DnB a Jungle

Jak krotit beaty...
Crusty Cut

Re: DnB a Jungle

Příspěvek od Crusty Cut »

hant_ píše:hlavne to s tou teoriou nejak neprehanaj, ked to uz budes pocuvat nejaky ten cas, tak si pustis hociaky neznamy dnb track a v momente budes pocut ten prvy beat a rytmus, proste sa ti to dostane postupom casu do krvi ...je to ako naucit sa jazdit na bicykli :)
Máš pravdu ,proste hrávam každy den,a v poslednom čase si vobec nepočitam doby,ale pusti to podla "citu" ,zrovnám si to,a hrá mi to pekne narovnako...len škoda že si to neskúšam na normálnych gramcoch :(

Crusty Cut

desann píše:
Crusty Cut píše:Vlastne druhý trek by sa mal pustit na 16 dobu nie? JA počuvam takyto štyl dnb a to niekedy je tažko nájsť tam prvý beat a zladiť rýchlost pri tom
pustaj po 32. tento styl dnb nie je o nic zlozitejsi ako ostatne, ide len o cvik.. tiez miesam podobne styly dnb... vola sa to military step alebo skullstep.

hant_ píše:je to tak ako tu kolegovia vraveli, chce to len mat napocuvane tracky, pocuvat sety...samozrejme skusat skusat skusat...ono to po case pride neboj :)
presne tak. ja som zacinal dnb aj pokracujem s dnb, ine styly som zatial nemiesal (ak neratam hardcore vs dnb) a nepride mi tak zlozity aku vedu z toho robite :D
a to s prvym beatom sa da tiez casom vypustit, treningom sa naucite miesat tracky od zaciatku kde tempo chytas podla vysok.. niekedy aj bez nich... chce to len mat poriadne napocuvany trek.
ja osobne malokedy pretacam track na poziciu az ked sa "rozbehne"[/quote]
Ved ale ked máš prvý beat hned pred "rozbehom" tak to musiš pustiť od vtedy nie?resp.nemôžeš ho pustit od uplneho začiatku kde neni ten prvy beat,neni to tak?

desann
Vybavení

Příspěvek od desann »

uplny zaciatok treku je zaroven aj prvym beatom.. ukazem ti to nazorne:
http://soundcloud.com/desann/smash-the-core -
toto je moj dnb set vsimaj prvy prechod medzi trackami...
hra prvy trek current value - target do ktoreho sa @3:17 napoji the outside agency - my friends. pekne od zaciatku aj s introm... beat zacne az neskor..

a takto aj ostatne prechody. vzdy som pustal trek od uplneho zaciatku intro - neintro a ako vidis vzdy to sadlo ;)

absolutny zaciatok = prvy beat. vzdy je to tak nacasovane

desann
Vybavení

Příspěvek od desann »

zrovnavanie trekov kde u druheho nie je vdaka intru beat pocut -to chce cvik a cas

Crusty Cut

No lenže čítal som si že niekedy na začiatku nemusí byť prvý beat,napr.že intro začína nejakým sinťákom a po minúte príde prvý beat...v takomto pripade si dám cue na ten čas kedy príde prvý beat a pustím to odvtedy...Inak máš dobré treky v tom sete,podla mojej chuti :-)

desann
Vybavení

Příspěvek od desann »

len to sa ti snazim vysvetlit stale, ze ten zaciatok treku je naschval aj s introm nacasovany tak aby ti to sadlo aj po drope... nestretol som sa este s trekom ktory by bol vynimkou...
pri intru je len narocnejsi beatmatch, ale vysledok je krajsi, ked sa ti v prechode zacne rysovat nadchadzajuci trek pomaly a pekne od zaciatku

desann
Vybavení

Příspěvek od desann »

inac a dik za pochvalu ;) az sa ti pacil, cekni aj moj Mixcloud: mixcloud.com/desann

Odpovědět