Špatný sluch

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
majkl007s

Špatný sluch

Příspěvek od majkl007s »

mám problém mám sniženou citlivost levýho ucha takže na nej špatne slišim na pravim je to docela dobrý ale neni to normál myslíte že mám možnost delat dje?

dj_camil

Příspěvek od dj_camil »

..Máš..
Music is my destiny!

heerer

Příspěvek od heerer »

jÁ MÁM ODOPEROVANÉ OBĚ A HRÁL JSEM 8LET.............. TEĎ UŽ JEN DOMA A NA HOME PARTY:-)

Martttin

Re: Špatný sluch

Příspěvek od Martttin »

majkl007s píše:mám problém mám sniženou citlivost levýho ucha takže na nej špatne slišim na pravim je to docela dobrý ale neni to normál myslíte že mám možnost delat dje?
no podla mna hrat mozes len skor skus najst dovod preco nepocujes. Myslim teda ze ak to mas napriklad od narodenia abo tak tak sa to asi napravit neda ale ci to nieje reakcia sluchu, chapes, ja mam tiez problemy ked je hudba moc ale moc hlasno.

DJ Smar

Příspěvek od DJ Smar »

Já měl zánět leveho ucha a pak dokonce jsem si ho jednou šikovně propích, marodil jsem s tím asi půl roku a i přez to dělám Dje, jak se správně patří ! .. A dobrá zpráva - SLYŠÍM
Pio. 2x cdj-1000mkIII, djm-800, hdj-1000 2x Technics 1210.mk5

tux

Příspěvek od tux »

V dnesni dobe muzes spatny sluch kompenzovat castecne zrakem pokud pouzijes dobry digitalni system s dobrou visualizaci :wink: .
Je to taky dobry zpusob jak si setrit sluch!

Jakubk

Příspěvek od Jakubk »

máš rozbitý sluchátka woe :lol:

Thund3R

Příspěvek od Thund3R »

Jakubk píše:máš rozbitý sluchátka woe :lol:
To je odpoveď nad zlato... :lol: Když říká,že hůř slyší na jedno ucho,tak to asi nebudou sluchátka.. ;)

to majkl: Nemáš to třeba z toho že používáš příposlech na jedno ucho? :)
Energy Uplifting Trance = Thund3R Style
In Trance we Trust :)

wizz

Příspěvek od wizz »

Ja na lave ucho tiez pocujem slabsie vysky. (sluchatko na lavom)Je to pocut napr ak pocuvam tiect vodu, na lave ucho je to taky tlmenejsi zvuk, ale nie moc... Je to dan za caste vystavovanie usi hluku. Ak hrate doma, treba si zvyknut na nizssiu hlasitost, aj ked pri vissej sa hra lepsie. Na akciach treba pouzivat stupliky do usi z obmadzenim v celom frekvencnom pasme, aj ked sam som ich este nikde nezohnal.. Neviete niekto kde sa daju take kupit?

Kenny

Příspěvek od Kenny »

wizz píše:Ja na lave ucho tiez pocujem slabsie vysky. (sluchatko na lavom)Je to pocut napr ak pocuvam tiect vodu, na lave ucho je to taky tlmenejsi zvuk, ale nie moc... Je to dan za caste vystavovanie usi hluku. Ak hrate doma, treba si zvyknut na nizssiu hlasitost, aj ked pri vissej sa hra lepsie. Na akciach treba pouzivat stupliky do usi z obmadzenim v celom frekvencnom pasme, aj ked sam som ich este nikde nezohnal.. Neviete niekto kde sa daju take kupit?
ja nevim jaký přesně máš na mysli ale zkus tyhle:
http://www.dj-obchod.cz/katalog/ochrann ... ibrne.html

nebo:
http://www.dj-obchod.cz/katalog/ochrann ... askou.html

zatim je nemám, ale lidi si je chválej (oboje).

hoolifan

Příspěvek od hoolifan »

já si je nedávno koupil a je to vážně rozdíl.. sem si kecal s lidma v parádním kravále a rozuměl sem jim víc než oni mě.. což je docela paradox... jinak k těm prvním špuntům dostaneš 3 sady "tlumičů" já zatím pouze používám ty nejslabší a musím vážně říct že jsou supr
VDJ PRO+Audio2DJ+Eks XP5+Denon DN-X050+EEE1000H+Sennheiser HD 25

Martttin

Příspěvek od Martttin »

neviete niekto na akom principe tie spunty funguju?

Kenny

Příspěvek od Kenny »

Martttin píše:neviete niekto na akom principe tie spunty funguju?
To neřeš, prostě si je kup.

heerer

Příspěvek od heerer »

stačí i vata do ucha :!: Taky to funguje

wizz

Příspěvek od wizz »

Kenny Dixx píše:
wizz píše:Ja na lave ucho tiez pocujem slabsie vysky. (sluchatko na lavom)Je to pocut napr ak pocuvam tiect vodu, na lave ucho je to taky tlmenejsi zvuk, ale nie moc... Je to dan za caste vystavovanie usi hluku. Ak hrate doma, treba si zvyknut na nizssiu hlasitost, aj ked pri vissej sa hra lepsie. Na akciach treba pouzivat stupliky do usi z obmadzenim v celom frekvencnom pasme, aj ked sam som ich este nikde nezohnal.. Neviete niekto kde sa daju take kupit?
ja nevim jaký přesně máš na mysli ale zkus tyhle:
http://www.dj-obchod.cz/katalog/ochrann ... ibrne.html

nebo:
http://www.dj-obchod.cz/katalog/ochrann ... askou.html

zatim je nemám, ale lidi si je chválej (oboje).
JJ, presne take daco som myslel, ale najprv vyskusam tu vatu ako herrer spomenul:)

Odpovědět