Hulite pri hrani?

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
Odpovědět
fifo

Re: Hulite pri hrani?

Příspěvek od fifo »

Azu píše:Spíš bych napsal naopak jestli ty to myslíš vážně s tím hulení při hraní, já myslim že my nehuliči jsme v tomto normální a právem můžeme říct fuj, když už ne kvuli simpatiím, tak jen třeba proto, že je to nezákonné. Já osobně říkám fuj veškerému kouření a sem jednoznačně pro úplný zákaz kouření v takovýchto podnicích a vstup od 18 let jako je tomu v Německu. Asi se V8m to mla´dasům nebude možná líbit, ale je skutečně s tím něco dělat, opravdu není normální, že už na základce má zkušenosti s drogama, především s trávou víc jak polovina žáků a o alkoholu raději ani nemluvit, to je kapitola sama pro sebe, kdejakej mladej magor se na diskotéce ožere a pak si myslí, že je minimálně ředitelem zemněkoule. Opravdu nestojim o to abych chodil do podniků kde do mně záměrně bude strkat a vyvolávat konflikty kdejakej cucák. Na to že jsem nekuřák, tak moje plíce vypadají jako kdybych celej život hulil jako fabrika a to jen díky tomu, že sem makal hafo let denodenně právě v zahulených hospodách a diskotékách. Nevidim jediný důvod proč by mně mněli nějaký huliči záměrně likvidovat mé zdraví, jestli si chtěj kurvit svoje zdraví, tak ať jsou hulit ven a pak ať se vrátěj mezi ostatní nekouřící většinu, která o ně nestojí. Bláboly o tom, že pokud by se zakázalo kouření, tak budou podniky prázný je holej nesmysl ale musí platit pravidla pro všechny stejný, ne ž to bude dobrovolné. Až bude zákaz pro všechny, tak bude všude nadále stejně plno, jen s tím rozdílem, že před barákem budou postávat venku hloučky kuřáků, jako je tomu již dne v mnohých hospodách.
Musim uplne suhlasit. Fajcenie je uplny humus. Uz sa tesim ked schvalia zakon na ochranu nefajciarov (v roku 2009 by to snad mala byt realita na Slovensku:confused2:). A k huleniu, nech si kazdy huli doma do podniku to nepatri a to, ze bey toho by Vas djing tak nebavil ako ked si pohulite tak to je na smiech. Bud ma to bavi bez hulenia alebo sa na to vykaslem a hladam si iny konicek.

Peace ;)
2xStanton T.120
2xShure M44-7
Stanton SA 5--Innofader

hoolifan

Příspěvek od hoolifan »

ja jsem sice kuřák ale snažím se toho pokud možno zbavit jde to docela dobře pokud nepřijdu do zahulené hospody nebo diskotéky.. i jako kuřák musím souhlasit s azu totální zákaz cigare v uzavřených veřejných prostorách by byl to nej co by naši zákonodárci v poslední době vymysleli.. a s tím alkoholem u mladistvých bohužel je to pravda a nepomůžou ani razie snad kdyby se policajti domluvili a udělali akci jako kryštof ale pravidelně každý pátek a sobotu a to po dobu minimálně čtvrt roku.. a hlavně dávat pořádné pokuty
VDJ PRO+Audio2DJ+Eks XP5+Denon DN-X050+EEE1000H+Sennheiser HD 25

Sharny

Příspěvek od Sharny »

Naprostý souhlas s Azu. Ať tu někdo zkusí říct, že je to diskriminace kuřáků... Nekouřit je normální, proto oni diskriminují nás. Kdybyste si ničili jen svoje zdraví, tak budiž, ale když to dejcháte ostatním do ksichtu tak vůbec jako.

heerer

Příspěvek od heerer »

Ajaj, vzali jste to nejak moc vazne :wink:

Jen me to trochu prekvapuje. Kdyz jsem chodil na kace tak to nikomu nevadilo!!!
Proste se to neresilo a lidi se dokazali bavit muzikou. Rekl bych ze to uz je trochu jina kapitola :!:

Klidne mejte tento nazor :lol: FUJ :lol: me to nevadi, kazdpadne ja jsem na druhy strane // a to jsem odnaucenej kurak //

Dik

voče

Příspěvek od voče »

tož ja si dam též. a souhlas s heererem!
DRUM'n'BASS vibezz
www.sunflower-bitches.com

Sharny

Příspěvek od Sharny »

heerer píše:Ajaj, vzali jste to nejak moc vazne :wink:

Jen me to trochu prekvapuje. Kdyz jsem chodil na kace tak to nikomu nevadilo!!!
Proste se to neresilo a lidi se dokazali bavit muzikou. Rekl bych ze to uz je trochu jina kapitola :!:

Klidne mejte tento nazor :lol: FUJ :lol: me to nevadi, kazdpadne ja jsem na druhy strane // a to jsem odnaucenej kurak //

Dik
Já se dokážu bavit muzikou, jenže když je menší parket a dj si zapálí jointa, tak některejm lidem to smrdí. (mně to přijde jako by někdo pálil pneumatiky) A užívej si pak hudby.. Ti příště budu pálit pekty pod mixpultem a uvidíme jak budeš vnímat hudbu :-D

voče

Příspěvek od voče »

OFFTOPIC k tematu:
to zni jakobyste nas kuraky nebo i hulice chteli postavit do rady a jednoho po druhym vodstrelit.mam trochu obavu,ze se stavate lehce zakomplexovanymi a ohanite se argumentama,ze kourit je nenormalni a budete si za tim stat,jelikoz ste ve vetsinovym mineni (je to ted moderni a podporovano medii) a at si jen nekdo zkusi rict neco proti! je to vas boj..ja se s vama tomhle hadat nehodlam. me to taky vadi,nemam rad zahuleny knajpy a kluby, z kerejch vyflusavam brikety jeste dva dny. ale co s tim jako hodlate delat vyjma tedlech trapnejch kecu? ze to jako smrdi?no jo,smrdi,to je ale FAKT objev stoleti. jedina cesta sou zakony (no nejlepsi by bylo pozmenit mysleni prave nas-vas lidi v tydle postkomunisticky republice celkove, jenze todle je beh na dlouhou trat) a ty tady zatim nejsou a verim,ze budou. me co vadi prevelice jsou treba prave ty vozraly mladata,ale i starata a nebo i ruzna nechutna vyjetost. nesnasim agresi! a priznejte si,ze prave tohle delate vy! von je totiz problem v tom,ze kdyz si nekdo zapali jointa, tak mu nikdo nic nerekne nebo naopak rovnou rozbije hubu. tady pod nickem se to keca co? co takle prijit za tim dotycnym clovekem a NORMALNE mu vysvetlit,ze to nechcete cuchat a ze proste nic proti jeho osobe?jenze vy to prave normalne neumite,pac prave proti ty osobe neco mate.. vono by se to totiz hned posilneno alkoholem pralo.. pac ale opravdu to EGO dostalo strasne na prdel.

ten kdo hraje zhulenej hraje mnohdy lip,mnohdy hur.je to subjektivni a zalezi na okolnostech,jelikoz trava je droga posilujici smysly celkove. to znamena,ze pokud se ten den necejtite,tak se to brkem jeste zhorsi.jesli vstanete tou spravnou nohou,dokazete si to nejvic uzit. jinac poslech jakykoliv kvalitni hudby je po brcku o sto procent lepsi !! pac jde prave o ty smysly,posiluje to vnimani.. ja nechapu,jak muzete hodnotit neco,o cem vite uplny kulovy. vono je to proste zakazany a hotovo-je to na ty opacny - zakazany - strane a pres to vlak nejede,jelikoz panove,vy neumite stavet mosty.. sme smazky,hulici,smrdime a sme agresivni. co ste VY? zamette si pred vlastnim prahem prosim.

omlouvam se,ze to pisu paty pres devaty,ale ona by se o tom dala napsat kniha.. tady totiz neni problem v huleni, tohle je proste VELKEJ problem socialni, kerej ma o dost sirsi zaber,nez jen prave huleni.. a dokud si todle neuvedomite, nic se nikam nehne a budem porad zit v kocourkove. uvedomte si ze prave vy, ktery na kocourkov nadavate, ho sami tvorite.

UF! ano,sem nasranej.

tak a do mne!
DRUM'n'BASS vibezz
www.sunflower-bitches.com

heerer

Příspěvek od heerer »

Teda Voče:) Pěkně se rozjel..... souhlas
Zrovna včerejší pálení čarodejnic se neobešlo bez ohňů, které smozřejmě vytvářeli spousty kouře valící se přímo na dav. Asi to nebyli princezny jako Vy a vpohodě se dokázali bavit a tancovat ikdyž to tam smrdělo... // ale smrad z ohně je pro váas asi něco jiného co//

Pro mě jste jak holky!

Mimo jine jsem si tam dal par brcek a za mixakem jsem to docela slusne roztancoval :wink:

1Rozy6

Příspěvek od 1Rozy6 »

Chva chva dobrá diskuze, já dávám šluky docela často, ale při hraní zvlášť před lidma si to nedovolím, nebo na uplenj závěr a lehce až sou všici out. Je pravda, že člověk si na tom víc ujede, ale je to jeho subjektivní vjem popravdě hraje člověk hůř. Zkuste si někdo dát šluka a pak se postavit za gramce a nahrávat se a až ste ready tak si to pustťe, já to zkusil, nejde to :lol:
SA12X,innoFADER,Numark TT500,M44-7,Traktor Scratch,Axiom 25,AV40.

heerer

Příspěvek od heerer »

ale to vis ze to jde hrat slusne zkourenej.....

Vania

Příspěvek od Vania »

nějak tohle nepodoporuju, ale taky neodsuzuju......a někdy občas si dát nějaký to brčko :D a pak hrát, není špatný, ale určitě bych to nebral jako rutinu. Je 100% pravda, jak už tu bylo řečeno, že tráva hooodně posiluje soutředěnost, fígl je v tom že se soutředíte jen na jednu věc a ostatní nevnímáte. Určitě se taky dá říct, že se zvětšuje tvořivost (aspon teda u mě) a vznikaj docela zajímavý věci, ale jak už jsem řekl s mírou, jinak z toho může být i dobrý peklo.......m u j nazor

Mitass

Příspěvek od Mitass »

No ja sem hulil asi 5 let a pri hrani se mi to zdalo takovy o dost lepsi, ale co ted cadim asi jednou za mesic z prdele, tak uz bych to mozna nezvladl..:)pro nekoho je huleni povzbudiva latka, ale na me uz to bohuzel tyhle povbuzujici ucinky nema(asi proto sem to prestal kourit). Lidi kterym to doda soustredenost hrajou urco "lip" takze pls neodsuzovat, je to kazdyho vec preci...mam kamose co zkouri 3 skla rano, 3skla na obed, 3skla vecer a nikdo ho neodsuzuje(spis z neho mame prdel - je uz jak Machacek v Samotarich:)krom jeho matky, ktera ho trapne a naivne posila na testy aby zjistila ze to huli porad:)neodsuzujte, protoze huleni je lek!nereknu kdybyste resili peri(pervitin) - to je fakt shit vsech shituu!!

apin

Příspěvek od apin »

ono je potřeba rozlišovat kouření cigaret, kde prostě převládá závislost na cigaretách a člověk si to cigáro prostě zapálit musí a neřeší nějaké to respektování nerespektování nás nekuřáků...
naproti tomu na hulení se závislost vypěstovat dost dobře nedá a dj hulí proto, že thc rozšiřuje smysly jak správně napsal voče a tímpádem líp slyší a víc si tu muziku užije a líp s ní může pracovat.
záleží model od modelu, taky jsem zažil, že mi někdo podal nevinně vypadající brčko když jsem hrál a málem jsem si po jednom prdu sednul a pak má člověk hrát :)

no a naházený tripy v pivu před vystoupením jsou kapitola sama o sobě :surprised2:
zase tak uplně nerazím teorii, že člověk se naučí nejlíp hrát v nejhorších podmínkách(to znamená stavech) aby ho pak nic nerozházelo, ale taky už jsem zažil pár akciček na vazbících omnitronikách po tmě bez odposlechu po flašce vodky a pěti kloboukách a náramně jsme si to užili :)
lightnite.cz

Rancidtekk

Příspěvek od Rancidtekk »

souhlasím s voče... když se nemá dařit, tak potom se nedaří ani když se člověk zmastí... ono to všechno ovlivňuje výsledný výkon, ať už to je pár piv navíc nebo nějaký to léro.
mě osobně nevadí, když mi někdo za mixák hodí na pohulení něčeho, ale nejsem například schopnej kouřit u pultu, pže se potom nesoustředím na hraní.
(to cigárko prostě překáží)
každopádně, co kdo kouří za gramofony nebo za konzolí bych neřešil protože je to čistě ale jenom čistě jeho věc.
ale musím uznat, že někdy to prostě sedne. :oops: :D

a orální sex při hraní vadí??? (doufám, že jsem teď nikoho neurazil) :mrgreen:
...:::fuck the beats into your head:::...

Azu

Příspěvek od Azu »

Jsou i kluby kde je zákaz kouření čehokoliv a pití čehokoliv na dj pracovišti, takže pokud se chce dj napít, nebo zahulit, musí hezky opustit své pracoviště a před ním uspokojit své potřeby a vrátit se zpět :-)
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

Odpovědět