zakaz koureni na diskotekach (takze i v klubech)

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.

jste pro zakaz koureni v klubech v CR?

ano
15
58%
ne
11
42%

Celkem hlasů: 26

PVD

zakaz koureni na diskotekach (takze i v klubech)

Příspěvek od PVD »

ted rikali v radiu, ze ve francii zavedli nebo zavedou zakaz koureni v restautacich, diskotekach a podobnych shromazdistich lidi. jaky je vas nazor na to? ja jsem pro , ale to same u nas si nedokazu dost dobre prestavit!

Buchy

Příspěvek od Buchy »

Jsem proti a dávám ne, i když jsem odpůrce kuřáků ... a to s jednoho prostého důvodu, který PVD už řekl - prakticky neproveditelné ... A i kdyby se to nějak udělalo ... a dohlíželo na to... tak si myslím, že Restaurace, kluby a tak v ČR zkrachujou ...

Rancidtekk

Příspěvek od Rancidtekk »

pane jo, neumim si představit, že jsem někde na akci a nemůžu si tam zapálit. to je nemyslitelný. dokonce šílený.
jinak nějakej majitel restaurace v německu na to vyzrál
Obrázek
ale co si budeme povídat, je to šikana kuřáků.

PVD

Příspěvek od PVD »

me zajimal osobni nazor. dat ne jen kvuli tomu, ze je to tezko proveditelne je ujety :? takze nova otazka - jaky je vas nazor, kdyby to bylo proveditelne?

Buchy

Příspěvek od Buchy »

I přesto bych dal ne .. i na tuto otazku ... protože stačí vidět fotra po hodince bez cigára a začíná bejt nervozní ... cigárko k akcím prostě patří ... to je jakobys zakázal alkohol ...

Rancidtekk

akce + alko + cigárko = pohoda
takhle to je u mě normálka
akce + alko - cigareta = otrávenost z neustálého odbíhání někam na cigaretu = nulový zážitek z hudební produkce na kterou jsem přijel.
chápu, že nekuřákům je asi nepříjemný to pasivní kouření, ale zase omezovat kuřáky taky není to pravý ořechový. je to o toleranci.

Azu

Příspěvek od Azu »

Koukám, že budu asi jedinej odpůrce, ale já sem pro zákaz, asi to bude tím, že sem nekuřák narozdíl od bezohledných kuřáků. Prostě pokud si chcete zakouřit, tak si vyběhněte zahulit ven před podnik, stejně jako to dělají běžně huliči trávy, kteří toleratně se takto chovají již delší dobu. To jsou jenom žvásty že to nejde u nás prosadit a že by všichni zkrachovali. Ono by to fungovalo v pohodě a nikdo by nezkrachoval protože by to platilo pro všechny a všichni by to museli dodržovat, něco jiného by bylo pokud by to bylo dobrovolné, ale třeba u nás vě městě dříve skoro zkrachovalá restaurace ze sebe udělala výhradně nekuřáckou a to by ste se divili jak je tam neustále plno, protože nekuřáků je více než kuřáků a nemáme neustále náladu chodit někma kde je nahuleno, ničit si tím své zdraví a smrdět pak jak vajgl po několika hodinách pobytu v takovém prostoru.
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

LuKyss

Příspěvek od LuKyss »

Azu - musím s tebou naprosto souhlasit. Sám jsem nekuřák a vadí mě ten nedýchatelný smrad na akci (většinou i po akci). A není to diskriminace, sami jste si udělali to, že jste závislý na cigárách. Toť vše, a teď do mě... :-)

fanda007

Příspěvek od fanda007 »

kdyby kluy, diskotéky, restaurace apod. měli dostatek antitabákových klimatizací, nebo prostě ten kouř a pach dokázali odvětrávat tak by mi kuřáci nevadili, ale takhle když jsu na nějaké třískotéce zavřenej strašně dlouho a kouří se tam tak je mi z toho blbě :? :(

stereoman

Příspěvek od stereoman »

Take se pripojim k LuKyssovi a Azu. Zrovna na nedavnem Cybertronicu mi nejaky sikovny kurak propalil moji velice oblibenou bundu Puma, kterou jsem si privezl z UK :evil: .

Buchy

Příspěvek od Buchy »

Jako me osobne taky vadi ze pa ksmrdím jak vajgl ... a taky jsem nekuřák ... ale ... jsem prostě zvyklej na to,že na akcích lidi kouří ... A když nad tí mta kpřemýšlím ... v jednom malém klubíku, který mám momentálně jako odrazový můstek, se taky nekouří v té taneční místnosti ... a kuřáci si vybíhaj ven ... :D nebo o patro vejš, kde je kulec :-D

Rancidtekk

buchy: tak to v tom klubíku máte disciplinovaný lidi, jak se to tam dokázalo? jinak jak koukám na hlasování, tak na fóru je většina nekuřáků.... :D

Buchy

Příspěvek od Buchy »

Hej ani nevím ... popelníky jsou an stolech připravený jo ... upe prostě typická kuřácká místnost ... a oni si chtěj zapálit, tak se zvednou a odejdou ven a za pár minute kse vrátí a pařijou ... :D
jo a ještě ... podle této ankety nepoznáš kuřáka a nekuřáka přece ... já sem nekuřák a dal jsem "ne" ... to záleží na toleranci člověka ... já bych to nechal celkově na osudu ... ono to nějak dopadne ... snad je tu dost nekuřáků a kluby budou mít stále komu pouštět music :D :)

AcID

Příspěvek od AcID »

:) zajímavé téma... ale i přesto, že sem kuřák, bych byl v některých případech pro zákaz. Protože sice kdo neni kuřák, tak nepochopí potřebu si zapálit, ale kolikrát v některých malých diskotékách atd... je tak nedychatelno, este kdyz se smicha mlha, kour z cigar a to vedro tam, tak je to docela husty... Takze diky tomudle by mi to nevadilo, kdyby to bylo reseno jinou schudnou cestou.

Azu: Nemysils si, ze ty hulici travy chodi ven z duvodu nelegalnosti huleni u nas? Me pride docela hodne odvazny, aby si typek zapalil travu nekde na diskotece nebo v nejakym podniku. :?
Work hard, party hard.

Bj_Carda
Vybavení

Příspěvek od Bj_Carda »

Já jsem, kuřák, a jsem proti zákazu.
Prostě sedím v klubíku, poslouchám hudbu a zapálím si = pohoda.
Občas když je tam vedro, tak si zajdu zapálit ven, což je fajn v tom že se jde člověk projít, ochladit, atd. Ale je to fajn že prostě můžu, ale neMusím!

Zas na druhou stranu nesnáším dementy co tancujou na přecpaným parketu s cigárem... Taky už mi borec na E-motion típnul cigáro o rameno = nepříjemné!

Ale to už není o kouření, ale o debilitě lidí..

Odpovědět