TV NOVA a mylne oznacovani techno partys

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
Luis

Re: TV NOVA a mylne oznacovani techno partys

Příspěvek od Luis »

heerer píše:Na novu cuci hlavne lidi kteri nemaj tuseni co je House, techno, Jungle, Tekno a podobne. Takze jaky bude pro ne rozdil kdyz Nova oznaci Technare/Teknare???

nechapu proc te to tak stve???? Dulezity je zda te ta muzika bavi ne?

chodim na vsechny druhy akci -od samponu na House party az po freetekno nekde na poli. A je mi uplne jedno jak me nekdo z horni dolni bude nazivat!

rekl bych ze delas z komara velblouda.
urcite je nebeska volovina rikat ze na novu cumi lidi co nemaj tuseni co je elektronika.to beru jako spatnej vtip a urcite ti to ani nemuze vadit kdyz jsi univerzalni tanecnik spapajic vse co mu kdo nabidne

ja oslovoval lidi kteri vedi o co jde.
pokud mas takovy siroky rozptyl hudebniho pole tak by ti urcite nevadilo kdyby na freeteku vystoupila Verona nebo La Monde.
Audio 8 DJ
Pioneer 600
Macbook PRO
Alesis Active MK2

heerer

Příspěvek od heerer »

Nerekl jsem ze vsichni ale valna vetsina... Ale ok hlavnemel ta starsi generace...
Dale nechapu co te vede k tomu ze by mi nevadilo poslouchat Veronu/nebo to druhy???(sry ale ani nevim kdo to/co je) Jestli ty hrajes do techna diskoteku tak prosim, ale me s tebou nesrovnavej!

jen si myslim ze resis kraviny, ktere stejne nikdo z oslovenych nebude resit a priste to nazvou stejne, protoze to maj lidi z :lol: NOVY :lol: zazity :!:

LuKyss

Příspěvek od LuKyss »

Zažitý to můžou mít, ale i tak to svědčí o jejich neinformovatelnosti o dané akci.
ReproMania.NET

voče

Příspěvek od voče »

ma na to pravo
DRUM'n'BASS vibezz
www.sunflower-bitches.com

heerer

Příspěvek od heerer »

Kluci, ty lidi to stejne zajima jen protoze to jsou "fetaci, spiny a pod" Je to alternativa vrazd a kradezi co na Nove davaj! Uz se z toho stal trochu trend o tom informovat //lidi muzou zase nadavat//. Vzdyt uz se mapujou i maly akce cca pro sto lidi a je z toho humbuk. Pred X lety o tom nemeli ani paru.

Jinak jasne Voce Ano, pravo na to ma....

apin

Příspěvek od apin »

Luis píše:stejne to asi dopadne tak ze spolu vsichni ve finale udelame nejakej povedenej open air s dvema floorama tekno a techno(techhouse,progressive house) at nejsem tak radikalni.
takovýhle akce se už pořádaj a já odmítám s nima mít cokoli společného !
prostě se mi hraje mnohem lépe pod ručně namalovanou plachtou, než mezi hromadou reklam :idea:

v tom emailu jsi se vyjádřil jako idiot, pochybuju, že se nad tím někdo na nově vůbec pozastaví...

dokonce se už začíná používat nové slovní spojení "technaři z novy"
ano jsem technař z novy(sice jsem na těhlech naposledy proběhnuvších akcích nebyl) a jsem na to pyšný :twisted:

a jestli mě nas**rete, tak na vás pošlu bandu technařů z novy :D
lightnite.cz

tux

Příspěvek od tux »

Myslim si, ze se stejne nic nezmeni. I tak stojim za Luisem. Misto reci neco udelal a je dobre, ze tam napsal. Treba to nekomu dojde a kdyz ne, tak Luis ztratil asi jen 2 minuty zivota psanim emailu.
Priste az nastane neco podobneho, tak se domluvte a v pravidelnych intervalech Nove mejlujte. Treba kdyz prijde dostatek mejlu, tak se nad tim nekdo zamysli :P .

sanny54

Příspěvek od sanny54 »

Hele dělám v Elektroworldu, vohulil sem na jednom domácim kině (Samsung HTTXQ120) set Space DJz, jako lidi ktomu chodili koukali, některý tak jako podupávali, jedna asi 4 letá holčička to tam normálně rozbalila a začala kalit, a jeden pár kolem 40tky -
On(Ironicky): "To je hudba co???"
Ona(Znalecky): "To je TO techno párty, jak je v televizi!!!"

Myslim, že to mluví za vše.... :D:D:D:D

Rusty

Příspěvek od Rusty »

Zcala kalit? Jako vyndala vinko s kolou? :-D Nebo zacla parit :-P
Jinak ja sem doma hral a mel sem otevreny okno a naky decka co sly okolo zacly na ulici parit:-D Hraju teda hardtek/frenchcore.
http://multipics.net/?id=5857739&klic=i ... &overall=1

sanny54

Příspěvek od sanny54 »

mno kalit, pařit, toje fuk... prostě trsat... :D Hele ale ty fotky sou parádnííííí!!! :D

apin

Příspěvek od apin »

[quote="Rusty"]Zcala kalit? Jako vyndala vinko s kolou? :-D Nebo zacla parit :-P
Jinak ja sem doma hral a mel sem otevreny okno a naky decka co sly okolo zacly na ulici parit:-D Hraju teda hardtek/frenchcore.
http://multipics.net/?id=5857739&klic=i ... &overall=1[/quote]
notykrávo ghetto hardtek streetparty :biggrin2:
lightnite.cz

norman_cook

Příspěvek od norman_cook »

nova je nejhorsi TV kterou znam. vse zvelicuje, z komara delaji vzdy velblouda a ne jednoho :lol:

Martttin

Příspěvek od Martttin »

norman_cook píše:nova je nejhorsi TV kterou znam. vse zvelicuje, z komara delaji vzdy velblouda a ne jednoho :lol:
Mozno je to out of topic ale...ktora televizia je v dnesnej dobe objektivna?Ceska CT alebo slovenska STV? Ja uz spravy ani nesledujem a telku tiez minimalne, koho ma zaujimat kolko dopravnych nehod sa dnes stalo, kolko ludi pri tom zabilo, kde muz zabil zenu a potom seba...Televizia man dava len to co chceme vidiet...nemozeme cakat nieco objektivne, uz vonkoncom nie od komercnych tv stanic ako napriklad Nova, jej slovenska sestra JOJka a podobne...takze cakat ze nejaka z tych stanic, resp Nova nejak zmeni svoj "pohlad" na technoparty je asi utopisticke :)

dj-johny4

Příspěvek od dj-johny4 »

btw .. už Nova aspon odpověděla? :D

Odpovědět