Za kolik hraji predni (i mene predni) cesti DJs?

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
norman_cook

Re: Za kolik hraji predni (i mene predni) cesti DJs?

Příspěvek od norman_cook »

v brne mozna znamej je, ale to je cely. stejne tak hromadu znamych prazskych DJs v brne znat nikdo nebude. proto mi prijde nelogicke za takove penize zvat nekoho, koho u nas nikdo nezna :!:

jinak se ke me dostala cena za Laydee Jane. pry chce 30K, myslel jsem, ze takto mimo misu je pouze Lucca :roll:

ToLa

Příspěvek od ToLa »

PMC (co se diskoték týka tak určitě top 5 nejlepší český DJ) hraje za cca 10-15 tis.
Tomu teda moc nerozumim, že mu to dávají, ale přeju mu to :mrgreen:

djfelixus

Příspěvek od djfelixus »

Tak já nevim, já DJe posuzuju podle toho jak hraje, ne podle toho, jestli ho znám nebo ne. To by se sem pak na party nemuseli vozit vůbec někteří zahraniční DJové, protože je třeba zatim taky nikdo nezná. :wink:

K těm DJkám... no, slušný ceny. To vydělám celkově tak za měsíc, oni za večer. :lol:
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

ToLa

Příspěvek od ToLa »

djfelixus píše: To vydělám celkově tak za měsíc, oni za večer. :lol:
Špatně... oni to mají za 2 hodiny (v lepším případě :-D )

Azu

Příspěvek od Azu »

Ty uvedený ceny djů v té akci jsou zcela v pořádku. Cena 8000 za 3 dj + plakáty a CD mně přijde jako víc než dobrá cena (cca 2500 / dj), to kdejakej nýmand z Prahy pod agenturou, které posílají jako křový k nějakému známějšímu jméno, hrají běžně za 3 - 4tis za 2-3h set. Z té ceny si část peněz vezme také někdo kdo se jim stará o schánění hrají, což je snad také samozřejmost, protože přece nebude někdo dělat toto zadarmo jen z dlouhé chvíle.
Nevim za kolik chodíte hrát, že Vám ta cena přijde nesmyslná.
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

ToLa

Příspěvek od ToLa »

Ona není nesmyslná ta cena za kus, ale ona nabídka těch kusů. To nepřitahne vůbec nikoho, protože Karla, Frantu a Bořivoje nikde neznají :-D

Azu

Příspěvek od Azu »

Za tu cenu si mylsim že ani nejde o to, že by bylo účelem aby někoho přitáhli a vzali je do nějaké diskošky na zpestření programu, ale vidim je jako normální dje z dobrou clubovou muzikou do normálního clubu kde se dělaj každý víkend akce a střídaj se tam djové. My sme v tomhle směru tady neskutečně v prdeli a ta situace je čím dál tím horší, lidi už jsou unavený a otrávený z toho aby hcodili na festivaly a párty a viděli tam dokola pořád jedny a ty samý jedince, kteří patřej do stáje agentur, které se na tom podílejí a nebo od nich bere pořadatel jejich největší hvězdu ale musí pak k tomu vzít z jejich agentury i to křoví. V zahraničí kde do klubu dostane na hraní i začátečník pokud dokáže něco předvést a točej se tam různí djové a díky tomu mají možnost se vůbec prosadit a ukázat jak uměj hrát, pro návštěvníky to není pořád totéž dokola, ale viděj nové tváře, nové hudební nápady, ale tady v tom zasraným zkrumpovaným státě kde hrajou jen dokola titéž kteří se kamarádí s určitými lidi, tady je to vážně na zblití a sme tam kde sme
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

djfelixus

Příspěvek od djfelixus »

Plně souhlasim s Azu.
Krom toho, DJe, které uváděl norman_cook v té došlé nabídce jsou tři DJové, které já a věřím, že i většina tady na fóru alespoň podle názvu zná. Tak jacípak neznámí DJové? Každý, kdo se pohybuje na české klubové scéně (a tím nemyslím jen DJe) tyto jména zná.
Přijde mi trošku arogantní kritizovat někoho jenom proto, že se dostal někam výš. Kolik z vás si mělo možnost zahrát v Roxy, Duplexu, 7. nebi nebo v nějakém podobně známém klubu? Já tedy ne a myslím, že i většina tady tu možnost neměla. Doporučuju proto dát DJské nosánky některých v tomhle ohledu dolu a nechat kritiku až na dobu, kdy budete stejně známí. Netvrdím, že oni jsou božstvo, které je třeba uctívat, ale naopak nevidím důvod proč někoho kritizovat za úspěch. Že by projevy klasické lidské vlastnosti - závisti?
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

ToLa

Příspěvek od ToLa »

Roxy, Duplexu, 7. nebi nebo v nějakém podobně známém klubu?
Co se týká mě, tak to jsou ty poslední místa kde bych chtěl hrát... pro namachrovaný "šámpony" kteří ne nepřišli bavit, ale jen ukázatsvý super cool hadry, a zamachrovat si.. To radší budu hrát v sebezapadlejší knejpě pro 30 lidí, kteří se jdou bavit... To beru za předpokladu, že bych hrám tuhle usínací hudbu co se tam hraje.. :mrgreen:

Paul Diamond

Příspěvek od Paul Diamond »

cisty sedlak... :DDD
sdjs.sk
sdjs.podomatic.com
myspace.com/pauldiamondsk

Sqara

Příspěvek od Sqara »

ToLa píše:
Co se týká mě, tak to jsou ty poslední místa kde bych chtěl hrát... pro namachrovaný "šámpony" kteří ne nepřišli bavit, ale jen ukázatsvý super cool hadry, a zamachrovat si.. To radší budu hrát v sebezapadlejší knejpě pro 30 lidí, kteří se jdou bavit... To beru za předpokladu, že bych hrám tuhle usínací hudbu co se tam hraje.. :mrgreen:
Neplést kluby s halama, Roxy na tom tak špatně není. A co se tam hraje za usínací hudbu?

crewy

Příspěvek od crewy »

že by? http://www.youtube.com/watch?v=6VfeQkYt1Ac oproti hands up je to usínací :)

norman_cook

Příspěvek od norman_cook »

spousta mistnich DJu umi hrat minimalne na stejne urovni jako vsichni jmenovani. dulezite je to, ze tito mistni djs maji i okruh mistnich fanousku, takze na ne prijdou lidi. kazdy si veme plus minus litr. takze je lepsi utratit mene penez za mistni zname djs, kteri dotahnou vice lidi nebo utratit mnohem vice za v nasi oblasti "nezname"(ja ty jmena videl poprve, ale verim ze lidi na foru je znaji) s velmi nejistym vysledkem? pokud bych to mel jako manazer rozhoudnout, tak sazim na jistotu :wink: . to bylo hlavni poentou meho prispevku.

vladaf

Příspěvek od vladaf »

ToLa píše:
Pro pána jána... jak tohle nekdo muze napsat o Roxy... bud tam nikdy nebyl, nebo nedošel ani k šatně nebo si plete Roxy s klasickými trendy kluby jako Sasazu, Mecca atd...

f.a.n.y

Příspěvek od f.a.n.y »

No musim se schodnout z názorem ,že nezaleží kdo ale jak!!!! V dnešní době je fakt všechno jinak ,nemusim se bavit o 1000cech rádoby DJ-ů ktery hraji s PC a klikaj miší na všechno co jim kdo napíše na kus papírku....Bavíme se o lidech co muziku nejaky patek delaji a hrají poctive z desek nebo lepsich CD playeru a proste umí a k muzice maji vztah .....a těch je fakt malo. Tady u Nas VČ nebudu jmenovat klub ...byl pozvan DJ z PHA , prý velice slavný a oblíbený....jeden z předních. Jmeno jsi po pravdě ani nepamatuju a to co předvedl bych si raději taky nepamatoval.....splacaniny typu " VS." přebuzené bassy a celkově sladění BPM bych fakt neřešil ten kluk byl zcela mimo.....oprotitomu dva tydny na to tam byl mladej klučina někde od Pardubic a hral naprosto skvěle......cca 30 vteřinové spoje mu seděli s pár vyjímkama bezvadně a výběr muziky mě taky vubec neurazil. Takže věc vkusu a nazoru. Problém je taky v majitelech klubu, protože bud šetří a nechaji hrat kdekoho nebo naopak myslí že kdyžzaplatí 10tis. za DJ ,musí to prostě být luxusní......ale není všechno zlato co se třpití. Je to hodně o znamostech ,ale to všichni víme. Spousta kluku hraje dobře a mnohdy lepe nez kdekdo "znamí" Ale český lidi jsou jiný......Bez pochyb národ který ma rekord prodeje vstupenek na skupinu KABAT....nikdy nebude patřit k těm kteří dokáží ocenit kvalitní DJing.....Pro mě to je více méně koníček doby kdy mě to živilo jsou opravdu pryč!!! Paradoxně před deseti lety jsem bral za večer 3tis a za 2hodinovy set 1500,- dnes se majitelum klubu klepe ruka kdyz me maj dat 2tis za večer.....A nakonec abych prispel......cca 8let zpět u mě v klubu byl AGENT a chtěl 7tis. Byla s nim luxusni domluva a hral perfektne....říkal že se dohodne vždy až na míste podle velikosti klubu.....
DJ ..styl Elektrohouse + Trance.Tvorba vlastní music a RMXi CZ skladeb

Odpovědět