NOVE DJ FORUM

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
Paul Diamond

NOVE DJ FORUM

Příspěvek od Paul Diamond »

zdravim viem ze to tu nepatri a na take veci tu je osobitne vlakno vylepsenia fora no tu si to vsimne ovela viac ludi tak to pisem tu:

vsimol som si ze uz dost dlhu dobu sa na fore nedeje nic stale je to o tom istom stale je to o tych istych aktivnych useroch a nevidim ziaden pokrok, ziadne zlepsenie...

tak ma napadlo ze rozsirovat forum o mody ako je karma, ranky userov a nevem co vsetko neje to prave orechove a vlastne tomu zmyslu fora preco tu je to moc nepomoze.

Mal by som navrh mozno pre vas zaujimavy ako z naseho fora neurobit len forum... nechal som sa trosku inspirovat zahranicnymi webmi a myslim ze by bolo zaujimave mat komplexny web mam namysli portal s clankami, recenziami, vlastnym radiom, novinkami ohladom techniky, fotoreporty, sutaze o naj set mesiaca, naj song mesiaca, charty DJov/userov proste zrobit z fora samostatnu sekciu velkeho portalu kde clovek (DJ) najde vsetko co potrebuje na jednom mieste.

urcite by sme takto prilakali mnozstvo novych userov a nebolo by totu stale o tom istom...

samozrejmostou by bol pekny design aby to lahodilo aj oku a hlavne funkcnost. myslim ze vela userov by sa to pacilo a tiez by sa nasli aj ti ktori by boli ochotni pisat clanky a celkovo prispievat k chodu celeho webu aby bolo stale aktualne. myslim si ze po viac ako 2rocnej existencii a z nie malym poctom sucastnych userov by uz bolo nacase aby sme sa pohli z miesta dalej...

no v prvom rade musi mat snahu nieco zmenit vedenie nie my obycajni smrtelnici :D je nas tu dost vela myslim ze za ten cas sme si urobili aj celkom slusnu komunitu takych tych stalych clenov ja osobne som tu nasiel velmi vela super ludi s ktorymi som v kontakte aj mimo fora takze myslim ce by to cele nebola marna snaha ;)

THX
sdjs.sk
sdjs.podomatic.com
myspace.com/pauldiamondsk

stereoman

Re: NOVE DJ FORUM

Příspěvek od stereoman »

V soucasne dobe se buduje novy DJFORUM.CZ portal, ktery bude zahrnovat DJ portal+FORUM. Take jsem myslel, ze s tim bude kolega Admin Van Bureen hotovy drive. Ale vzhledem k tomu, ze to dela ve svem volnem casu az dokonci komercni zakazky, tak se to trochu zdrzelo.

Azu

Příspěvek od Azu »

:lol: trochu se to zdrželo asi o 2 roky
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

ToLa

Příspěvek od ToLa »

Já to pochopil tak, že vlastně to bude to samá jako idj.cz kde bude navíc forum (nevim jestli neni i na idj?)
Dle mě, to je zbytečná práce, protože tady jsou z 95% naprostý tupci, kteří se pořád ptají na to samé a zbylých 5% lidi, kteří už něco umí, ale mají prd co na práci (nic proti Azuovi :mrgreen: ) a proto se flákají tady... z čehož mě vychází, že nevidim nikde poptávku po něčem takovém, tj stejném jako idj...
Ale třeba jen špatně koukám, a někde ta poptávka je, jen opravdu netušim kde...

norman_cook

Příspěvek od norman_cook »

Souhlas s Tolou :!:

Portal je zbytecny!! Forum by melo zustat hlavne forem. DJ Webu jse vsude dost. Tady na foru se me libi, ze muzeme diskutovat prispevky, ze vsech moznych webu na 1 miste. Nemam rad, kdyz jsem zaregistrovany na 5 webech a na vsech resim to same. Vse me to tak znechutilo, ze uz jen jednou za cas chodim sem.

Toto forum se me libi, ze je takove pro dospele lidi. Nikde se tu neresi "hodnost" uzivatele, podle poctu prispevku a podobne blbosti. Je to ciste o diskutovani a to se me na tomto foru libi!!!

Na ostatnich forem ctu,ze dotycny je EXTRA hodnost, ale jeho prispevky stoji za hovno! A jiny uzivatel ma 20 prispevku, ktere maji cenu zlata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ToLa

Příspěvek od ToLa »

norman_cook píše:Na ostatnich forem ctu,ze dotycny je EXTRA hodnost, ale jeho prispevky stoji za hovno!
Přesně, ještě bych spadl do této skupiny :mrgreen: :lol:

Paul Diamond

Příspěvek od Paul Diamond »

prave ze ranky a take veci som nemal vobec na mysli aj som to tam pisal... login by bol stale len jeden a ten isty forum by bolo stale to iste len by bolo sucastou niecoho komplexnejsieho kde su aj ostatne veci recenzie a vsetko...
sdjs.sk
sdjs.podomatic.com
myspace.com/pauldiamondsk

Azu

Příspěvek od Azu »

Čas nám ukáže :roll:

norman_cook

Příspěvek od norman_cook »

Tak zrovna recenze, krome par vyjimek nestoji na nasich webech (cz i sk) vubec za nic, takze to je take naprosto zbytecne. Ctu jen recenze renomovanych zahranicnich portalu. Nemyslim si, ze recenze , kterou napise uzivatel zdejsiho fora bude mit nejakou vypovidaci hodnotu. Nekdou si koupi mixak a bude z nej mit velkou radost a tak napise jak je super. Ale jelikoz to urcite bude max. jeho 2. mixak v zivote , tak nebude mit s cim srovnavat. Lepsi je, kdyz je recenze psana zkusenymi borci, kteri doopravdy vedi o co jde!

Danken

Příspěvek od Danken »

Já bych ty recenze uvítal ale jestli by to mělo bejt jako idj tak si mysli že by to jen všeobecně skomercnělo a každý by tady psal pak jen samý spam i kdyby to měla být kdejaká blbost a kloudných příspěvků by moc nebylo. Chce to rozumě rozmyslet 8)

Denon

Příspěvek od Denon »

norman_cook píše:Souhlas s Tolou :!:

Portal je zbytecny!! Forum by melo zustat hlavne forem. DJ Webu jse vsude dost. Tady na foru se me libi, ze muzeme diskutovat prispevky, ze vsech moznych webu na 1 miste. Nemam rad, kdyz jsem zaregistrovany na 5 webech a na vsech resim to same.

Ja to delam stejne, informace ziskavam jinde a diskutuju tady :lol: .

Azu

Příspěvek od Azu »

Já nad tím moc nepřemýšlel, ale tak nějak všeobecně snad platí, že konkurence je prospěšná a i rozšiřování možností je přínosem. Rozhodně nejsem přivržencem sociálních sití jakéhokoliv druhu a i proto stránky idj.cz ignoruji, protože ty a jim podobné projekty jsou vlastně úplně o ničem samou podstatou jejich fungování, je to jen zabiják času, který vlastně nepřináší prospěch ani jedné straně. Nebo mně snad může někdo říct jediný normální důvod proč bych měl být na idj.cz, snad ne kvůli otmu abych tam řešil traumtické stavy "idiotů", kteří tam řeší kdo má kolik bodů a na kterém je místě a onanují nad tím. Nemyslím si, že tohle by mělo být smyslem takového internetového projektu a spíš by to mělo sloužit k vlastní prezentaci a případně vzdělávání se v této oblasti o nové informace.

Trochu nechápu právě to, že někdo chodí na jedny stránky aby si tam přečetl nějaké informace a recenze, na jiné stránky chodí kvůli inzerci, na další kvůli radám a na další pokecat jako na forum. Není snad lepší chodit na jedny které budou obsahovat toto vše, ale na skutečně profi hodnotové úrovni jako mají ty jednotlivé weby? Já osobně bych to rozhodně uvítal, už jen z toho důvodu, že se pak na jednom místě sejde mnohem více lidí i přesto, že každého z toho může zajímat jen něco, ale najde zde v případě potřeby ucelné informace a funkce které mají něco společného s jeho koníčkem.

PVD

Příspěvek od PVD »

nikdy nebudes mit vse v jednom. ikdyz budes mit sebelepsi ceskej web, tak stejne na zahranicnich webech tech informaci najdes vice a drive. stejne budes chodit na vice stranek nez na jedny. pokud si dobre pamatuji, tak zrovna ty vetsinou davas odkazy na zahranicni servery, takze pochybuju ze te 1 web uspokoji :?

admin van buuren
Moderátor

Příspěvek od admin van buuren »

Zdravicko panove,

spousta veci tu uz zaznela, ale i presto sem vlozim muj pohled na vec. Veci se maji asi takto. Behem uplynule doby jsem udelal 2 beta verze portalu, kazdou na jinem frameworku. Uz nevim presne, kdy to bylo, ale v podobny cas, kdy jsem dokoncoval prvni verzi portalu prisel projekt idj.cz, ktery se koncepcne podobal nasemu, jen s tim rozdilem, ze u nas byla jeste moznost psat clanky. O neco pozdeji prisel jeste felixusuv projekt, a jeste si pamatuji nejaky projekt DJing.precti.cz(adresu si presne nepamatuji).

Takze najednou tu bylo DJ webu vice nez dost. Jednoho dne se v inzeratech objevil prispevek bud od felixuse ne od autora druheho projektu, ze hleda prispevovatele pro svuj projekt. I ja jsem prispel, ze mame neco podobneho rozdelaneho a kdo ma zajem prispivat at se ozve. Tehdy se skoro nikdo neozval a tak jsem cekal jak propadne felixusuv projekt. Dodnes, jak to sleduji, tak je to one man show. Cely projekt tahne felixus.

V soucasne dobe predelavam portal na jiny framework, ale nevim, zda ma cenu to vubec rozjizdet, tak jak to bylo puvodne zamysleno. Delam jen veci, ktere maji smysl a po kterych je poptavka. Myslim, ze na vychloubani, ze dotycny si koupil techniku omnitronic a tamten zase behringer je portal uplne zbytecny. To zvladate na foru docela obstojne :) (berte to s nadsazkou, spousty lidi se to netyka).

To same plati i pro delani monstroznich uzivatelskych DJ profilu. Podivejte se kolik takovych projektu na netu existuje: idj, djbank.eu, djfaces atd. Projektu je hodne a pokud pominu, ze idj je urcen lokalne (ma tedy svou klientelu), tak vsechny tyto projekty jsou uplne zbytecne. Jediny projekt, kde ma snad smysl mit profil je myspace.com!

Dalsi veci, proc vse jde tak pomalu je to, ze spousta uzivatelu fora asi nechape smysl kategorii a sve topicy vklada do neodpovidajicich kategorii. Ja nebo nekdo z moderatoru pak travi spoustu casu zbytecne tim, ze prispevky presouva do odpovidajici kategorie. Soucasna struktura fora byla navrzena prave uzivateli fora a tak predpokladam, ze by mel kazdy prumerne inteligentni clovek pochopit, co kam dat ...

AVB

voče

Příspěvek od voče »

Taky přidám svou troškou do mlýna.

Podle mě se jednoznačně musí stát nějaká změna, jinak spousta userů časem odejde. Kdybych to měl schrnout do jedný věty, tak je to tady jak pokec u piva. Tohle jste\jsme na začátku chtěli? Vždyť je to tady samej OT a nikdo nerespektuje žádný pravidla a už vůbec sami sebe.

Portál vidím jako možnou cestu vpřed. Přesně jak píše AZU a PAUL D - s tím opravdu souhlasím.

Recenze, články, jsou na českejch fórech opravdu bída. Ostatně jako všechno ostatní. Tak buď můžem zase na všechno typicky česky nadávat a nebo se s tim něco stane. Tenhle projekt k tomu má našlápnuto mnohem víc než všechny ostatní (v českých luzích a hájích). Já jsem jednoznačně pro změnu = vývoj. Prostě být členem nějakého uskupení, kde bych se nemusel stydět za to nosit tričko "dj forum", naopak - byla by to prestiž.

Navrhuju anketu, páč by to byl velkej zásah do chodu tohodle fóra. Skoro bych to nazval volbama :)
DRUM'n'BASS vibezz
www.sunflower-bitches.com

Odpovědět