DJ MARCELLO TOTTI - CLUBBING ZA MOREM

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
j.bell

Re: DJ MARCELLO TOTTI - CLUBBING ZA MOREM

Příspěvek od j.bell »

nazdar. tady kody alias j.bell z rapmasters tahle diskuze je fakt hustá. takže do tábora fakt jezdit nemusíte. m.t. dělá fakt asi chybu, že moc povídá a někteří to nemůžou strávit. vždycky byl takovej... trochu vejtaha a trochu fantasta ale jinak dobrej kluk a kámík :D no já vás můžu ujistit, že m.t. neni fikce ale realita. nevim sice jak moc je velkej dj ale s náma fakt kdysi vystupovali jako support. pak jsem s tibem - m.t. dělal ještě několik let.. třeba tu muziku do reklam a pak jsme blbnuli jako grupa babylon, ale to jen chvíli, moc se to nevyvedlo vydavatelsky a hlavně nebyl na to čas. no pak zmizel do toho mexika a ted mě bombarduje smskama, že přijede hrát do roxy, no tak se tam asi vypravim to zkouknout abych věděl víc. ted zrovna tady poslouchám nějakej ten jeho set, staženej z http://www.mediafire.com/?2ty9udfjenq a zas tak zle to nezní.. docela to šlape. možná už jsem out, možná jsem na to už starej možná tomu nerozumim ale líbí se mi to.
dneska ze živim tvorbou reklam takže mám pocit, že m.t. udělal super kampan na svý hraní v čechách... vzbudil velkou zvědavost, zájem a rozpoutal diskuzi. a to je třeba účel celáho toho divadýlka..nebo ne?? :D
i takhle se dá dělat marketing... o tom něco vím :twisted: no každopádně mu držim palce a uvidíme se v tom roxy. tušim že 25.10.??? tak zatim a příjemnou zábavu v tom detektivním pátrání... kody

lepe

Příspěvek od lepe »

:lol: :lol: :lol:
2x Technics SL-1200Mk2
Allen&Heath Xone:22
Sennheiser HD25-1 II

Xakroo

Příspěvek od Xakroo »

to j.bell:
super kampaň :D :D :D hezký ftípek

to m.t.:
no se lo puede oír

admin van buuren
Moderátor

Příspěvek od admin van buuren »

J.Bell je s opravdu velkou pravdepodobnosti stejna osoba jako Hombre :!: Predpokladam, ze J.Bell samozrejme odveti, ze pri psani sveho prispevku byl zrovna u Hombreho na navsteve :wink: :lol: Na to jsme tu na foru ale zvykli. Nebylo by to poprve a zrejme taky ne naposled :( .

dj-johny4

Příspěvek od dj-johny4 »

já se jen divim že vás to pořád baví řešit :D btw když jsem byl asi před měsícem v Českejch Budějovících, tak jsem tam opravdu viděl plakát, kde bylo mezi djs i méno Marcela Totiho... ale víc nevim.. a je podle mě lepší to neřešit.. leda že by někdo našel tu party popřípadě fotky... :D

lepe

Příspěvek od lepe »

jeho tady uz asi nikdo fakt neresi:D

on nebo ti jeho kamaradi ci co to je zac tu porad neco resej bo co:D
2x Technics SL-1200Mk2
Allen&Heath Xone:22
Sennheiser HD25-1 II

heerer

Příspěvek od heerer »

no nemuzu si odpustit, ale musim napsat:

stahl jsem si ten odkaz co pise j.bell a tazu se ho, opravdu tomuto rikas dobrej set???

Asi mam predstavu o michani trochu jinou ale asi 5skladeb za sebou namichanejch jak klucinou co to drzel parkrat v ruce... Fak nic moc....rozhodne ne set od profika

No pokud hraje Toti v Mechiku toto a bude v Roxy jako host tak to neni k radosti posluchacu teto music ale spis k placi pac je spousta Djs kteri nemaji sanci hrat pro lidi a umej to daleko lepe :!:

Rosi

Příspěvek od Rosi »

Tak dnes koukám na óčko a koho nevidím - DJ Marcello Totti !
Pioneer CDJ900,Reloop 6000MK5,Pioneer DJM 700k,Technics RP-DH1200

Rusty

Příspěvek od Rusty »

No vidis, a my sme mu neverili :D de nekde sehnat zaznam?

bram

Příspěvek od bram »

taky by me to zajimalo :)
4x pio cdj1000mk3, 2x pio cdj200, 1x pio djm700

bram

Příspěvek od bram »

tak sem se podival a nasel sem toto : http://ocko.idnes.cz/marcello-totti-je- ... _clanky_nh
4x pio cdj1000mk3, 2x pio cdj200, 1x pio djm700

Rosi

Příspěvek od Rosi »

Pokud se podaří někdde někomu sehnat odkaz na dnešní Óčko a freesbee, tak se na to podívám ještě jednou. Mě osobně moc nenadchnul ..... Doporučuji shlédnout a udělat si obrázek každý sám za sebe :lol: .
Pioneer CDJ900,Reloop 6000MK5,Pioneer DJM 700k,Technics RP-DH1200

Azu

Příspěvek od Azu »

Záznam najdete pak tady, musíme jen vyčkat než jej tam dají
http://www.youtube.com/user/FrisbeeTV
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

djfelixus

Příspěvek od djfelixus »

http://www.youtube.com/watch?v=gFkMsU7EGGE

V rozhovoru vystupuje celkem v pohodě. Nechápu potom, proč se tady i jinde na fórech choval jako arogantní hvězda. Co nejvíc nesnášim jsou arogantní DJs. Co naopak nejvíc oceňuju jsou ti, kteří se s lidma baví jako se sobě rovnými, dají s nima paňáka a pokecají o hudbě.
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

voče

Příspěvek od voče »

felixus,others:
čoveče já jak tu kauzu tady na fóru sledoval, tak mi spíš přišlo, že arogantní hvězdu ste si z něj udělali sami. akorát na nás/vás mluvil trošku jinou řečí, než je člověk v čechách zvyklej. když to vezmeš na sebe - po šesti letech v mechiku přijedeš mezi svý - !domu! - a snažíš se říct, žes něco dokázal, tak tě každej z djů (kór tady na fóru) vyfakuje. a tak to přesně dopadlo - tvrdě narazil. ať už hraje dobře nebo ne, tak ten kdo se zachoval jako arogantní, nebyl marcello. každej to chápal jako vytahování, mě to přišlo spíš jako sebevědomí, kerý mu - ruku na srdce - +/- náleží. i když ne třeba za to jak "skvěle" hraje..

understand??

s tim paňácem s tebou souhlasim na 100% ! jsi jednim z těch, kerý to takle dělaj?
DRUM'n'BASS vibezz
www.sunflower-bitches.com

Odpovědět