DJ MARCELLO TOTTI - CLUBBING ZA MOREM

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
admin van buuren
Moderátor

Re: DJ MARCELLO TOTTI - CLUBBING ZA MOREM

Příspěvek od admin van buuren »

Reakce k setu piste do kategorie Sety.

Azu

Příspěvek od Azu »

Pomalu začínám mít podezdření zda vůbec existuješ, zda nejsi jen imaginární postava stvořena v tomto virtuálním světě, která usiluje o titul spamer roku, protože jinak si neumim vysvětlil proč zi doslova zaspamoval profili většiny djů, autorů a producentů na myspace svými dvěma sety právě dnes, obzvlášť když tvrdíš že to jsou několik let staré kousky, to mně hlava opravdu nebere. Když sem se následně kouknul na stránky těch tří klubů kde jsi rezidentem jak uvádíš, tak asi soudruzi udělali někde cyhbu, že tě tam nějak zapomněli asi dopsat mezi dje, kteří v podniku hrají, neboť tvé jméno tam nikde nevidím a to nemluvě o tom, že ani na svém profilu neumíš napsat správně jméno jednoho z těch podniků, stejně tak podle fotek z těch podniků není dost dobře možná tam nacpat ten tebou udávaný počet lidí, kteří tam chodí. Pokud někdo alespoň trochu hraje a už vůbec pokud alespoň něčeho dosáhl jak ty uvádíš, tak by musel zákonitě být k nalezení u strýčka Google, ale o tobě je k nalezení jen jediná zmíňka a tou je tvůj profil na myspace, informace zde na fóru a článek na techno.cz, který je podle stylu PR článek. Zkrátka jsme se tady s kolegou schodli na tom, že asi skutečně neexistuješ :mrgreen:
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

JB007

Příspěvek od JB007 »

tak ted me hodne zajima co na to marcello rekne :surprised2:

PVD

Příspěvek od PVD »

je za morem popularni stejni DJs jako tady napr. Paul Van Dyk, Marco V, Ferry Corsten, AVB ...

czechmike

Příspěvek od czechmike »

JB007 píše:tak ted me hodne zajima co na to marcello rekne :surprised2:
to ja taky//
vestax pmc 08pro ,2xtechnics1200mkII,shure m44-7,sennheiser hd25cmkII

Paul Diamond

Příspěvek od Paul Diamond »

myslim ze DJ MARCELLO TOTTI je asi tak skutocny ako borgovia zo star treku
sdjs.sk
sdjs.podomatic.com
myspace.com/pauldiamondsk

norman_cook

Příspěvek od norman_cook »

Napred obrovsky nastup strida dlouhe ticho po pesine :lol:

KILLA BEE

Příspěvek od KILLA BEE »

ne že bych to nečekal :o
2x 1200MK5, RANE-TTM57SL ,Vestax QFO, MPD24, MPC500 atd..

heerer

Příspěvek od heerer »

ale, ale.... Jen se nam urazil a rozhodl ze do CZ uz nepojede. Udela si karieru v jiznï americe :biggrin2:

Mr.Stu

Příspěvek od Mr.Stu »

Teda snažil jsem se pročíst všechny ty Posty k diskusím okolo Dje Marcella Tottiho a musím říci, že takovýto masakr tu ještě určitě nebyl. Stále více jsem dychtil po pravdě. Hledal jsem, zkoumal, poslouchal. K čemu jsem dospěl? Tak nejprve začnu u samotného M.T.. Jeho nástup zde na Dj foru nemohl být hektičtější a samozřejmě účastníci fora tomu všemu nějak nemohli uvěřit z nedostatku informací o slavném Dji z Mexika. Je také pravdou, že M.T. se docela nepochopitelně nedokázal bránit. A to by stačilo opravdu tak málo. Pár linků na renomované stránky kde by bylo zmíněno jeho jméno, sety atd. by to jistě vyřešili. Inu, jak jsem tak vypozoroval tak většina z účastníků fora už tohoto "Dje" odepsala. To mě ještě více vzpružilo pro hledání nových informací. Co jsem tedy zjistil?
Je pravdou, že o jménu Marcello Totti toho na googlu moc nenaleznete a to je dosti zavádějící. Na druhou stranu jsem vygooglil pár informací. http://www.mosp.info/index.php?content=marcelo-totti Myslím, že stránky této bookingové agentury vypadají docela seriozně, už jen ty jména, Lucca, Michal Poliak, Ladida. Marcello by měl také 25.10.2008 vystoupit v Pražském clubu Roxy po boku Dje Chrise Sadlera jak sám oznamuje na myspace. Na stránkách tohoto residenta jsem nalezl toto: http://www.chrissadler.com/party-list/ schválně se podívejte na datum 25.10.08.

Každopádně, abych to nějak uzavřel. Otazníků kolem tohoto jména je stále dost, ale také se začíná objevovat dost informací o tom, že by Marcello Totti mohl skutečně existovat. Nevím proč, ale tak trochu mu držím palce, už jenom kvůli tomu kolik popela mu zde bylo nasypáno na hlavu. Jo a jenom k těm dvěma setům. Našel jsem asi 3, víc jsem nehledal, a musím říci, že se určitě nejedná o žádný odpad.

Takže to si myslím já. Na toto žhavé téma se nedá nereagovat. Pro všechny pochybovače i věřiče v Marcella Tottiho bych přednesl jednoduché: "Zajděte 22.10.2008 do pražského clubu Roxy a tam se ukáže jestli nějaký Marcello Totti existuje, případně co v něm je"

Díky za vyslechnutí, musel jsem si prostě vylít duši :) ..::Stu::..

Ps.: Dj fora si vážím a stejně tak Azua a jeho názorů a myslím, že takovou stěrku jakou dostal od hombreho si tedy opravdu nezasloužil.

KILLA BEE

Příspěvek od KILLA BEE »

proč mám takovej pocit že M.T., pan Hombre a Mr.Stu jsou jedna a tatáž osoba??
Mno, musel jsem si prostě vylít duši :-)

:arrow: každopádně set, jehož link byl umístěn na tohle fórum odpad JE .... :-)

a oprav si pravopis v booku :
http://www.mosp.info/index.php?content=marcelo-totti
"He has begun his DJ kariera in 2002" rozesměje i mrtvýho hrocha :-)

A pokud někdo chodil do lidovky, tak aspoň ví že zkratka je LŠU a nee ZLSU. Navíc spojení výuky v LŠU se singly Rapmasters je více než démonické a jistě by mělo být zásadní pro karieru Dje :-) asi se zajedu poptat do Tábora jak vám to klapalo :-)

nechceš přece jen nahodit něco smysluplného (třeba muziku) a ne takovéhle hadry??? Tvoje věc.....

A tahání za nohu pokračuje..ENJOY It :!:
2x 1200MK5, RANE-TTM57SL ,Vestax QFO, MPD24, MPC500 atd..

Mr.Stu

Příspěvek od Mr.Stu »

Hehe, no tak M.T. ani hombre opravdu nejsem. Na Dj foru se pohybuju už docela dlouho, ale nějak jsem neměl potřebu se registrovat. Ale tato diskuse mě chytla natolik, že jsem prostě musel svůj názor přidat. Opravdu se nechci nijak zastávat M.T. jenom jsem chtěl přidat něco do mlýnu. Ale tak asi už nemá cenu pokračovat v diskusi, jelikož už padají pouze plané řeči. Už aby přišel Reloop digital jockey, pak se může rozjet smysluplná diskuse.

Zdravím všechny co na Digital jockey čekají :wink2: ..::Stu::..

lepe

Příspěvek od lepe »

tak az budes v tábore tak dej echo :lol: pujdeme shanet infa :biggrin2:
2x Technics SL-1200Mk2
Allen&Heath Xone:22
Sennheiser HD25-1 II

djfelixus

Příspěvek od djfelixus »

Ať už M.T. existuje nebo neexisutuje, bude někde vystupovat nebo ne... Způsob jakým začal komunikaci na tomhle fóru je dost ubohá. Veškeré příspěvky jsou psány v duchu "jsem tady, tady mě máte, sem machr...". Pokud je pravdou, že M. T. v Mexiku uspěl, pak to jistě není ten nejlepší způsob, jak o tom dát vědět. Dost postavených DJs je dost namyšlených a ani tento případ mne nevyvedl z omylu.
Je-li M. T. v Mexiku známým a úspěšným, pak nemohu nic, než jen tiše závidět. Ano. Je to sen každého DJe dostat se do zahraničí a proniknout do povědomí zahraničního DJingu. Toto je i můj životní sen společně s tím, že nikdy nebudu chtít vystupovat stylem, jakým vystupuje textově na veřejnosti M.T. Mimo jiné prvky při hodnocení DJe (kvalita hraní) hodnotím i povahový charakter daného člověka.
Pokud se v Mexiku prosazuje jako úspěšný DJ, tady se prosazuje jako namyšlený DJ.
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

Odpovědět