Nejhorší DJ performace /Nejhorší věc co ste viděli dělat DJe

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
Odpovědět
DJ StřeWo

Re: Nejhorší DJ performace /Nejhorší věc co ste viděli dělat DJe

Příspěvek od DJ StřeWo » 13 čer 2010 20:57

Teď jsem si poslechl jeho "spot" na webu. "Od roku 1989 hraju hudbu 80. a 90. let. Tak ot je dobry když hral hudbu z budoucnosti :D

djfelixus

Příspěvek od djfelixus » 14 čer 2010 07:07

:lol: :lol: :lol:

Nepřipomíná vám to politickej projev Míry Sládka? :)
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

nema.dj

Příspěvek od nema.dj » 22 čer 2010 17:27

Kvalitny aparat to musi byt ked ten mix SEAK mu vydrzal doteraz :D ....hold made in slovakia=kvalitka :D
Denon 2x SC3900, DN-X1700, MacBook Pro 13" i5, NI X1 mk2, HD25-II

b-3

Příspěvek od b-3 » 06 črc 2010 17:19

a to nevíte jestli se máte smát nebo brečet...
jako recese by to bylo fakt dobrý

Sqara

Příspěvek od Sqara » 06 črc 2010 19:43

^ Skvělej avatar :lol:

b-3

Příspěvek od b-3 » 06 črc 2010 23:16

dik, human traffic a hlavně koop nesmí chybět :biggrin2:

Danken

Příspěvek od Danken » 07 črc 2010 23:52

Jak frajer z receptáře :D

b-3

Příspěvek od b-3 » 22 črc 2010 18:26

už to video raděj odstranil :D

00ero00

Re:

Příspěvek od 00ero00 » 24 črc 2010 00:18

hoolifan píše:
Azu píše:Bohužel gramce slouží poměrně často jako odkládací místo pro nejrůznější drinky a plechovky a dělají to s oblibou právě ti známější djové, kteří z nich zrovna nehrajou a hrají z CD a tak jim asi přijde gramec vhodným odkládacím místem :-( Kdyby si každej na akce vozil jen svou techniku, kded by se k tomu chovali jinak, ale takhle je to opravdu často žalostný pohled jak s tím zacházejí ty "hvězdy" když to není jejich. Co se kouření jointů týče, tak toto bývá u našich známějších djů též poměrně častý jev, kdy po příjezdu do klubu hned vybalí trávu, zahulí a pak jdou teprve hrát. Neumim si to představit jak to pak asi probíhá v menších klubech kde hrají místní týpci.
Tady u nás je jeden klub (můj nejoblíbenější) jsou tu 2x tečka pio500 a 2x pio100s gramce se tady vůbec nepoužívají když nepočítám akce 1x za rok co přijedou týpci a reznou si to tady celý pro svoji vlastní akci.. a slouží jako odkládací plocha pro sluchátka, mikrofon a někdy i další pio100s ALE jsou na nich ty plastikové kryty takže by se jim nemělo nic stát (sám si taky na jeden gramec pokládám konzoli).. pití se na gramce pokládat nesmí (ale hned vedle pultu je stolík se zesilovačema a ovládačkama na světla a místo na kufr s cdčkama nebo deskama)pod pokutou ve výši honoráře co tam týpek dostane za večer.. to znamená že když tě uvidí majitel jak si odložíš na gramec panáka tak celý večer hraješ zadarmo.. s cigaretama je to horší.. už sem několikrát viděl jak týpkovi padl popel do mixu.. ale zkuste zakázat týpkovi který vykouří 20cigaret denně aby si za 7hodin co hraje nezapálil ani jednu cigaretu..
no dobre to su cigari a chlast ale toto co sa mne stalo asi pred 2 rokmi sa asi este nikomu z vas nestalo stal zamnou jeden tipek no kamarat a mal uz dost vipite a len tak stal a pozeral a po chvilke pustil ticku ale poriadnu na vsetko playere mix cedecka :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

DJ StřeWo

Příspěvek od DJ StřeWo » 24 črc 2010 00:28

Napsal jsem Jirkovi, protože mě zajímalo, kolik si někdo takový může účtovat:D
Cena je podle mě přímo uměrná kvalitě aparatury a produkce :D

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

nema.dj

Příspěvek od nema.dj » 24 črc 2010 00:38

Ja dlho tvrdim....nech si kazdy vravi co chce a veri kulture alebo stylu akemu chce....ale svadby, plesy a stuzkove su najlepsie ksefty :wink:

nema.dj

Re: Re:

Příspěvek od nema.dj » 24 črc 2010 00:39

[/quote]
no dobre to su cigari a chlast ale toto co sa mne stalo asi pred 2 rokmi sa asi este nikomu z vas nestalo stal zamnou jeden tipek no kamarat a mal uz dost vipite a len tak stal a pozeral a po chvilke pustil ticku ale poriadnu na vsetko playere mix cedecka :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:[/quote]

a uz sa ti niekto oprel namiesto stola o hrajuci gramec s tym, ze "nedas aj nejake 3 Sestry?"....chalanko mi dodrbkal vynil (jedno z duble setu D:Ream - Things Can only Get Better, odvtedy mi ostalo jen jedno), zahucala prenoska Stanton AL500MKII + cele rameno.....a ked hudba stichla s "fantastickym scratchom", tak sa divil "co nehras? sak som sa len pytal.....bohuzial to nezvladol druhy chalan, co mi pomahal s bednami a vsetkym tym harampadim, co DJ potrebuje....a vinnika odprevadil z podia miestneho KD aj so satelitom a subbasom...a bolo dohrane....skoda obrovska...2 znicene reprobedne, jeden gramec a jeden vynil v prdeli.....skoda za cca 20tis....v '94tom neuveritelny peniaz....o mene nehovorim....viac som si v KD nezahral

00ero00

Re: Re:

Příspěvek od 00ero00 » 24 črc 2010 00:44

nema.dj píše:
no dobre to su cigari a chlast ale toto co sa mne stalo asi pred 2 rokmi sa asi este nikomu z vas nestalo stal zamnou jeden tipek no kamarat a mal uz dost vipite a len tak stal a pozeral a po chvilke pustil ticku ale poriadnu na vsetko playere mix cedecka :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:[/quote]

a uz sa ti niekto oprel namiesto stola o hrajuci gramec s tym, ze "nedas aj nejake 3 Sestry?"....chalanko mi dodrbkal vynil (jedno z duble setu D:Ream - Things Can only Get Better, odvtedy mi ostalo jen jedno), zahucala prenoska Stanton AL500MKII + cele rameno.....a ked hudba stichla s "fantastickym scratchom", tak sa divil "co nehras? sak som sa len pytal.....bohuzial to nezvladol druhy chalan, co mi pomahal s bednami a vsetkym tym harampadim, co DJ potrebuje....a vinnika odprevadil z podia miestneho KD aj so satelitom a subbasom...a bolo dohrane....skoda obrovska...2 znicene reprobedne, jeden gramec a jeden vynil v prdeli.....skoda za cca 20tis....v '94tom neuveritelny peniaz....o mene nehovorim....viac som si v KD nezahral[/quote]
no tak to hej moze sa stat hocico :D :D

Bastardo

Příspěvek od Bastardo » 31 črc 2010 17:48

Zrovna minulej víkend sem zahrál typanovi jeho song a on celej nadšenej mi přines vodku....Byl zlitej jak hovado a odnesl to můj noťas a player :x ještě že vodka nelepí,dokonce i flek z monitoru už mi zmizel :lol:
Music is my live,
Music is my world,
Music is my destiny!

momosk

Příspěvek od momosk » 01 srp 2010 16:23

to by ma zaujímalo, čo si mu povedal, on, slušný človek, sa ti ide odmeniť za song a pritom ti nechtiac zničí techniku :mrgreen:
HP 550, Digital Jockey 2
soundcloud.com/momo-sk
facebook.com/djmomosk

Odpovědět