zakaz koureni na diskotekach (takze i v klubech)

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.

jste pro zakaz koureni v klubech v CR?

ano
15
58%
ne
11
42%

Celkem hlasů: 26

dj.scorpion

Příspěvek od dj.scorpion »

Já osobně znám pár menších klubýků, nebo spíš diskoték, kde neni úplný zákaz, ale spíš omezení. V hlavním sále, respektive u parketu a na něm se nesmí kouřit a to pod pokutou, myslim, že to bylo něco kolem 500. Nevim, teda jak by to chtěli vymáhat, ale to je fuk, ale musí se to nechat. Na těhle místech se většinou kouří jenom u baru, případně v jiný místnosti určený k posezení a tyhle prostory jsou dobře odvětrávány a na tý akci je to hned znát, přece jenom na tom parketě je asopŃ trochu dejchatelno a člověku se s toho smradu nedělá blbě :)

Kenny

Příspěvek od Kenny »

Jsem nekuřák a taky bych byl pro zákaz, já bych byl vůbec pro zákaz prodeje cigaret.

EVO

Příspěvek od EVO »

Kenny Dixx píše:Jsem nekuřák a taky bych byl pro zákaz, já bych byl vůbec pro zákaz prodeje cigaret.
Proč? Je to každýho svobodná volba ne?

fanda007

Příspěvek od fanda007 »

EVO píše:
Kenny Dixx píše:Jsem nekuřák a taky bych byl pro zákaz, já bych byl vůbec pro zákaz prodeje cigaret.
Proč? Je to každýho svobodná volba ne?
zapásat se v autě je taky "svobodná volba" a přesto je v zákoně, tak tomu bude i s kouřením

Luis

Příspěvek od Luis »

ja jsem nekurak a vadi mi kour ale koureni na party patri.
za cas se zakaze ani alkohol a pak si tam budem honit brka pri matonce.

dj_camil

Příspěvek od dj_camil »

Já jsem taky nekuřák a zakázal bych to klidně hned. To jak už psal Azu, taky znám jednu restauraci, kde se nesmí kouřit a neviděl jsem den, kdyby tam nebylo narváno. Ono ti nekuřáci si rádi vyhledají nekuřácké kluby, místnosti a všechno. Já sam nenávidím, když jdu třeba jenom na 20 minut do hospody a všechny věci můžu hned prát..A taky třeba technika co tam je, tak extrémně načuchne cigaretama a pak to chcete prodat a nejde to, protože to každý pozná, jak se k tomu chovalo a kde to bylo.. :lol:
Music is my destiny!

DJ Smar

Příspěvek od DJ Smar »

Bylo by zprávné zakázat kouřit v těchto místnostech, ale vemte si kolik lidí příde do clubu a kouří.. je to spíše i většina co kouří. Stejná blbost je zakázat kouřit v Hospodách. Je správné že zakázali kouřit v Restouracích a na Veřejných místech, ale co je moc - to je moc ... (a to jsem zásadní nekuřák) .. Uplně šílím když nějakému Djovi padá popel od žvára do mixáku a přehrávaču, za to ho bych vyhodli ! :lol:
Pio. 2x cdj-1000mkIII, djm-800, hdj-1000 2x Technics 1210.mk5

Rancidtekk

Příspěvek od Rancidtekk »

Luis: LOL to se ti povedlo... :D

Já bych byl pro tu separaci, jako s těma restauracema. Kuřáci ať si zůstanou ve svých zatuchlých, smradlavých, zakouřených doupatech.
A lidi, kterým to nevyhovuje, tak ať chodí do klubů, kde se prostě nekouří.
Myslím že tohle by bylo spravedlivé a problém by byl vyřešen. Ale osobně bych se hoooodně rozmejšlel, jestli bych šel do nekuřáckého klubu (a to jsem se včera snažil kvůli tomu co nejmíň na akci kouřit, ale prostě to nešlo)

norman_cook

Příspěvek od norman_cook »

nekdo tu psal, ze zakaz koureni je sikana kuraku. ja si zase myslim ze nezakaz koureni je sikana nekuraku :!: :evil: :cry: :( (zadny lepsi smajly tu bohuzel nejsou :lol: )

DJ Smar

Příspěvek od DJ Smar »

norman_cook píše:nekdo tu psal, ze zakaz koureni je sikana kuraku. ja si zase myslim ze nezakaz koureni je sikana nekuraku :!: :evil: :cry: :( (zadny lepsi smajly tu bohuzel nejsou :lol: )
Nech je bejt, už maj všichni asi rakovinu na mozku z toho kouření :shock: :lol:

Rancidtekk

Pánové nekouřící, vám taky nikdo nebere to, že nekouříte..... :D
Ale bohužel šikanovat se budou tyhle dvě skupiny populace, ať chtějí nebo nechtějí. Ale řešit něco, co ještě nenastalo, nemá cenu.

DJ Smar: Rakovina mozku z kouření, ty jsi diagnostik jako Dr. House..... 8)

DJ Smar

Příspěvek od DJ Smar »

Rancidtekk píše:Pánové nekouřící, vám taky nikdo nebere to, že nekouříte..... :D
Ale bohužel šikanovat se budou tyhle dvě skupiny populace, ať chtějí nebo nechtějí. Ale řešit něco, co ještě nenastalo, nemá cenu.

DJ Smar: Rakovina mozku z kouření, ty jsi diagnostik jako Dr. House..... 8)
No si mě rozesmál s tím Dr. Housem, ale prostě co s těmi kuřáky máme dělat :lol:

norman_cook

Příspěvek od norman_cook »

problem je v tom ze kuraci krome sebe nici zdravi i ostatnich, kteri o to nestoji :wink: nekuraci ale kurakum zdravi nenici :!:

JB007

Příspěvek od JB007 »

koureni je shit: stoji prachy, zpusobuje nemoci a spini zuby! zas tak velkej pozitek to neni, tak vsem doporucuji vysrat se na to a usetreny prachy mi poslat na muj ucet :lol:

Rancidtekk

JB007: to by se ti líbilo co? :D
až přestanu kouřit, tak se ti ozvu kvůli číslu účtu.... tohle mě ještě nenapadlo.

Odpovědět