Nejhorší DJ performace /Nejhorší věc co ste viděli dělat DJe

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
Odpovědět
djfelixus

Re: Nejhorší DJ performace /Nejhorší věc co ste viděli dělat DJe

Příspěvek od djfelixus » 07 čer 2010 10:40

Jak se můžeš s takovymhle line-upem DJů bavit o normální diskošce? Je jedno, jestli je danej klub komerční piškotéka nebo Roxy v Praze. Line-up na celej večer je danej a to, jak daní DJs hrajou si má manažer klubu zjistit než si je tam pozve. To je stejný jako chtít třeba po Chrisu Sadlerovi, aby hrál na daný akci oldies, když tam byl pozvanej proto, aby hrál Electro.

Z tvých příspěvků soudím, že underground nesnášíš a tak možná nemá cenu tohle všechno ti psát. Nesoudim nikoho podle toho co hraje, ale každej DJ by měl mít trošku větší rozhled, než jenom vysosávat rádiový hudební klišé.
Jinak já většinou hraju taky komerci: taneční, r'n'b, český i oldies, ale vim, že sem ten večer za tuhle hudbu placenej. Když sem pozvanej někam, kde mam hrát Electro, tak ho taky hraju, protože jsem za to placenej. Ti kluci v článku, kteří tam jeli, byli ale domluveni jinak a bylo s nima ze strany provozáka vyje*áno.
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

ToLa

Příspěvek od ToLa » 07 čer 2010 11:51

Já proti undergroudu nic nemam. Undergroudem jsem jezdil v NYC a přišlo mě to v pohodě :mrgreen:

Mam asi jiný pohled na věc, ale pokud jsem byl pozván na místo kde mam hrát třeba tribal house, ale lidi na něj očividně neragujou, tak začnu hrát vocal house (za předpokladu, že ho běžně hraju)
Přirovnání k Sadlerovi a oldies je hodně přestřelený, tady nemluvíme o naprosto jiném stylu ale přizpůsobení se daným návštěvníkům v rámci svých hranic...

Z článku to na mě působí stylem: Hrál jsem si co jsem chtěl a nikdo netancoval, přišlo mě to normální, pak jsem musel hrát něco jiného (co stejně mam ale zrovna se mě nechtělo) a lidi tancovali, ale mě se to už tolik nelíbilo....
Já sice hraji na diskotékách, ale vozim sebou jen to co chci hrát, takže ve výsledku nemůže nikdy nastat situace jakou popisuješ u Sadlera, ale prostě se v rámci svých hranic přizpůsobim lidem...

djfelixus

Příspěvek od djfelixus » 07 čer 2010 12:06

Mně to přestřelený nepřijde, protože je to stejně absurdní jako zmíněnej případ. Zajímalo by mě třeba jak by se takovej Paul s minimalem přizpůsoboval lidem, který by chtěli pouštět něco komerčního. Zkrátka když si mě do klubu někdo zabookuje a dohodnem se na stylu, kterej se bude hrát, tak to snad tak bude, ne? Nebo bys třeba někomu prodal auto a teprve až pak sepsal smlouvu? Podmínky se určují předem a ne až pak.

ToLa

Příspěvek od ToLa » 07 čer 2010 12:18

djfelixus píše:Zkrátka když si mě do klubu někdo zabookuje a dohodnem se na stylu, kterej se bude hrát, tak to snad tak bude, ne? Nebo bys třeba někomu prodal auto a teprve až pak sepsal smlouvu? Podmínky se určují předem a ne až pak.
Netušim... my diskotékový DJové bavíme primárně lidi a je jedno čim z toho co mam sebou... Představa, že jsem byl pozván hrát xx a celý večer mě na to netancuje ani noha, ale protože jsme byli tak domluvený, tak já nezačnu hrát yy je pro mě dost usměvná. Z toho večera bych měl fakt moc dobrej pocit :mrgreen:

honcka

Příspěvek od honcka » 08 čer 2010 14:55

ToLa píše: Netušim... my diskotékový DJové bavíme primárně lidi a je jedno čim z toho co mam sebou... Představa, že jsem byl pozván hrát xx a celý večer mě na to netancuje ani noha, ale protože jsme byli tak domluvený, tak já nezačnu hrát yy je pro mě dost usměvná. Z toho večera bych měl fakt moc dobrej pocit :mrgreen:
My undergroundovy DJ's bavime primarne sebe, kdyz to bavi i lidi, tak je to dvounasobny pozitek, zvlast u okrajovych stylu, kdyby se DJ porad sklanel pred masou, tak nevznika nic novyho. :D
2*T 1210MK2,PIO707,MV Cross,Dell Vostro-MacOS

ToLa

Příspěvek od ToLa » 08 čer 2010 15:04

honcka píše:My undergroundovy DJ's bavime primarne sebe, kdyz to bavi i lidi, tak je to dvounasobny pozitek.
Tak to by vše vysvětlovalo (co se týká tebe) ale pořád to nevysvětluje toho o kom tu je řeč :mrgreen:

djfelixus

Příspěvek od djfelixus » 08 čer 2010 15:54

honcka píše:
ToLa píše: Netušim... my diskotékový DJové bavíme primárně lidi a je jedno čim z toho co mam sebou... Představa, že jsem byl pozván hrát xx a celý večer mě na to netancuje ani noha, ale protože jsme byli tak domluvený, tak já nezačnu hrát yy je pro mě dost usměvná. Z toho večera bych měl fakt moc dobrej pocit :mrgreen:
My undergroundovy DJ's bavime primarne sebe, kdyz to bavi i lidi, tak je to dvounasobny pozitek, zvlast u okrajovych stylu, kdyby se DJ porad sklanel pred masou, tak nevznika nic novyho. :D
Amen.

Sqara

Příspěvek od Sqara » 09 čer 2010 00:29

djfelixus píše:
honcka píše:
Amen.
Přesně tak. Lidé sice chodí na DJe, ale DJ by měl především reprezentovat svůj vkus, a tím si získat své publikum.

iceSee

Příspěvek od iceSee » 09 čer 2010 09:09

ToLa píše: Mam asi jiný pohled na věc, ale pokud jsem byl pozván na místo kde mam hrát třeba tribal house, ale lidi na něj očividně neragujou, tak začnu hrát vocal house (za předpokladu, že ho běžně hraju)
Přirovnání k Sadlerovi a oldies je hodně přestřelený, tady nemluvíme o naprosto jiném stylu ale přizpůsobení se daným návštěvníkům v rámci svých hranic...
Jenze pokud si majitel nepozve jednotlive djs, ale party jako celek, coz se tady ocividne stalo (Magnett je minimal/techhouse akce v Brne a okoli), tezko muze ocekavat, ze to bude diskoska. Chyba je na strane majitele / provozniho, kteri ocividne vubec nevedi, jaka hudba se hraje na Magnett akcich.
soundcloud.com/stanleydevito

Bj_Carda

Příspěvek od Bj_Carda » 13 čer 2010 14:33

No ty krávo :)

Mi to připadlo jak projev nějakýho politika.

BTW "kvalitní aparaturu, kterou můžete vidět za mnou" :)
Pio CDJ 400, Numark FX 5000, APC20, Senn.HD25/HD215, ART 310A,

microgenius

Příspěvek od microgenius » 13 čer 2010 14:43

Zabil :D:D to je promotion :D
pioneer DJM 700,2xCDJ850k, 2xCDJ 100,HD25-1 II

DJ Mines

Příspěvek od DJ Mines » 13 čer 2010 15:28

pozval by som si ho na moju party uz len koly tej aparature:D:D:D:D:D:D

voče

Příspěvek od voče » 13 čer 2010 17:19

Celá ta sebeprezentace je děsná. Počínaje, že hraje v teplákách a pak mluví (čte) v kvádru, kerý si někde pučil, páč mu je malý a má nohu přes nohu absolutně úchylně.. A to oslovení s přánim krásnýho dopoledne, odpoledne nebo večera taky nemá chybu :D A zazdil to tim přípitkem a poslednim pohledem, kde vypadá jak opravdovej úchyl.

Z něj mi fakt spadla brada. To musí bejt ňákej joke. Nedokážu si představit, že má někdo až takle nízkou sociální inteligenci. :surprised2:
DRUM'n'BASS vibezz
www.sunflower-bitches.com

Bj_Carda

Příspěvek od Bj_Carda » 13 čer 2010 18:47

No já sem ze srandy koukal na jeho web jestli tam nenaleznu ještě nějaké rozptýlení, a řekl bych že to myslí smrtelně vážně přátelé :mrgreen:
Pio CDJ 400, Numark FX 5000, APC20, Senn.HD25/HD215, ART 310A,

Odpovědět