Mluvení při akcích

Předtím než se blbě zeptáte, zkuste pohledat zde ...
nema.dj

Re: Mluvení při akcích

Příspěvek od nema.dj »

ak povies suvisle nazov tohoto songu, tak by ta uz nemalo viac co prekvapit :lol: http://www.youtube.com/watch?v=e90LZeXZm7Y Itsy Bitsy Teeny Weeny Yellow Polka Dot Bikini
Denon 2x SC3900, DN-X1700, MacBook Pro 13" i5, NI X1 mk2, HD25-II

djfelixus

Příspěvek od djfelixus »

Jak už ti tu poradili ostatní, musíš být sám sebou a hlavně se zbav pocitu, že na tebe každej kouká - neni to pravda.
V zásadě platí, že lidi chtěj blbnout, tak ty musíš blbnout s nima. Já se vždycky jakoby za ten svůj hlas schovám a myšlenkama na tý akci nejsem, pozoruju se a to mi pomáhá být nad věcí. Michael Jackson třeba kdysi prohlásil, že on sám se strašně moc stydí. Mohlo by se zdát, že je to paradox, když vystupoval před početným publikem, ale myslím, že to takhle cítí spousta lidí.
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

nema.dj

Příspěvek od nema.dj »

djfelixus píše:Jak už ti tu poradili ostatní, musíš být sám sebou a hlavně se zbav pocitu, že na tebe každej kouká - neni to pravda.
V zásadě platí, že lidi chtěj blbnout, tak ty musíš blbnout s nima. Já se vždycky jakoby za ten svůj hlas schovám a myšlenkama na tý akci nejsem, pozoruju se a to mi pomáhá být nad věcí. Michael Jackson třeba kdysi prohlásil, že on sám se strašně moc stydí. Mohlo by se zdát, že je to paradox, když vystupoval před početným publikem, ale myslím, že to takhle cítí spousta lidí.
pravdu vravis.....ja sa tiez 2x nemusim bavit s cudzim clovekom, ale ked mikrofon zapnuty, tak to nie ani ja (to iste tvrdi aj moja manzelka :wink: )
Denon 2x SC3900, DN-X1700, MacBook Pro 13" i5, NI X1 mk2, HD25-II

Bj_Carda
Vybavení

Příspěvek od Bj_Carda »

Mno mě osobně dělá kolikrát víc problém mluvit k 30 lidem jak k 300 lidem. Jinak to si zvykneš. Já sem taky v normálu trochu stydlín, ale za pultem sem uplně někdo jinej. Nejhorší je promluvit úplně poprvé. Sice zas aspoň člověk víc co má říkat - přivítat/pozvat na parket/název songu / případně říct ať si dají něco dobrýho na zub / pití, ale zas kolikrát třebas nestihnu při chystání otestovat a nastavit mikrofony tak mám dycky hrůzu z toho jak to bude znít, jestli to není moc potichu, nebo nahlas a nezačne mi to vazbit jak promluvím. Pak dalších pár vět, a jakmile člověk dostane lidi na parket, tak se po chvíli rozkecá tak že by ukecal i smrt. Když sem začínal tak sem si dával před začátkem jednoho panáka nebo pivko (víc ne bo se mi pak špatně míchá :wink: )
Pio CDJ 400, Numark FX 5000, APC20, Senn.HD25/HD215, ART 310A,

Bobo69
Vybavení

Příspěvek od Bobo69 »

Ze tri-ctyri frtany a budeš lepší než Leoš Mároš :biggrin2: skušenost.. :ugeek2:

energy

Příspěvek od energy »

Je to tak, ak máš strach z hovorenia do mikrofónu, tak si daj zo dve poldeci a pôjde to. Do mikrofónu treba hovoriť. Keď sme hrali techno - electro - house akciu, tak nám ju prišiel odmoderovať jeden kamarát. Vypil pri tom asi pol litra, a keby si počul, čo on hovoril..... Ale dotiahlo to omnoho viac ľudí na parket. Pamätaj, že ľudia potrebujú vodcu :)

Odpovědět