Katcha: "Hraní z CD není DJing, ale ze Serata ano"

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
djfelixus

Katcha: "Hraní z CD není DJing, ale ze Serata ano"

Příspěvek od djfelixus »

Neuvěřitelně sobecká hláška od Katchi (D'n'B scéna), kdy říká, že hraní z CD není DJing, ale na druhou stranu tvrdí, že hraje ze Serata a že ze Serata (s timecode vinylama) je to spíš o rukou. Tak nějak nevim, jestli má slečna pocit, že CD se míchají nějak sami nebo jak to vlastně myslí. :) Chápu lidi, který kritizujou hraní z CD a sami hrají z vinylů, ale kritizovat ještě pokročilejší technologii, než je hraní z CD a tvrdit o tom opak, to je na mě moc. :) Musel jsem se proto s vámi podělit o Frisbee 36, kde se o tom v čase 7:34 mluví:

http://www.youtube.com/watch?v=DG47K2rH7tU

Rád bych slyšel naše názory.
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

djfelixus

Re: Katcha: "Hraní z CD není DJing, ale ze Serata ano"

Příspěvek od djfelixus »

Nehledě na to, že slečna neví jak Serato a potažmo DVS vlastně funguje. Obvykle nemám v povaze veřejně kritizovat nějaký názor DJe, ale tady sem se tomu neubránil a klidně mě ukamenujte, nemohl jsem si prostě pomoct. :-)
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

Azu

Příspěvek od Azu »

Já teda nevim ale poslední dobu co sem zkouknul i starší vydání tohoto pořadu, tak by se dalo říct, že co djka, to v hlavě ..... až na opravdu světlé vyjimky, protože ty názory jsou děsivý, většina z nich se nedokáže vůbec vyjadřovat a jakýkoliv live rozhovor je pak zkáza a ukázka jejich inteligence.
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

Dj.BoB

Příspěvek od Dj.BoB »

Tady není co komentovat...
už toho mám tolik, že to vypisovat nebudu!

iceSee

Příspěvek od iceSee »

Slusny perly :

"Poslouchat do 15ti Dadu Patrasovou a prejit hned na dnb asi nejde"
"Cinska tanecni scena je hrozne, do klubu chodi jenom bohaci a kdyz hraje novej DJ,majitel za nim 20min stoji a pokud se mu nelibi jak hraje,vyhodi ho. U nas to mame jeste krasny"
"Hrani z CD neni uplne hrani, degraduje to to, co dela djing djingem, proste hejbes s tema vinylama :D to je ja hraju ze serata, tam to funguje UPLNE jinak,co se neudela rukama s tema vinylama, tak to nezahraje, tam za tebe nic nehraje"

:D :D :D

iceSee

Příspěvek od iceSee »

"Cinska tanecni scena je hrozne na výši" :D

DeeJayElwis

Příspěvek od DeeJayElwis »

Jako ted zrovna na to koukám a je vidět že to fakt nemá v hlavě v pořádku :-) Já furt říkám že ty DnB Dj's jsou zhulený vygumovaný hlavy s těma jejich zasranýma vinylama :-D a přitom hrajou ze serata :-D no tak to mě fakt pochčij :-D Nic proti vinylum nemám :-) Je to prostě začátek všech DJ :-) ale takhle to degradovat a přitom hrát z DVS systemu to už je i na mě moc :-)

DeeJayElwis

Příspěvek od DeeJayElwis »

Jo a ještě otázečku :-D serato převadí mp3 do analogu to má pravdu ale ani zdaleka to neodpovídá standartu Vinylu :-D to rovnou mužu říct že moje CDJ-1000mk3 mi taky CD převadí do analogu :-D když to připojím přes levý a pravý kanál :-D a néé přes koaxiál :-)

Rusty

Příspěvek od Rusty »

To snad neni mozny :-D No nemam slov....Pochybuju, ze to dokaze zapojit a ze vubec chape, jak to funguje. OSTUDA!

crewy

Příspěvek od crewy »

:o :o :o :o tak to je moc... od kdy je Serato krabička na převod MP3 do analogu... :roll: já padám... :mrgreen:

voče

Příspěvek od voče »

My jednou pozvali KATCHU k nám na párty. Přilákala lidi.

Přijela pět minut před začátkem svýho hraní a odjela pět minut po. Nekoukala doleva ani doprava, pořád stejnej obličej. Po hraní sbalila 6k káblí a nechala se odvést na druhý hraní v Liberci nebo kde. Hrála převážně jump - up mixovanej stylem "šavle nahoru - šavle dolu". No on ten styl asi ani jinak hrát nejde - proto ho nemám rád. Ale říkám si OK - lidi pařej, je to v cajku, dostali tu hudbu, ne kterou přišli a co si zaplatili.. Někdo se tak prostě chová a je dost možný, že je akorát nepřístupná a ve svém nitru supr ženská. Já bejt stár, tak si taky nepouštim moc lidí k tělu - asi. V tomhle smyslu to chápu.

ALE, co nechápu je to, že ona fakt vůbec neví, co je DVS zač a vůbec žádná technika jí nic neříká a přitom o tom mluví na veřejnosti jako by to pomalu sama stvořila. Přijel s ní týpek, kterej jí to celý zapojil a po hraní zase rozpojil. Prostě tomu rozumí jak prase filharmonii. S denonem 1500 měla taky problémy, i když už nevim jaký, ale byla to nějaká trivialita typu zesílit odposlechy či puštění kanálu do sluchátek.

Její názor na CD vs. vinyl celkem chápu, i když se s tim neztotožňuju. Prostě má ráda gramce a basta. Jen jí podezřívám, a nebudu daleko od pravdy, že přes CDčka nikdy nehrála.

Já si myslim, že po tom vystoupení ve frisbee si pěkně drbe hlavu. Špatně volila slova a maturitu z techniky by neudělala ani náhodou. Měla by jen hrát a raději moc nemluvit k lidem. Jinak s ní nemám problém.
DRUM'n'BASS vibezz
www.sunflower-bitches.com

Kenny

Příspěvek od Kenny »

do DJingu dle mě ženy nepatří... teď mě ukamenujte :lol:
Korg Zero 4, 2x Pio. CDJ 1000Mk3, HDJ 1000, pouzdra na CD - UDG :)

voče

Příspěvek od voče »

stejně jako nepatří za volant a do týmů formule 1 ? :-)
DRUM'n'BASS vibezz
www.sunflower-bitches.com

Azu

Příspěvek od Azu »

Já bych doporučil zkouknout i další videa s těma djkama, ať si uděláte mentální názor i o dalších, protože to stojí také za to. Ač třeba Laydee Jane rozhodně můžu i jako osobu, tak rozhodně mně jde naprosto proti srsti její pohled na tvorbu muziky, kdy sice odsuzuje dje, kteří vydávají za svou tvorbu něco co pro ně někdo stvořil na zakázku, ale sama pak řekne, že sama tomu vůbec technicky nerozumí a dělají to za ní jiní lidé a ona tu tvorbu jen řídí.

http://www.youtube.com/watch?v=DG47K2rH7tU
http://www.youtube.com/watch?v=Y3bTcGK0Y2g

http://www.youtube.com/user/FrisbeeTV
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

norman_cook

Příspěvek od norman_cook »

to je myslim uz tema na zalozeni vlastniho vlakna :lol: pokud to jeste neznate, tak vam reknu jedno a to si dobre zapamatujte:

kam cert nemuze, tam nastrci zenskou :lol:

Odpovědět