Hulite pri hrani?

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
Odpovědět
heerer

Hulite pri hrani?

Příspěvek od heerer »

Tak by me zajimalo zda si date jointa pri hrani????

Ja jo a bez toho by me to tak tolik nebavilo......

Co vy????

Bj_Carda
Vybavení

Re: Hulite pri hrani?

Příspěvek od Bj_Carda »

Mě to dycky totálně zbrzdí, takže bych asi nebyl schopnej srovnat ani hovno..
Pio CDJ 400, Numark FX 5000, APC20, Senn.HD25/HD215, ART 310A,

Azu

Příspěvek od Azu »

Jednoznačně ne, ani hulení ani jiné drogy a opravdu by mně zajímalo proč tak obrovské množství djů tyto drogy bere, jako by bez nich nedokázali hrát.
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

Kenny

Příspěvek od Kenny »

všechno je to svinstvo včetně cigaret - Fuuuj :evil:

akorát trocha alkoholu pro zábavu, to jo :idea:

heerer

Příspěvek od heerer »

No ale toto jsem pratele opravdu necekal.....

No tak najde se jeste nekdo jako ja co bere :lol: drogy :lol: pri hrani

hoolifan

Příspěvek od hoolifan »

asi tak párkrát sem zkusil si zahulit před hraním a měl sem pocit že se víc sžívám s hudbou ale opak byl pravdou.. podle reakcí lidí co mě znají a ví jak hrávám tak to bylo pěkné fiasko.. jen se mi to báli říct rovnou do očí proto sem toho nechal.. teď když hraju tak občas hrávám i střízlivý protože pak musím rídit domů a myslím že to není zas tak rozdílné jestli si dám pár pivek nebo panáků a nebo se na to vybodnu a zůstanu u sodovky :!:
VDJ PRO+Audio2DJ+Eks XP5+Denon DN-X050+EEE1000H+Sennheiser HD 25

Hulin

Příspěvek od Hulin »

Já si dám k hraní brko rád..rozhodně mě to pak víc baví..samozřejmě nesmim bejt nějak totálně mimo :D

dj_camil

Příspěvek od dj_camil »

Fuj.. :evil:
Music is my destiny!

heerer

Příspěvek od heerer »

To "fuj" co tady pisete myslite vazne???

Kenny

Příspěvek od Kenny »

heerer píše:To "fuj" co tady pisete myslite vazne???
já smrtelně vážně :!:

Azu

Příspěvek od Azu »

Spíš bych napsal naopak jestli ty to myslíš vážně s tím hulení při hraní, já myslim že my nehuliči jsme v tomto normální a právem můžeme říct fuj, když už ne kvuli simpatiím, tak jen třeba proto, že je to nezákonné. Já osobně říkám fuj veškerému kouření a sem jednoznačně pro úplný zákaz kouření v takovýchto podnicích a vstup od 18 let jako je tomu v Německu. Asi se V8m to mla´dasům nebude možná líbit, ale je skutečně s tím něco dělat, opravdu není normální, že už na základce má zkušenosti s drogama, především s trávou víc jak polovina žáků a o alkoholu raději ani nemluvit, to je kapitola sama pro sebe, kdejakej mladej magor se na diskotéce ožere a pak si myslí, že je minimálně ředitelem zemněkoule. Opravdu nestojim o to abych chodil do podniků kde do mně záměrně bude strkat a vyvolávat konflikty kdejakej cucák. Na to že jsem nekuřák, tak moje plíce vypadají jako kdybych celej život hulil jako fabrika a to jen díky tomu, že sem makal hafo let denodenně právě v zahulených hospodách a diskotékách. Nevidim jediný důvod proč by mně mněli nějaký huliči záměrně likvidovat mé zdraví, jestli si chtěj kurvit svoje zdraví, tak ať jsou hulit ven a pak ať se vrátěj mezi ostatní nekouřící většinu, která o ně nestojí. Bláboly o tom, že pokud by se zakázalo kouření, tak budou podniky prázný je holej nesmysl ale musí platit pravidla pro všechny stejný, ne ž to bude dobrovolné. Až bude zákaz pro všechny, tak bude všude nadále stejně plno, jen s tím rozdílem, že před barákem budou postávat venku hloučky kuřáků, jako je tomu již dne v mnohých hospodách.
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

Kenny

Příspěvek od Kenny »

přesně tak, kouření a hulení už dávno není žádná frajeřinka ba naopak - dnes je moderní nekouřit, nehulit...

dj-johny4

Příspěvek od dj-johny4 »

mě nejde o to cj moderní ale o to ž emi to nechutná a nemám zájem si kurvit zdraví..
naprosto souhlasim s tim co napsal Azu :)

amdman

Příspěvek od amdman »

Jako novacek bych taky rad vyslovil svuj nazor. S tim hulenim uznavam ze je to na pytel pac ne jenom ze to hrani pak za moc nestoji ale hlavne tim obtezujete dle myho nazoru vic jak 50 procent okoli v klubu. Co se tyce cigaret tak sem na opacny strane barikady protoze sem kurak a kdybych si pri hrani mel dojit na cigaro vzdycky kdyz potrebuju ven tak to bych sebou musel mit nekoho kdo by mi to za pultem kazdou chvili hlidal a tahle moznost se mi moc nezamlouva. A kybych mel hrat bez retek s abstakem tak by to hrani taky asi nebylo nic moc. Takze muj nazor jednoduse: Huleni klidne ale jedine venku a cigara vevnitr ano.
Hraju na cokoli co mi přijde pod ruce...

dj_camil

Příspěvek od dj_camil »

Já se plně ve všech směrech přikláním k tomu, co napsal Azu!!!!! :evil:
Music is my destiny!

Odpovědět