Pro Traktor také jistě něco vydají, ale myslím si, že to chvíli potrvá, protože Traktor doznává nyní trochu změn a bude potřeba vymyslet jak na takový kontrolér přidat ovládací prvky pro Remix Deck. Myslím, že spíš počkají až vyjde s novým kontrolérem přímo NI, očíhnout jak to mají rozvrženo a pak se to s týmem testovacích djů pokusů vyladit k větší dokonalosti.
Zatím si beru DDJ-SX, který mně má zítra dorazit. Výhodou je, že je budu moct použít případně se seratem, ale i tak si jej hold ručně namapuji na Traktor, se kterým jej hodlám používat, Remix Deck nepoužívám, takže mně to i na Traktor stačí. Hlavně mohu i do budoucna použít třeba i to Serato, což by opačně nešlo.
Je to paráda, rozhodně nejkvalitnější co sem zatím měl, jen k tomu není zatím žádný software Ten totiž není součástí balení žádný a Serato DJ ještě stále není venku, takže zatím to můžu používat leda jako 4 kanálový mix pro CD přehrávače, ale i to funguje krásně
Veľmi zaujímavé uvažujem že si ho začiatkom roka kúpim. Máte nejaké nové postrehy a skúsenosti? Plusy a mínusy tohto kontrolera? A este aký notebook by ste k nemu doporučovali ? A operačný systém win 32 alebo 64 bit alebo mackintosh
2x Pioneer cdj 850 + pioneer djm 700 + Sennheiser HD 25-C II, Pioneer ddj sx, Macbook pro 13 "
Příští týden vyjde další update Serato DJ, tak uvidíme zda přinese podporu jen dalších kontrolérů a nebo i nové funkce, protože zatím je to taková splácanina části funkcí z Intro a ITCH a do finální podoby jakou to má mít, to má ještě hodně daleko a troufám si říct, že dříve než na konci příštího roku to ani dodělané mít nebudou aby to nahradilo SSL jak plánují.
Jinak kontrolér je to parádní.