Prosazování DJe - horor ?

Jak krotit beaty...
ctiteljan

Re: Prosazování DJe - horor ?

Příspěvek od ctiteljan »

Po 7 letech hraní po známejch se mě povedlo konečně prosadit v místní hospodě lidi chtějí a to nejenom staříci od 80 let nahoru to by problém nebyl, ale majitel je ze starší doby a chce po mě moderování

Bobo69
Vybavení

Příspěvek od Bobo69 »

Tak jim nepouštěj Pepíka Zímu ,Evu a Vaška a nebudeš muset moderovat :-)

piatro
Vybavení

Příspěvek od piatro »

1wiper - jasné treba byť džúkboks aby sa človek presadil. ak sa mu tá hudba páči tak nevidím problém,ale pokiaľ má odpor ku tomu danému štýlu, alebo ho to nebaví, tak je to podobné tomuto Obrázek

ctiteljan

Příspěvek od ctiteljan »

Bobo69 píše:Tak jim nepouštěj Pepíka Zímu ,Evu a Vaška a nebudeš muset moderovat :-)
Na mojí akci jsi vživotě nebyl tak neřiš fámy a hov...

Stay.ONE

Příspěvek od Stay.ONE »

1wiper píše:nejlepsi cxesta je podle me hrat vsechno...plno majitelu chce 90tky,cesky aby mu chodily i starsi..je dost dj ktery maji svuj styl a jinej nedelaj a to je podle me chyba..

To je dobrej blábol :) Já jakožto techno dj určitě budu objíždět všechny Horní Dolní po Čr a budu hrát 90ky a diskošky. To mi určitě přidá na pověsti a prosadím se jako techno dj :)
2x Traktor Kontrol X1 / Traktor Audio 10 / Traktor Pro 2.6.8 || Fuckin' Hipster Techno

Bobo69
Vybavení

Příspěvek od Bobo69 »

ctiteljan píše:
Bobo69 píše:Tak jim nepouštěj Pepíka Zímu ,Evu a Vaška a nebudeš muset moderovat :-)
Na mojí akci jsi vživotě nebyl tak neřiš fámy a hov...
Nebyl a ani nemám zájem :biggrin2: ... jen se mi zdá divné že lezeš do podělané knajpy a hraješ dědkum...moderní hudbu a ještě to chtějí s komentářem...což teda hov.. je. :biggrin2: At si majitel pustí v TV MTV nebo Meduzu. :mrgreen:

Bobo69
Vybavení

Příspěvek od Bobo69 »

Stay.ONE píše:
1wiper píše:nejlepsi cxesta je podle me hrat vsechno...plno majitelu chce 90tky,cesky aby mu chodily i starsi..je dost dj ktery maji svuj styl a jinej nedelaj a to je podle me chyba..

To je dobrej blábol :) Já jakožto techno dj určitě budu objíždět všechny Horní Dolní po Čr a budu hrát 90ky a diskošky. To mi určitě přidá na pověsti a prosadím se jako techno dj :)

Lépe bych to nenapsal. :mrgreen:

ctiteljan

Příspěvek od ctiteljan »

Bobánku o dědcích ani stylu hudby jsem nenapsal ani písmenko takže další fáma !!!! a Hov......

Bobo69
Vybavení

Příspěvek od Bobo69 »

ctiteljan píše:Po 7 letech hraní po známejch se mě povedlo konečně prosadit v místní hospodě lidi chtějí a to nejenom staříci od 80 let nahoru to by problém nebyl, ale majitel je ze starší doby a chce po mě moderování
Dle tvého vyjadřování bych tě typl tak na 15..leda tak se muže vyjadřovat člověk podobného věku...Mám to doma taky...Nic méně...na rozdíl od tebe umím číst a ty uděláš dobře když se zamyslíš nad tím cos napsal.Tak se dej do klidu!!!

Cituji tvuj text

a to nejenom staříci od 80 let nahoru to by problém nebyl

ctiteljan

Příspěvek od ctiteljan »

Cituješ pěkně čtu tam akorát rok o stylu ani slovo a 15 mi bylo to už je nějaký ten pátek to byly startky za 20kč

Bobo69
Vybavení

Příspěvek od Bobo69 »

Bože muj,,Neurážej se..já to nemyslím špatně...Ber to tak že pokud máš na víc tak vydrž..Tvuj čas ještě určitě přijde a zahazovat se v nějaké knajpě bych nedělal..tod moje myšlenka..

ctiteljan

Příspěvek od ctiteljan »

Já to beru jako trénink jen moderování mě dosti překvapilo

dorifto

Příspěvek od dorifto »

Rancidtekk píše:a nebo si taky všechno zařizovat sám a nemuset někomu lézt všichni víme kam...
jsou spousty klubů a podle mě stačí zajít za produkčním a domluvit se..
v dnešní době se dá pujčit kompletní zvuková aparatura za slušné peníze a přinejhorším udělat party v jakémkoliv jiném objektu (nemusí to být nutně klub).
právě proto nechápu to dostat se někam před nějaké publikum přes nějakého zkušenějšího dje... to vám fakt nedochází, že to je trošku pod úrověň a že se takhle akorát shazujete?

Já souhlasím..lepší si prostě vše vyzkoušet a pak uspořádat vlatní,,párty,,..míst na provoz je všude dost a stačí jen pronájem na jeden den-noc....já už mám vyjednanou sokolovnu u nás na zkoušení..pak si tam dám dostaveníčko s lidma z vesnice a okolí a dál se uvidí jak to pujde.

martinit067

Příspěvek od martinit067 »

Mňa by dokonca zaujímalo ako a či ešte vobec sa dokážu presadiť Djovia ktorý hraju classic trance songy.
Tým myslím absolutnu rytmicku a emotívnu klasiku typu: Push - The Legacy (Svenson & Gielen Mix)
Megara vs DJ Lee - Hold your hands up high(Single Mix)
Expander - Marc Dawn
ATB - I wanna cry
??
Toto podľa mňa dnes DJ pomaly ani nemože zahrať ak nechce spáchať "ekonomicku samovraždu"

razor15

Příspěvek od razor15 »

Jenom k tématu: Nemyslím si, že je to problém pro inteligentního DJe, který ví, co asi po něm majitel klubu může chtít. Chce samozřejmě hlavně vydělat peníze. V takovém případě paradoxně (z mé zkušenosti v malých městech 100 %) je celkem jedno jak DJ hraje, stačí aby hrál a "nějak to fungovalo". Pokud lidi nebudou odcházet, všechno je v pohodě. To je situace, která vůbec nepřihrává mladým a talentovaným DJům, protože o jejich nové tracky a osvěžení scény je sice zájem, ale pro majitele klubu jen zbytečné riziko, že by mohl přijít o "holuba v hrsti".
Přesto se dá prosadit, jen zapomeňte na emaily, SMSky, FB. Tam to spamuje každej tupej tekno kolotočář. Prostě jděte do toho klubu a majitele oslovte narovinu, nebo se zkontaktujte s DJem a nabídněte mu, že mu třeba pomůžete zapojit kabely nebo co si řekne. Předpokládáme, že tam ten DJ nebude hrát neustále, takže by mu nemělo vadit se za vás případně přimluvit.
Důležitá je i pokora, pokud tam příjdete jak *doplňte si jméno oblíbeného mainstreamového DJe*, tak se vám akorát vysmějou.
Já osobně se takhle v klubu prosadil a je pravděpodobné, že se prosadím i ve větších městech, díky úspěchu v nejmenovaném magazínu o house music. Hledejte contesty, soutěže - cokoliv, kde se budete moci uplatnit jako DJ.

PS: Všechno nejlepší do nového roku 2015, co nejméně ožralů mlátících váš notebook nebo rozlévačů piv a hodně úspěchu ve vaší kariéře :)

Odpovědět