pořádání akcí

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
DjG3org3

Re: pořádání akcí

Příspěvek od DjG3org3 »

a kdyz budu poradat akci bez vstupu a jen pro okruh pozvanych musim tez platit ?
Behringer bcd 3000 + Traktor LE 3 + notas

freeform

Příspěvek od freeform »

Podle těch jejich předpisů je tohle přesně varianta kdy bys to platit nemusel.
Ale hádej se pak s nima...

DjG3org3

Příspěvek od DjG3org3 »

ja bych se nehadal .. nidko by je tam nepustil :D

DjMatisS

Příspěvek od DjMatisS »

to je klasika.... xD takhle to praktikuje spousta lidí.
Behringer BCD3000+DELL Studio1537+Traktor PRO+Technics RP-DH1200

freeform

Příspěvek od freeform »

Stačí udělat takovou tu věcićku že členem klubu a pozvanym je každej kdo přijde nebo něco v tom smyslu :)

Musíš se rozhodnout jeslti chceš nalejvat nad 18, platit osu a intergram a jakž takž něco vydělat. Nebo to porušit a vydělat rychle.
Podle mě je OSA to poslední co majitele klubů řešej. Daleko větší strach bych měl z policajtů.
Osa když přijde tak se s nima dohodneš...

DjG3org3

Příspěvek od DjG3org3 »

jako ja bych nebyl majitel .. (majitel je otec kamose ) a meli by jsme to dohodle tak .. ze mi sezenem lidi a pak co se prochlasta tak stoho budem mit % ....

claun

Příspěvek od claun »

Ahoj budu pořádat veřejnou akci venku se vstupným nemohl by mi prosím někdo napsat co je vše potřeba krom toho co je tady už vypsané ? Díky moc Claun...

tom-thak

Příspěvek od tom-thak »

Hosi hosi.. neplatit OSU a tyhle veci je o hubu.. jakmile je to verejne provozovani.. tzn. pokud to neni u tebe v doma v byte :) pro tebe a tvou rodinu a kamose.. Jinak pak ten sazebnik je nejak podle pausalu do urciteho poctu lidi a od urciteho je to z ceny vstupneho. Proc myslite, ze velky akce maj na lupenu napsano cena 1Kc :c)) ale i tak to pak nepocitaj z tehle ceny, protoze minimalni cena je vstupu je vyssi nez 1Kc. jinak tohle je starost organizatora = provozovatel akce, kterym je u diskotek zpravidla majitel a u halovek promoter. DJ by si mel ohlidat 2veci 1) originalni skladby z beatportu apod. 2) zivnostensky list na to, aby mohl hrat legalne za honorar.. je to volna zivnost..

Pokud to s tim hranim myslite vazne tak na kazdy vetsi akci budou chtit fakturu takze zivnost.. na malejch lokalnich hnusech ti to da hospodskej bokem z toho co vybere za chlast a bude vam to prochazet dokud vas nakej dobrak nenaprasi..

wnw
Vybavení

Příspěvek od wnw »

Takže, chci něco uspořádat:
Mám Dje, všechny skladby mám koupené, všechnu techniku, vím že mi přijdou lidi, teď jen zbývá sehnat místo.

Open air - stačí se zeptat sousedů z okolí, jestli by jim to nevadilo, nebo musím schánět nějaké povolení z radnice apod.?
Vevnitř - pokud je to muj barák / barák kamoše / budova, co jsem si pronajal, musím vůbec něco řešit?

A teď ty poplatky:
Když to bude zadarmo musím něco platit?
Když tam bude bar s placenými drinky, mění to něco?
Když bych dal dobrovolné vstupné, mění to něco?

Odpovědět