to už jsem si zvyk. Lidi mají různé představy ale i když jedu hrát tak řikám jedu hrát a ne jedu mixovat nebo míchat nevim no ale samo že míchám, nějaký pouštěči to fakt ne nemusim to jeden track šavle nahoru konec druhá šavle nahoru a tak furt dokola to si myslej lidi že to tak faká tak to fakt ne. A pak když příjde okovaný emo nebo rocker a hrej tři sestry, kabáty atd. Tak jenom už řikám sorry rock se hraje támdle na zábavě :lol: .Nesnášim na akci agresivní rockery je to moc
.. Jinak stalo se mi přijel chalan někde ze Slovenska no sranda s ním a furt se bavil a pařil a pak že furt veselej já tam valil Club a Hands Up a on do hodiny mi zahrej čistý metal, ale fakt v poho prostě se tlemil pak už mi začal odpočítávat čas a lidi chodili občas co by chtěli zahrát, přišlo jich za celej večer asi tak 8 a v poho a jak on furt řikal o tom metalu tak týpek vedle ho slyšel a chtěl zahrát chemical brothers jak slyšel o tom metalu tak ho vzal sebou vsadil se snim o cash že nevypije půl flašky vodky a taky že ne týpek odpad a chrápal až dokonce a od metalu byl pokoj :lol: :lol:

S alkoholem osobně, když hraju tak nepiju páč řídim jinak i když neřídim tak si dám na začátku pár vinnejch střiků a jinak nic nějak nemám potřebu rád si tu muziku užiju a snažim se hrát s čistou hlavou.

benja

Příspěvek od benja »

Tak většinou si dám za celej vecer cca od pul desate do 5 do rána vypiju dvě sedmičky bileho a kotel vody :-D sem tam kdyz někdo přinese panáka... dost toho vydrzím .. a pak se mi aspon lip mluvi :geek2: :biggrin2:

Jinak vidím, že mají všichni oblíbený Kabáty :lol: :lol: no, lidi ví co patři na diskotéku :roll: :lol:

Azu

Příspěvek od Azu »

6-8x Tullamore Dew k tomu 5x matonka, proložim to ledasčím co lidi přinesou snad jen krom rumu (karibskej mně nevadí), zelený a broskvový vodky a případně naředím i nějakým tím pivem nebo míchanými koktejly ať se žaludek taky torchu pomněje :lol:
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

djflagus

Příspěvek od djflagus »

na 80% akcií řídim takže nepiju radeji nic sem tam kdyžtak nejaku finsku vodku ale když neřídim dávam buď Fernet Stock nebo Stribrnou Tequilu i když chlastam pri hrani snazim se kontrolovat a po 8 panaku koncim :-D
Ecler Nuo 5
Pioneer CDJ 400 (2Ks)
Sennheiser HD 205

Azu

Příspěvek od Azu »

http://www.youtube.com/watch?v=oQXTJG6VDPQ
Toto video bych dal povinně zkouknout všem návštěvníkům akce při vstupu a podepsat papír že jsou seznámeni s jeho obsahem a budou se podle něj chovat.
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

benja

Příspěvek od benja »

Azu píše:http://www.youtube.com/watch?v=oQXTJG6VDPQ
Toto video bych dal povinně zkouknout všem návštěvníkům akce při vstupu a podepsat papír že jsou seznámeni s jeho obsahem a budou se podle něj chovat.

No to souhlasím ... dobre udělané!

djfelixus

Příspěvek od djfelixus »

Stopro si nějaký takový pravidla dám na web a na dj stage kde budu hrát. Aspoň to nebudu muset každýmu troubovi vysvětlovat, jenom mu řeknu číslo pravidla. :D

honcka
Vybavení

Příspěvek od honcka »

clovek kdyz hraje z desek tak to ma mnohem jednodussi, staci lidi odkazat, kdyz chtej neco zahrat, aby donesli vinyl :)

Avender

Příspěvek od Avender »

djflagus píše:Tak toto je mooooc :D :D :D kolko si mal v sebe ?
Ja len zopar piv a sampus..ale ona bola K.O. :P
Ecler Nuo 3.0_2x Reloop 4000_HD25_M-Audio Delta 1010LT_Akai LPD8_Korg quad

Odpovědět