Špatný sluch

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
Kubass

Re: Špatný sluch

Příspěvek od Kubass »

wizz píše:
Kenny Dixx píše:
wizz píše:Ja na lave ucho tiez pocujem slabsie vysky. (sluchatko na lavom)Je to pocut napr ak pocuvam tiect vodu, na lave ucho je to taky tlmenejsi zvuk, ale nie moc... Je to dan za caste vystavovanie usi hluku. Ak hrate doma, treba si zvyknut na nizssiu hlasitost, aj ked pri vissej sa hra lepsie. Na akciach treba pouzivat stupliky do usi z obmadzenim v celom frekvencnom pasme, aj ked sam som ich este nikde nezohnal.. Neviete niekto kde sa daju take kupit?
ja nevim jaký přesně máš na mysli ale zkus tyhle:
http://www.dj-obchod.cz/katalog/ochrann ... ibrne.html

nebo:
http://www.dj-obchod.cz/katalog/ochrann ... askou.html

zatim je nemám, ale lidi si je chválej (oboje).
JJ, presne take daco som myslel, ale najprv vyskusam tu vatu ako herrer spomenul:)
Hej, chlape, jestli máš pár peněz navíc, tak se na tu vatu vykašli... Mně se teď rozjela DJ´ská kariera(a timhle nejspíš zase skončila) a najednou jsem z hraní doma začal hrát po klubech skoro každej víkend a jak sem na to nebyl zvyklej, tak jsem jednoho dne přišel , zahrál a... najednou blbě slyšim na jedno ucho.... pohoda, říkal jsem si, jenže se mi to každej den zhoršovalo místo toho aby to bylo lepší...víš co, příjdeš na párty, rámus, zalehnou ti uši a ještě druhej den to pořád máš a pak je to už v pohodě...hm...mě to zůsatlo zalehlý a dneska skoro neslyšim... jo, je to možná jeden případ z tisíce, ale fakt to nikomu nepřeju...je to na hovno, když ve 20ti říkáš...sorry nerozumim, musíš do druhýho ucha... :(
takže jestli můžeš, chraň si ty uši co nejlíp...

dj_camil

Příspěvek od dj_camil »

JJ, přesně tak! Mám na to stejný názor, protože zrak a sluch jsou velmi citlivé a v celku nenahraditelné orgány lidského těla..
Music is my destiny!

dj-johny4

Příspěvek od dj-johny4 »

já vim, že v xmagu byl cca loni článek, kde se ptali pár slavnejch djů (PvD, Dave Clarke, Chris Liebing, Eric Prydz,Umek, Steve Angello..) jak to snášej a jestli maj nějaký problémy (bylo to zaměřený hlavně na sluch a na problemy s cestováním) a všichni djové používaj různý špunty do uší.. a nikdo z nich žádný větší potíže se sluchem neuvedl, myslim že Ch.Liebing má akorát lehké poškození sluchu na frekvenci 4Hz....
Což je jen důkaz, že na kyždýho to pusobí jinak, někdo to snaší dobře, někdo hůře.... Ale nutno podotknout, že tyto djové se o svůj sluch velmi dobře staraj... narozdíl od mnohých z nás...

dj_camil

Příspěvek od dj_camil »

A proč taky ne, když ten sluch je vlastně živí!!
Music is my destiny!

Kenny

Příspěvek od Kenny »

Tihle DJs mají velkou akci skoro každý den, je jen pár dnů za rok kdy maj volný dny, jak u koho mno. Kdyby si nechránili sluch tak by byli úplně hluchý :?
obdivuju jak někteří cestujou z kontinetu na kontinet, v letadle tráví víc času než doma :) na to maj určitě nějakýho manažera, bo nakoupit si plno letenek na půl roku dopředu to by byl bordel
Korg Zero 4, 2x Pio. CDJ 1000Mk3, HDJ 1000, pouzdra na CD - UDG :)

lepe

Příspěvek od lepe »

Mě by třeba hrozně zajímalo jaky špunty přesně používaji tihle dj's jako sebastien leger atd.., protoze to nejsou takovy ty klasicky spuntiky ear za 5kč pár ani ty zminovane z dj-obchodu, ale nejake tvarovane penove, nebo plastove nevim (s takovymi "plastovymi" pruhlednymi hral i dj murphy na apokalypse....

FOTKA ZDE:
http://poslouchej.net/fotografie-Creamf ... .html#foto
2x Technics SL-1200Mk2
Allen&Heath Xone:22
Sennheiser HD25-1 II

Rancidtekk

Příspěvek od Rancidtekk »

nemáte někdo zkušenost s tinnitem?
...:::fuck the beats into your head:::...

Odpovědět