TV NOVA a mylne oznacovani techno partys

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
Luis

TV NOVA a mylne oznacovani techno partys

Příspěvek od Luis »

Zdravim pratele rozhodl jsem se po serii reportazich napsat na tiskove oddeleni Tv Nova o jejich nepresnem oznacovani lidi co tanci nekde v prirode na soundsystemovou hudbu.
Oznaceni Techari je totiz mylne a dela spatny stin nad vsemi klubovymi techari kteri s tekem nemaji nic spolecneho.Navic ti lide co se na freeteku vsskytuji nemaji vetsinou ani poneti co to tam hrsje protoze jsou uplne mimo a je skandalni ze je nekdo srovnava se mnou popripade s nama

zde je kopie dopisu

Dobry den,
Nevim jestli pisi na ten spravny mail,ale snad se dostane do spravnych rukou.
Musim reagovat na vase zpravodajstvi ohledne aktualne konanych techno partys v Cechach.
Musim konstatovat a upozornit ze vase oznacovani TECHNO party a TECHNAŘI jsou mylné!!!!

tyhle akce pod sirym nebem kde prijedou soundsystemy a navstevnici prevazne ze zahranici (protoze u nich je tahle forma zabavy uz nejakou dobu zakazana) se nazyvaji FreeTeky.Tedy TEKNO party.
Ja delam djje jiz 12tym rokem a hraji prevazne v klubech.V lete obcas na festivalech pod sirym nebem ale radne zorganizovanych kde se nestane neco jako na TEKNO partys vami uvadenych kde se slizaji stroskotanci a odpadlici toho nejhrubsiho zrna.(Jiste ze jsou vyjimky ale prevazne je to tak ze ty obrazky z Free teků jsou hruza a des)

proto prosim o presne definovani druhu akci a nedavani do pytle nas sporadanych technařů s teknařema kteri delaji tyhle ilegalni akce a kazi vsem elektronicky smyslicim dobre jmeno
dekuji

Lukas Sebesta
Audio 8 DJ
Pioneer 600
Macbook PRO
Alesis Active MK2

voče

Re: TV NOVA a mylne oznacovani techno partys

Příspěvek od voče »

:biggrin2: :biggrin2: :biggrin2: :biggrin2: covece luisi,ty si taky docelu hruby zrno..!
DRUM'n'BASS vibezz
www.sunflower-bitches.com

Kenny

Příspěvek od Kenny »

jo taky mě vždycky rozesměje jak v TV a nejen na nově je nazývají Technaři přitom to nemá s Technem nic společného ty jejich srajdy co tam pouštěj

Luis

Příspěvek od Luis »

voče píše::biggrin2: :biggrin2: :biggrin2: :biggrin2: covece luisi,ty si taky docelu hruby zrno..!
jo diky.
hruby zrno to je anglicky CRUDE CORN
to bude muj novej producentskej nick.Diky ti za nej :)

me zkratka stve ze reknou technari to a to....technari to a to ....a pak ukazou soundsystem kde se line Tekova 170bpm muzika a pred reprakama skacou uplne vymasteny prefrceny a spinavy individua

stydim se za to a i kdyz jsme pred 10ti lety chodil na circus alien a naramne jsme si to uzival tak to co tam chodi ted a to co chodilo tenkrat se neda srovnavat.

Nerikam ze na tek chodi jen stroskotanci to urcite ne a omlouvam se vsem kteri tam chodi opravdu kvuli muzice a jsou slusni a cisti ale je to jen hruby zrnko v pytli s piskem.
Audio 8 DJ
Pioneer 600
Macbook PRO
Alesis Active MK2

KILLA BEE

Příspěvek od KILLA BEE »

Mno ja bych řek že tyhle akce už dlouho nejsou jen o free tekknu :-) stačí se zajet podívat :-) pokud se systémy dohodnou s majitelem pozemku je to víceméně legální openair...špína tam bude no,ale je to stejný jako když vyrazíš na čundr s kotlíkem :-). holt každej to má jinak..ale občas je tam slyšet i solidní dnb. Média to nereší, pro ně je to jen další výplň do pozitivních TV zpráv. Technaři zní mnohem líp než teknaři, navíc důchodci by v tom pak měli bordel :-)

Jo a Cirkus Alien + Mayapur ss byla klasika..teď už je moc nesleduju ale onehdá mi to udělalo pěknou díru do hlavy..myslim v Hostovicích nebo Hostomicích?? je to už pár let .. 96-97 cca :-)
2x 1200MK5, RANE-TTM57SL ,Vestax QFO, MPD24, MPC500 atd..

Luis

Příspěvek od Luis »

jasne spina je nekdy fajn nerikam ze by tam meli byt nagelovani frajirci
Ja taky paril ve Svojcicich na Bollanda po kotniky v bahne
taky jsem nemyslel smysl v legalnosti jako v prihlaseni akce.Nahlasit to nejakymu majiteli pozemku to neberu jako zlegalneni akce

Ja mam na mysli akce kde se resi vstupne,je zajisteny obcerstveni nejaky toiky a reklama ale hlavne aby tam byla nejaka uroven
Jasne ze freetekno neni o tomhle globalu a lidi si to proste reknou aniz by delali reklamu v tom je ten free system a to taky svedci tomu ze sem jezdi prevazne zahranicni klientela protoze u nich je takovy styl zabava uz davno zakazan.

v 95procentech se hraje na freetech partys tekno nebo drumtek proto beru techhle 95procent jako vetsinu a tem 5-ti.procentum jen fandim at svou muziku prezentuji v trosku dustojnejsich podminkach
Audio 8 DJ
Pioneer 600
Macbook PRO
Alesis Active MK2

Rusty

Příspěvek od Rusty »

Cet jsem co si psal, nejdriv sem ti chtel napsat nakou fakovaci zpravu, ale pak sem vychlad, z casti mas pravdu z casti ne. Heled ja hraju tekno/frenchcore/hardtek delame maly kalby a tak, proste to pravy free jaky to ma bejt.To mi vyhovuje. To co ty pises, nevim jestli se nudis nebo neco...ale prijde mi to zbytecny, pochybuju, ze nejakym tiskovym prohlasenim se bude nekdo z TV NoHa zabyvat. Rikas prefetovany ztroskotanci, oka takovy nekteri lidi sou, muzou si za to jen sami. Ja osobne techno a tekno rozlisuju, ale fakt me neprudi to ze to v mediich pletou. Driv se proste rikalo dycky "Jedu na techno" a nikdo to neresil a drogy se brali taky a brali se jak na louce tak i v tech vasich klubech. Na tekno se hazi spina, protoze to je neco co lidi neznaj a je to pro ne moc nezavisly na to, aby to pochopili. Co si budeme povidat, lidi se dycky bali toho co je jen trochu jiny. A kdyz si zacal s tim osocovanim tak ja si taky rejpnu, nechci aby nekdo teknare srovnaval s tema teplouskama v ruzovejch hadrech z tech predrazenejch komercnich klubu plnejch stetek a drog. Nechci te nasrat nechci te urazit, ani tebe ani tvou kulturu a komunitu. Ono se na kazdym stylu neco najde, jen na nekterym se nenechava kamen na kameni a hleda se co dat do televize a o neco se ani media nezajimaj, proto to nikdo neresi.Popremejslej nad tim.

Luis

Příspěvek od Luis »

Rusty píše:Cet jsem co si psal, nejdriv sem ti chtel napsat nakou fakovaci zpravu, ale pak sem vychlad, z casti mas pravdu z casti ne. Heled ja hraju tekno/frenchcore/hardtek delame maly kalby a tak, proste to pravy free jaky to ma bejt.To mi vyhovuje. To co ty pises, nevim jestli se nudis nebo neco...ale prijde mi to zbytecny, pochybuju, ze nejakym tiskovym prohlasenim se bude nekdo z TV NoHa zabyvat. Rikas prefetovany ztroskotanci, oka takovy nekteri lidi sou, muzou si za to jen sami. Ja osobne techno a tekno ............

Hele Rusty urtcite nad sebou nemusim nikterak premyslet.Myslim ze to mam v hlave uplne v poradku.
Co jsem napsal za tim si stojim a je to tak.Jasne ze mi budes do nebevolajic oponovat protoze jsi zastupce TEKNO sceny.
Pokud sis nevsiml tak jsem se v kazdem postu omlouval a vazil si tech kteri to delaji od srdce a kvuli muzice proto jsem doufal ze nekdo zainteresovany a rozumny jako ty to pochopi
Opakuji tedy jeste jednou a cti to prosim pomalu....Nemam nic proti vam co to poradate ani po navstevnicich kteri jsou uvedomeli a jdou tam opravdu za tou tekovou muzikou a zijou timto stylem pareb a akci.
Jen nechci aby Nova spojovala takovou komunity s techno komunitou.
Me to proste vadi a napisu treba kunde na ministerstvu nez abych se stihoval a kousal nehty ze to stejne nekde vyhodi.
Nevim v jake sorte Tekaru se pohybujes ty ale hodne lidi co chodi na takovy freeparty jsou proste dezoláti.
Audio 8 DJ
Pioneer 600
Macbook PRO
Alesis Active MK2

Rusty

Příspěvek od Rusty »

Oka, ja se nechci hadat, ty taky ne. Muzeme spolu klidne vest inteligentni pri.
Free kultura se vyznacuje jakousi formou anarchie, odporu k pravidlum (ale ne ke vsem!) neni to o tom prijedeme tam a delame si co chcem, spis je to o tom prijedeme tam sedneme si kam chcem nikdo nesacuje u vchodu neplati se prehnany vlezny, nehadas se se samponama, ze si do nekoho nerad strcil, bohuzel i tohle uz jde do prdele,a takovy veci jsou, proto free kulture v CR nedavam mnoho let, za chvilku to prejde do jakeho si komerce-mainstreamu tak jako techno kultura...To co ted prave je v CR "tekno" to z neho udelaly posrany media, tv internet atd. Rejpali se v tim tak dlouho az vsechno provarili vsechno se stalo proste vseobecne znamy a na techno zacali jezdit deti a lidi ktery o tom vedej hovno a nebo se tam jen chodej vyndat...Prave tyhle lidi celej den hleda tv noHa s kamerou proto, aby je natocili a naservirovali senzaci dychtivym lidem k veceri pravidelnou davku emoci...Rikas ze sou to stroskotanci... Mno treba sou to jen lidi ktery proste nemaj penize aby dali za akci tri kila, sou to squateri, zevlaci a proste lidi kteri premysleji uplne jinak, ktery tim zijou,le to neznamena ze to nemaj v hlave v poradku,ale taky to neznamena ze to sou vsechno vysokoskolaci.
At noHa zajde nekdy na nejaky techno s kamerou, mozna by se lidi divili ceho sou ti slusne obleceni navoneni lide schopni. Me vyndany lidi na akcich nepohorsujou, myslim si svy a v klidku je prekrocim.

Rusty

Příspěvek od Rusty »

Edit: Jeste ktomu, za jakeho technare se povazuju. Asi ti odpovim takhle. Ja se za teknare vubec nepovazuju, o teknarich mam jinou predstavu, mam rad tu hudbu, tvorim hraju bavim se, ale neziju tim. Podle me je teknar clovek typu "Tekno je mÝ všekno".

Luis

Příspěvek od Luis »

Rusty píše:Edit: Jeste ktomu, za jakeho technare se povazuju. Asi ti odpovim takhle. Ja se za teknare vubec nepovazuju, o teknarich mam jinou predstavu, mam rad tu hudbu, tvorim hraju bavim se, ale neziju tim. Podle me je teknar clovek typu "Tekno je mÝ všekno".
mas pravdu jde videt ze tu pise clovek co ma zdravy nazor

myslim ze nema cenu dale tuhle vec rozebirat

jen bych upresnil ze urcite ruku do ohne nedas za vsechny a jelikoz se jedna o free ve vsem tak pak ty extremy jsou o to nevyzpytatelnejsi coz ublizuje hlavne vam kteri to berete za spravny konec provazu

ale jak rikas vse komercionalizuje a bohuzel vse to odnasi kvalita
proto obrnme se trpelivosti protoze bude huř
at se dari v tekno sfere
Audio 8 DJ
Pioneer 600
Macbook PRO
Alesis Active MK2

Rusty

Příspěvek od Rusty »

Kadopadne, ja to resim tak, ze na akce nejezdim, koupili sme bedny zesak.Nalozime kompa centralu obsadime legalni pozemek udelame vohen burty, zakalime zatancime. Rano uklidime sbalime a zijem normalnim zivotem velkomestaka :-D Jinak jsem rad ze jsme se ve finale shodli, taky ti preju uspechy. :wink:

voče

Příspěvek od voče »

to je nadhera,kdyz se dva tak krasne dohodnou! :) rusty popisuje presne to,co mam rad. takle to ma rado spousta lidi..to je ta prava tekno kultura, kerou verejnost od NOHY nikdy neuvidi. proste DIY,kresby,bedny,kutlura,par lidi se sejde a pobavi se,pak to vsechno po vikendu uklidi a tradaa,zacina zase tejden,opakovani za mesic..takle to ma podle mne bejt a hlavne tohle je ten smer,kerej byl na zacatku vseho-svobodne se pobavit-vyprasit sice,ale v miru! czechtek a podobny akce uz stojej za starou backoru. krade se,smazi se,jeden nema rad druhyho..jen to procento bych,luisi, presunul na 80% :wink:
DRUM'n'BASS vibezz
www.sunflower-bitches.com

Luis

Příspěvek od Luis »

voče píše:to je nadhera,kdyz se dva tak krasne dohodnou! :) rusty popisuje presne to,co mam rad. takle to ma rado spousta lidi..to je ta prava tekno kultura, kerou verejnost od NOHY nikdy neuvidi. proste DIY,kresby,bedny,kutlura,par lidi se sejde a pobavi se,pak to vsechno po vikendu uklidi a tradaa,zacina zase tejden,opakovani za mesic..takle to ma podle mne bejt a hlavne tohle je ten smer,kerej byl na zacatku vseho-svobodne se pobavit-vyprasit sice,ale v miru! czechtek a podobny akce uz stojej za starou backoru. krade se,smazi se,jeden nema rad druhyho..jen to procento bych,luisi, presunul na 80% :wink:
ok presunuti akceptuji:-)

stejne to asi dopadne tak ze spolu vsichni ve finale udelame nejakej povedenej open air s dvema floorama tekno a techno(techhouse,progressive house) at nejsem tak radikalni.

respektuji a vazim si lidi jako vy kteri freetek kulturu berou takhle rozumne
Audio 8 DJ
Pioneer 600
Macbook PRO
Alesis Active MK2

heerer

Příspěvek od heerer »

Na novu cuci hlavne lidi kteri nemaj tuseni co je House, techno, Jungle, Tekno a podobne. Takze jaky bude pro ne rozdil kdyz Nova oznaci Technare/Teknare???

nechapu proc te to tak stve???? Dulezity je zda te ta muzika bavi ne?

chodim na vsechny druhy akci -od samponu na House party az po freetekno nekde na poli. A je mi uplne jedno jak me nekdo z horni dolni bude nazivat!

rekl bych ze delas z komara velblouda.

Odpovědět