Hulite pri hrani?

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
Odpovědět
JK.

Re: Hulite pri hrani?

Příspěvek od JK. »

Nevim jak ty, ale ja na diskoteky chodim proto abych se bavil hudbou a ne proto abych se nadychal koure :D
Propellerhead Reason 4.0

Ala

Příspěvek od Ala »

Ja při hraní nikdy nehulim,jen si dam vetšinou před hranim tak 2-3 pivka aby mi to trošku víc kecalo do mikrofonu...Ale neni to pravidlem...

2NiNe

Příspěvek od 2NiNe »

hulim, nemuzu si pomoct, ale pak se do te hudby mnohem vic zazeru (kor zrovna do dnb). kdyz hraju nekde na akci tak si i rad prihnu, vodkaredbull nebo vodkasprite rulezz, ale spis jen tak do nalady a na povzbuzeni :)

mrichvalsky

Příspěvek od mrichvalsky »

hulit urcite nie, hrajem v clube kde DJ na svojom stage nesmie fajcit ani pit nic ostre, inac pokuta. Myslim ze je to dobry napad aspon aj DJ dava priklad ostatnym. Predstavte si ze by toto robil casnik a nevladal by vam ani naliat lebo by bol pod obraz bozi. Cize ak to nemoze casnik preco by som mal ja, ved som taktiez v praci ako on.

Paul Diamond

Příspěvek od Paul Diamond »

hulit, nehulim (na akciach :lol: )... skusil som raz a nedopadlo to dobre... ked tak nejake pifko a obcas si fuknem
sdjs.sk
sdjs.podomatic.com
myspace.com/pauldiamondsk

thequila

Příspěvek od thequila »

Sharny píše:
heerer píše:Ajaj, vzali jste to nejak moc vazne :wink:

Jen me to trochu prekvapuje. Kdyz jsem chodil na kace tak to nikomu nevadilo!!!
Proste se to neresilo a lidi se dokazali bavit muzikou. Rekl bych ze to uz je trochu jina kapitola :!:

Klidne mejte tento nazor :lol: FUJ :lol: me to nevadi, kazdpadne ja jsem na druhy strane // a to jsem odnaucenej kurak //

Dik
Já se dokážu bavit muzikou, jenže když je menší parket a dj si zapálí jointa, tak některejm lidem to smrdí. (mně to přijde jako by někdo pálil pneumatiky) A užívej si pak hudby.. Ti příště budu pálit pekty pod mixpultem a uvidíme jak budeš vnímat hudbu :-D

To nesmi ten dj hulit nejake listi, ale poradne skero...:)
Jsem s Vama, ja si to brko taky dam a vetsina lidi v kludu kde hraju tak taky, takze asi tak...

Avender

Příspěvek od Avender »

Ja si tiez dam :mrgreen: ale skor pri pocuvani. Pri hrani, podobne ako Paul Diamond.
Ecler Nuo 3.0_2x Reloop 4000_HD25_M-Audio Delta 1010LT_Akai LPD8_Korg quad

knedlozeloskero

Příspěvek od knedlozeloskero »

voče píše:Todle je debata,kera nikdy nebere konce.. ale v zasade,co tak OBVYKLE pozoruju,tak ti co obhajuji alkohol=agrese vuci zelenym "drogam",spina,smazky; a naopak "hulici" si stoji za svym nazorem a povetsinou cti demokraticke principy a nezasahuji ostatnim do jejich soukromi. "hulic" (sorry za to osloveni,nic lepsiho me nenapada) VETSINOU NIKDY tuto debatu (napadani druheho) nezacina. ze by konfrontace dob minulych (rudych) a dob osvicenskych?

kenny,nic ve zlem,ale mam pocit,ze zijes jako vetsina lidi v tom strednim proudu,kerej ma mysleni ovladany nekym jinym,kdo rika,co je spravne a co ne. myslis si,ze muzes napadat nekoho jineho jen proto,ze za tebou stoji vetsina?

neuč, nejdřív se nauč!
Souhlasim s tebou..kenny je clovek bez vlastniho nazoru...takovichto sucharu je na svete spousta.Stado ovci!! proto tu to vypada tak jak vypada.to ze je alkohol legalni znej nedela drogu ktera te nici mene nez trava...navic pri deleni drog je alkohol mezi tvrdejma drogama..a trava mezi lehkyma.Nehulim uz pekne dlouho ,..driv jsem palil dost a lidi co hulej neodsuzuji kdyz jim to porad neco dava tak proc ne..nekdo tu psal ze kdyz si zapalim brko ze optezuju 50%sveho okoli,,ale opilej clovek optezuje svim chovaním tak 80%lidi...kennyho je mi po pravde lito jak tak koukam jeho mysleni je malo kreativni a snazi se urazet lidi kolem sebe ,a vsem cpe svoji pravdu "protoze to psali v blesku",pokud je u mixu stejne kreativni jako tady ..................

b.bounce

Příspěvek od b.bounce »

Absolutne odsuzuju kouření. Je to humus hrozně mě to smrdí nic to člověku nedá.

Ale hulení je o nečem jiném. Jsou dva typy jak vy řikáte "huličů". První jsou takový ty "vyjetiny"- lidi co hulej5 špeků deně nevěděj proč. Pak je druhá a rovnou řikám o hodně menší skupina lidí. Co hulí protože potom naopak dokážou víc vnímat. Daj si špeka jen tak na akci a užívaj si svět kolem. Ne že by byli zmaštěný ale sou pak na pozitivní vlně spojeni :-) Osobně hudba po špíčku( nehulím žádné 3g rakety ale spíš jen 0,3 žilky nebo sklíčka) je pak pro mě mnohem procítěnější. Dokážu lépe vnímat všechny aspekty hudby. Jinak hulim přez 6 roků. Takže už docela vim o čem mluvim.

Vim, že 99% lidí tady nepochopí co jsem tu napsal, budou řikat, že jsem akorat pitomej zhulenec. Ale lidi uvědomte si- Alkohol je tvrší droga než marihuana. A marihuana neobsahuje fyzicky návykové látky. Ale i přesto doufám, že se najde aspoň někdo kdo bude vedět o čem jsem tu psal.

Takže peace :-)

Rudy

Příspěvek od Rudy »

Mno já radši nehulim, protože sem pak zmatenej a sundavám přenosku z desky která zrovna hraje, protože si nemůžu vzpomenout jestli už jsem dohrál pravej nevo levej deck :-D
http://www.soundcloud.com/RudyK

piatro

Příspěvek od piatro »

ja som názoru,že drogy k životu nepatria. Teda aspoň nie k môjmu. Tých čo húlia,šňupú alebo si pichajú neodsudzujem,je to ich vec,ale nestýkam sa s takými ľuďmi a nevyhľadávam ich spoločnosť.
Keď už ste začali rozoberať tému alkohol vs marihuana,tak sa pripojím. Alkohol je voľne dostupná omamná látka a viem,že veľakrát rozbije manželstvo,rodiny,zničí životy,ba pri ľahkovážnosti spôsobuje aj smrť,napr dopravnú haváriu. Je to smutné,ale je to tak. Verím tomu,že keby bola marihuana takisto ľahko dostupná,mala by také isté katastrofálne následky ako alkohol,keď nie väčšie.
To,že je človek po alkohole agresívny a po brku sa smeje,je blbosť,je to individuálne a záleží od situácie,duševného rozpoloženia a kolektívu.
Ja osobne pred hraním si dám 1-2 pivá,no boli aj časy,keď som hral totálne na mol. Niekedy som odohral vynikajúci set,niekedy sa to nedalo počúvať. A to som si myslel ako mi to ide,aký som skvelý,až kamarát mi to vravel na druhý deň,že to bolo ako keby postavili opitú opicu za gramce. :D od vtedy sa držím pravidla,pred hraním max 2 pivá,potom sa môžem opiť.
Takže ja hovorím,drogy/alkohol u mňa za gramce nepatria,keď to niekomu robí dobre,nech si poslúži,hlavne nech podá dobrý výkon.
A&H Xone:92, Technics sl 1200 mkII, Rane SL1, Sennheiser hd 25 mkI, MBP Late 2012 i7

nema.dj

Příspěvek od nema.dj »

piatro píše:ja som názoru,že drogy k životu nepatria. Teda aspoň nie k môjmu. Tých čo húlia,šňupú alebo si pichajú neodsudzujem,je to ich vec,ale nestýkam sa s takými ľuďmi a nevyhľadávam ich spoločnosť.
Keď už ste začali rozoberať tému alkohol vs marihuana,tak sa pripojím. Alkohol je voľne dostupná omamná látka a viem,že veľakrát rozbije manželstvo,rodiny,zničí životy,ba pri ľahkovážnosti spôsobuje aj smrť,napr dopravnú haváriu. Je to smutné,ale je to tak. Verím tomu,že keby bola marihuana takisto ľahko dostupná,mala by také isté katastrofálne následky ako alkohol,keď nie väčšie.
To,že je človek po alkohole agresívny a po brku sa smeje,je blbosť,je to individuálne a záleží od situácie,duševného rozpoloženia a kolektívu.
Ja osobne pred hraním si dám 1-2 pivá,no boli aj časy,keď som hral totálne na mol. Niekedy som odohral vynikajúci set,niekedy sa to nedalo počúvať. A to som si myslel ako mi to ide,aký som skvelý,až kamarát mi to vravel na druhý deň,že to bolo ako keby postavili opitú opicu za gramce. :D od vtedy sa držím pravidla,pred hraním max 2 pivá,potom sa môžem opiť.
Takže ja hovorím,drogy/alkohol u mňa za gramce nepatria,keď to niekomu robí dobre,nech si poslúži,hlavne nech podá dobrý výkon.
pekne si to napisal .... tiez tak....i ked raz za cas sa nezadari, no je to len v okruhu znamych....ked to ma clovek riadne zaplatene, tak abstinent ....pri minulej vodkovej smršti mi bol traktor aj S4-ka velka neznama :lol: ...ver mi, že nie som na to hrdý
Denon 2x SC3900, DN-X1700, MacBook Pro 13" i5, NI X1 mk2, HD25-II

piatro

Příspěvek od piatro »

nema.dj píše:...ver mi, že nie som na to hrdý
Verím ti, to sa stáva :lol:
A&H Xone:92, Technics sl 1200 mkII, Rane SL1, Sennheiser hd 25 mkI, MBP Late 2012 i7

markes

Příspěvek od markes »

ja huleni nikdy nevyskusal,,,,a ani ma to nataha,skor mi to uz vadi ked to citim pri niekom,,,,
v 20ke som fajcil ale prestal som,,,taky mi uz vadi ked pri mne niekto fajci,,,,,
ked hram,,,dam si to 1-2 piva,,,alebo radsej pohar dobreho vina,,
skratka alkohol tak do nalady,,lepsie sa potom hra,mixuje,,,vyberaju dalsie tracky,,,,
ale nie zas moc,(opity),,,to potom uz clovek nevie ani mixovat,ani rovnat track,,,ani ci mu hraje nalavo,,,ci napravo,cdcka padaju na zem,,,vybera cd ktore prave hra,,,,sable lietaju jak sijaci stroj,,,,
ale zase hrat na sucho ,,,,no da sa,,preco nie,,,hlavne ked rano soferujeme domou,,,,
cize skratka clovek uz ma naladu (aspon ja) ked sa ludia dobre bavia na to co prave hram,,,,,
no nehovorim ze alkohol napomaha naladit ludi na spravnu notu,,,,no a mna takisto :-))))
DJM-800, CDJ-900, Sony MDR-V700

longsleeper

Příspěvek od longsleeper »

Nehulím,ale bez piva si to nedokážu představit.Střízlivej hraju technicky nejlíp,ale nebaví mě to tolik.Při dvou až třech pivech mě to začíná bavit,a hraju docela obstojně-ideální stav.Od pěti piv nahoru mě to baví nejvíc,ale to mi buď skončí track předčasně,nebo si loadnu track do hrající stopy...nebo upadnu apod.....

Odpovědět