NOVE DJ FORUM

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
admin van buuren
Moderátor

Re: NOVE DJ FORUM

Příspěvek od admin van buuren »

Ja s tim problem nemam, jen nechci, aby to byla one man show :!: . Timto tedy vyhlasuji konkurz na redaktory. Kazdy kdo ma zajem, at se mi ozve pres PM.

AVB

voče

Příspěvek od voče »

Osobně si myslím, že by se měl každý vyjádřit veřejně, ať každý víme, jaký je o to zájem.. Navíc přes PM nemůže vzniknout lavinový efekt :)

Takže, co můžu zajistit já:

- za cesťák nějakej zvuk na případnou sešlost djs, řekněme jednou za čtvrt roku, kde by mohla být prezentace jednotlivých mašinek, který by zas sehnal někdo další. Další by sehnal prostor. atd atd...

Dá se toho vymyslet spoustu. Takle si myslím, by ta komunita dostala obrysy.. Stačí jen chtít a mít zájem to tlachání převést do reality. A vo tom to je.

Na recenze opravdu nejsem ten pravý (nemám přehled), ale takový AZU, od toho bych recenze čet opravdu rád. Felix může přihodit takovou tu "bulvární" (felix promine :) ) stránku věci + dalších spoustu zajmavostí.

Potenciál máme, jen ho využít.

Každopádně to znamená mít úvazek. A to bude možná problém, jelikož to bude defacto zadarmo.
DRUM'n'BASS vibezz
www.sunflower-bitches.com

admin van buuren
Moderátor

Dobra. tak tedy verejne. Zatim se mi ozval voce a paul diamond.

Paul Diamond

Příspěvek od Paul Diamond »

no bohuzial co sa tyka techniky ja moc co ponuknut nemam na nejaky spolocny zraz ako voce... no na druhej strane sa dost o nove veci zaujimam a myslim ze mam aj prehlad takze co sa tyka clankov a recenzii preco nie :) taktiez by som nemal problem informovat o planovanych eventoch, o novych chartoch djov a celkovo novej hudbe z oblasti, techna, minimalu, housu
sdjs.sk
sdjs.podomatic.com
myspace.com/pauldiamondsk

dannyK

Příspěvek od dannyK »

Ja bych mohl prispet necim podobnym jako Paul Diamond (charts, info o hudbe z house, techno, hard-style/house/trance/dance).
Dale bych mohl prispet technicke strance portalu (programovani php, asp.net, MySQL).

Danken

Příspěvek od Danken »

naprostej souhlas s voče :wink:

ToLa

Příspěvek od ToLa »

Já můžu dělat opozici, když jsme u těch voleb :mrgreen:

Paul Diamond

ty by si mohol robis saska :P
sdjs.sk
sdjs.podomatic.com

ToLa

Příspěvek od ToLa »

Já těch funkcí klidně zvládnu více 8)

Paul Diamond

a mame tu prvy utlm :D
sdjs.sk
sdjs.podomatic.com

LuKyss

Příspěvek od LuKyss »

admin van buuren - djing.precti.cz byl můj pokus, udělat právě web + forum se zaměření na djing. Zpočátku jsem na to nebyl úplně sám, takže nějaký ten článek/recenze přibyl. Ovšem stránky byly spuštěny 3.3.2008 a následně opuštěny již 5.5.2008. Běžely jen 2 měsíce a už v té době jsem pocítil, že cokoliv dále s tím dělat, by byla ztráta času a zůstal bych u toho jen sám. Takže jsem to nechal puštěný, ale od května 2008 jsem na to již ani nešáhnul. Tuším, že jsem tady někde i psal, jestli nemá někdo zájem se do toho zapojit.

Rozhodl jsem se, že místo vymýšlení nového djing webu, radši zůstanu u svého většího projektu, kterým je http://www.repromania.net, která byla založena v roce 2005. Čas, který bych strávil nad webem o djingu radši věnuju do ReproManie (tam na to nejsem sám). Ono se ve výsledku AKTIVNĚ starat o dva velké weby by nebyla sranda.

U Felixuse a jeho FreeDJ.cz se divím, že ještě neztratil chuť dělat web sám s malou odezvou od lidí. Vydržel, uvidíme, třeba se mu to časem rozjede a nebude na to sám.
ReproMania.NET

djfelixus

Příspěvek od djfelixus »

Na projekt FREEDJ.CZ si rád čas udělám, snažim se psát články co to jde. Bohužel i přesto, že projekt má dva další redaktory (LWQ, Lipo), tak ani jeden se poslední dobou moc na článcích nepodílejí, což je škoda.

Možná bychom mohli zapřemýšlet nad tím spojit síly jak serveru djforum.cz, tak freedj.cz. Ne nadarmo se říká, že víc hlav víc ví a jeden DJ nikdy nemůže vědět všechno a každý může přispět svou troškou do mlýna, jak se říká. Společně bychom mohli takový jednotný portál třeba dostat do úrovně serverů techno.cz, rave.cz, idj.cz apod. A navíc... stejně cca. 70% registrovaných uživatelů freedj.cz jsou uživatelé i djforum.cz. :wink:
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

admin van buuren
Moderátor

Presne to je duvod, proc jsem nikam nespechal. Kdyz nas s nasim napadem predbehnul server idj.cz, tak uz nebylo kam spechat. Udelat portal, kam prispivaji 2 lide jednou za cas je uplne zbytecny. Momentalne to vypada, ze mozna nastal cas se do toho pustit. Chvili tu jeste tento topic nechame, aby se jeste pridali dalsi lide se zajmem o portal a pote se na to vrhnem.

Xakroo

Příspěvek od Xakroo »

Pokud byste potřebovali pomoct s nějakou 2d statickou grafikou,
tak mi dejte vědět.

Danken

Příspěvek od Danken »

Souhlas s Felixusem spojit to je fakt dobrej nápad.
Techno.cz to je jinej level ale mohli bychom se mu přiblížit trošku jinou cestou..

Odpovědět