NOVE DJ FORUM

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
hoolifan
Příspěvky: 761
Registrován: 05 čer 2007 00:14

Re: NOVE DJ FORUM

Příspěvek od hoolifan »

Je to všechno super já bych se osobně taky nějak rád zapojil ale problém je, že mám jen dvě svoje ruce sestavu v podpisu a strašně málo času a ještě míň peněz. takže max co bych mohl dělat je tak občas zkontrolovat forum jeslti jsou příspěvky ve svých kategoriích, případně nové přesunout a smazat příspěvky OT a pokud by se konala nějaká párty tak pomoct se zapojováním a odpojováním (fyzická makařina) - kdybych se urval časově..
VDJ PRO+Audio2DJ+Eks XP5+Denon DN-X050+EEE1000H+Sennheiser HD 25

Uživatelský avatar
stereoman
Příspěvky: 1080
Registrován: 08 bře 2007 22:38

Re: NOVE DJ FORUM

Příspěvek od stereoman »

S tim presouvanim prispevku do spravnych kategorii te bereme za slovo. Nechapu, zda nekdo neumi cist nebo ma tak male IQ, ze nedokaze spravne zaradit prispevek.

Pro pripadny portal doporucuji zahodit vlastni PHP kod a postavit to na nejakem otevrenem a rozsirenem systemu, ktery bude ovladat vice lidi.

Azu
Příspěvky: 2168
Registrován: 29 bře 2007 00:58

Re: NOVE DJ FORUM

Příspěvek od Azu »

Já si na druhou stranu bohužel nedělám iluze, že dlouhodobě by to mohlo takto fungovat a naopak pokud se z toho ten portál utvoří a nebude po čase dodáván obsah, tak tato neaktualizace může pohřbít i samotné forum, protože o porál jako celek lidi ztratí zájem. Nenajde se moc těch, kteří by ochotně stále něco v dlouhodobém horizontu dodávali (třeba i za 3 roky), jejich nadšení vyprachá protože se z toho již pak nestává koníček ale povinost něco dodat.

Pokud má něco takového fungovat, tak to musí být postaveno na nějakém promyšleném obchodním modelu a ty aktivní lidi prostě z toho zaplatit, jinak to dlouhodobě nemá šanci na přežití a bez tohoto finančního zajištění je lepší provozovat nadále jen samotné forum, které je finačně nezávyslé a přežije samo o sobě za pomoci všemožných dotazů a příspěvků ve foru.

Portál bez promyšleného marketingu, který bude zajišťovat finance na provoz nemá nejmenší šanci na přežití a je potřeba mít na tomto marketingovém postu opravdu někoho ostříleného se zkušenostma v tomto oboru, nejde si jen tak říct vydělám peníze na tom a tom a nemí s tím osobní zkušenosti z jiných velkých projektů, to je pak cesta do pekla.
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

Xakroo
Příspěvky: 183
Registrován: 05 čer 2008 14:03

Re: NOVE DJ FORUM

Příspěvek od Xakroo »

Na druhou stranu, pokud nás tu chodí 20 a půl, tak není co ztratit.

A pokud se to veme multižánrově, že bude více malých blogů různých stylů, tak je menší pravděpodobnost, že se na to všichni vyprdnou. Každopádně je lepší když to bude na jednom místě, než když si každý uděláme web na kterém se nebude nic dít.

djfelixus
Příspěvky: 786
Registrován: 15 črc 2008 09:03

Re: NOVE DJ FORUM

Příspěvek od djfelixus »

Když to vezmu kolem a kolem, IDJ.CZ možná předběhl v některých nápadech, ale na webu neexistuje žádný více známý web, který by byl nejen pro fanoušky taneční hudby, ale i pro DJe a DJe začátečníky. Ano, na IDJ.CZ nalezneme profily známých i neznámých DJs, ale začátečník tam informace určitě hledat nebude. Kdysi tohle hezky plnil web DJe E.S.W.L., pokud si na to pamatujete. Tam byly opravdu hodnotné informace, články nejen pro DJe, ale i pro ostatní.
Chce to hlavně dobrý promo a vynést web trošku výš a dát tomu jistou profesionalitu. Dá se pak třeba do budoucna domluvit párty v nějakém větším klubu nebo se může splnit i sen o srazu DJů apod. Chce to ale snahu a neopuštět tuhle myšlenku. To je totiž důvod proč většina takových webů skončí dříve než stihne pořádně začít.
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

admin van buuren
Moderátor
Příspěvky: 88
Registrován: 08 bře 2007 22:34

Re: NOVE DJ FORUM

Příspěvek od admin van buuren »

Prida se jeste nekdo nebo takhle jsme kompletni?

Uživatelský avatar
stereoman
Příspěvky: 1080
Registrován: 08 bře 2007 22:38

Re: NOVE DJ FORUM

Příspěvek od stereoman »

Take jsem cekal vetsi zajem :roll: . Pro tuto vec zrejme plati to stejne co jsem napsal tady:
./viewtopic.php?f=15&t=3454

DjStormo
Příspěvky: 38
Registrován: 19 zář 2008 17:45

Re: NOVE DJ FORUM

Příspěvek od DjStormo »

niektoré nápady sú tu nádejné, až na to že recenzii je na internete vela. Ale každopádne som ZA aby sa spravil portál...so mnou môžete tiež počítať...rád pomôžem.
2xPioneer CDJ-800mk2,Pioneer DJM-800...
http://www.ellensound.sk

Danken
Příspěvky: 165
Registrován: 15 srp 2008 12:21

Re: NOVE DJ FORUM

Příspěvek od Danken »

Taky bych rád pomohl ale kvůli maturitě můžu max občas napsat někdy nějakou recenzi. Takže mě tlačí čas.. Ale rozhodně bych byl rád aby bylo DJForum co nejdřív nové .

to admin: už víš kdy by to tak mohlo být ???

Danken
Příspěvky: 165
Registrován: 15 srp 2008 12:21

Re: NOVE DJ FORUM

Příspěvek od Danken »

Je to ještě reálné ?

DJ Patrix
Příspěvky: 228
Registrován: 26 bře 2008 15:35

Re: NOVE DJ FORUM

Příspěvek od DJ Patrix »

Tiež sa rád pridám, ak to ešte "platí". Mohol by som pridávať rôzne aktuality o interpretoch, informovať o nových releasoch a events a písať o nich také mini-recenzie/fotoreporty. Ak budem vedieť, posnažím sa pomôcť s čím bude treba. :arrow:

Odpovědět