Ake zosilovače používate?
jaké zesilovače:
Používáme převážně zesilovače Behringer EP2500 a Yamaha P-4500. Behringery jsou super, je na ně spoleh, doporučuju (snad jediná dobrá věc od Behringeru), ty Yamahy jsou na tom hůř, jaksi se začínají kazit...teď chceme zkoušet Tapco a Phonic že bychom se jima dovybavili.....docela bych uvítal vaše zkušenosti, případně potom rád napíšu svoje.
Re: Ake zosilovače používate?
No, já koupil za pár drobných Yamahu P4500 (2x700w) a C-audio RA 4001 (2x1000w). Zatím veeelká spokojenost. To asi proto, že oba dva byly dohromady za cenu 15 000,- kč !!!!! Luxusní záležitost za ty peníze.
Pioneer CDJ900,Reloop 6000MK5,Pioneer DJM 700k,Technics RP-DH1200
Re: Ake zosilovače používate?
Chtěl bych se zeptat co to znamená že je zesilovač bi-amp 

Re: Ake zosilovače používate?
Bi-amp je zkratka, která se dá přeložit jako "dvojitý zesilovač" (bi-amplifier). Ale ve spojení se zesilovači se nepoužívá, protože tam je lepší říct, že je zesilovač stereo. Naopak můžeš zkratku potkat u dvoupásmových reprobeden, kde to znamená, že je možno (nebo dokonce nutno, pokud nemá pasivní výhybku uvnitř) provozovat tu bednu se dvěma zesilovači. Jeden na středo/basový reproduktor a druhý na středo/výškový reproduktor. Pásmo se pak dělí už před zesilovačem aktivní výhybkou (tzv. crossover). Výhoda je v tom, že se pomocí té výhybky můžou upravovat fázová zpoždění obou reproduktorů a také můžou mít filtry ve výhybce strmější charakteristiku (víc omezují frekvence mimo své pracovní pásmo, než pasivní výhybka). Např. aktivní Bedna RCF ART 310A je takto řešená, takže je bi-amp a tomu dvojitému zesilovači uvnitř také můžeš říkat bi-amp. 

Re: Ake zosilovače používate?
s cim mam zkusenosti a co kluci montujou tak Dynacord, Crown, Carver a Yamaha. Nevim co chces presne ozvucovat, ale na nejaky plesy, zabavy nebo svatby jsou nejlepsi aktivní reproboxy. Lepsi transport, zadny tahani zesilovacu a milionu kabelu a lepsi i na venek 
