DJ MARCELLO TOTTI - CLUBBING ZA MOREM

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
djfelixus

Re: DJ MARCELLO TOTTI - CLUBBING ZA MOREM

Příspěvek od djfelixus »

Říkám jen co si myslím z textů, které tu Totti psal. Vím, že bych se osobně zachoval asi jinak, než: "Jsem hvězda z Mexika, tady mě máte." S arogancí ubývá moudrost a proto pokud něco dokážu, dám to najevo tím nejmírnějším způsobem. Rád ocením lidi, kteří něco dokážou a přitom své sebevědomí drží v oprátkách.
Možná budu trošku dělat reklamu, ale není to úmysl. S kolegou jsme jednou hráli s DJane E-Lite, určitě znáte - přítelkyně Chrise Sadlera. K nám 80Km z Prahy přijela vlakem. Když sme se jí ptali, jaktože nepřijela autem (předpokládajíc, že každá DJská celebrita jezdí autem:-)), dozvěděli jsme se, že auto zatím nemá. Po vystoupení s náma i ostatníma lidma pokecala, dal sem s ní řeč o electro housu a na baru sme si pak všici dali panáka, kterýho nám objednala. Ani jednou nebyl žádný náznak nadřazenosti. A přitom by mohla, hrála několikrát na Loveparade a je zabookovaná u prestižní agentury Evolution.
A to je to, o čem mluvím. Takových DJů si vážím nejvíc. Existují ale i úplné protiklady a rozhodně netvrdím, že je to Totti. Navíc to fresbee mě co se jeho týče docela potěšilo. Ale stojím si za tím, že nástup tady a jinde nebyl zrovna moc skromný.

>s tim paňácem s tebou souhlasim na 100% ! jsi jednim z těch,
>kerý to takle dělaj?
No jasně, že jo. Když někdo přijde, že dáme paňáka, tak dáme. :) Ale nějak nevim, jestli jsem tě v tomhle dobře pochopil. Ty paňáky byly myšlený konkrétně na ty DJský celebrity. ;-)
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

Azu

Příspěvek od Azu »

To s E-Lite musim jen potvrdit, vzali sme ji na jednu akci psolečně s dalšíma holkama a než na ni přišla řada tak sme s ní a přáteli naprosto perfektně pokecali a popili, ne jak některé její arogantní namyšlené kolegyně.
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

lepe

Příspěvek od lepe »

Ester je vyborna.. souhlasim:)
2x Technics SL-1200Mk2
Allen&Heath Xone:22
Sennheiser HD25-1 II

voče

Příspěvek od voče »

felixus:
Skromný rozhodně nebyl, to ne, sem si řek "pane jo", když se tu objevil se založenym vláknem v každym topicu :D ale to ještě přece neni měřítko namyšlenosti a arogance, ale spíš neznalosti.. ten jeho výstup tady rozhodně BYL NEŠŤASTNÝ.. Ale nechme už toho, nemá to cenu :-)

S těma paňácama - to byla jen kontrolní otázka. A tys mě odpovědí potěšil, nezaváhals :-)
DRUM'n'BASS vibezz
www.sunflower-bitches.com

djfelixus

Příspěvek od djfelixus »

voče píše:S těma paňácama - to byla jen kontrolní otázka. A tys mě odpovědí potěšil, nezaváhals :)
Tak kdo by zaváhal nad sklenkou dobrého pití. :lol: Sem pařící člověk. :wink:
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

Dyron

Příspěvek od Dyron »

Ty jo, tak tenhle člověk, to je fakt k smíchu... Já osobně si myslím, tedy sem si jist tím, že existuje, dokonce i to že je DJ, ale řekl bych že je i velký lhář a snaží se ze sebe udělat mnohokrát větší star než je...jinak určitě sem tam hraje někde...Ale sakra proč by "hvězda" jako on, měla potřebu chodit na tohle forum, kde si píšeme my amatéři a polo profesionálové (možná i nějaký profík). To je divný ne? Chodí sem snad Michal Burian dávat rozumy? ne. Takže Marcelo Totti je podle mě DJ, který se snaží zmedializovat sám sebe a tak se prosadit, samozřejmě pomocí lží...je jasné proč si vybral Mexico...no protože si to málokdo v ČR může nějak ověřit že tam opravdu hrál a že je tak slavnej. Ten jeho myspace mě pobavil:-) prej objev roku v nějakech Dance Awards Mexico:-))) Podle toho co tam o sobě píše, je to nejlepší DJ v mexicu:-)))) No tohle je možná návod do sekce "Jakým způsobem se vnutit do klubu"...Totti je podle mě mistr v oboru.

Odpovědět