Ochrana sluchu

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
DjMatisS

Re: Ochrana sluchu

Příspěvek od DjMatisS »

tak jsem dneska uplatnoval 20% slevu na dj-obchod.eu xD
Výsledkem budou Alpine Music Safe Pro.
Tak jsem na ne tedy zvedav...

Přes svátky mám pár akcí na dětském nevyladěném zvuku typu čím víc kilowat, tim větší řežba, ale že to má vejšky a středy uplně jinde a že poskakujete pod naporem basu to je jedno... xD Tak snad to mym usim trochu pomuze.
Behringer BCD3000+DELL Studio1537+Traktor PRO+Technics RP-DH1200

Paul Diamond

Příspěvek od Paul Diamond »

daj mi potom vediet: ake su :) mam na nich zalusk ;)
sdjs.sk
sdjs.podomatic.com
myspace.com/pauldiamondsk

DjMatisS

Příspěvek od DjMatisS »

xD No to mě... xD Dneska prijel manik s tim balikem, ja prohledal celej barak a ani vyndra... a to mi jistý nejmenovaný slíbil že mi tu nechá patnáctset... xD Tak prej ze to budu mit na poste. Ovsem ejhle ja musel na Smrzovku do zkusebny, a postu jsem co? nestihl... Takze jak to tak vypada, prvni dojmy budou po svatcich z domaciho poslechu, protoze akci mam na svatek 25.12. xD
(vubec mam na Vanoce kliku... xD Na jednu vychytanou vecicku budu cekat dokonce jeste asi 2 mesice xD)
Behringer BCD3000+DELL Studio1537+Traktor PRO+Technics RP-DH1200

herecka

Příspěvek od herecka »

hoolifan píše:je to dobrá věc. jedny vlastním a používám je, kdykoliv nějaký ocas hraje příliš nahlas abych si nepokazil ouška.. ono paradoxně když máš ty špunty tak slyšíš v kraválu daleko líp než někdo kdo ty špunty nemá.. ale po delší době používání 4 a víc hodin jsou docela nepříjemné v uchu a je potřeba je na čtvrt hodinky vyndat a otřít a pak můžeš směle špuntit dál

Zdravíčko pánové, po nedávné zkušenosti, kdy jsme z akce odcházela a měla jsme totálně zalehlé uši a celý další den mi v uších i pískalo, sem naznala, že by bylo fajn si koupit špunty do uší, je potřeba se chránit :-) Takže jednoduchá otázka, které jsou dobré, v poměra cena/kvalita??? Budu ráda za každou radu :-)

microgenius

Příspěvek od microgenius »

herecka píše:
hoolifan píše:je to dobrá věc. jedny vlastním a používám je, kdykoliv nějaký ocas hraje příliš nahlas abych si nepokazil ouška.. ono paradoxně když máš ty špunty tak slyšíš v kraválu daleko líp než někdo kdo ty špunty nemá.. ale po delší době používání 4 a víc hodin jsou docela nepříjemné v uchu a je potřeba je na čtvrt hodinky vyndat a otřít a pak můžeš směle špuntit dál

Zdravíčko pánové, po nedávné zkušenosti, kdy jsme z akce odcházela a měla jsme totálně zalehlé uši a celý další den mi v uších i pískalo, sem naznala, že by bylo fajn si koupit špunty do uší, je potřeba se chránit :-) Takže jednoduchá otázka, které jsou dobré, v poměra cena/kvalita??? Budu ráda za každou radu :-)
ja mam taky ty alpin music pro se spuntama se da hrat jen je tezke si zvyknout na regulaci hlasitosti na mixu tim myslim gain a potaky ,se spuntama sou lehce zastrene vejsky jinak ostatni pasma sou dobre slysitelne ,teda zalezi jakej filtr clovek pouzije nejvetsi slysitelnej rozdil je mezi prvnim a poslednim tlumenim .Posledni tlumeni tlumi fakt hodne ,to prvni je asi nejlepe pouzitelne aspon osobni nazor .Jinak spunty sou dobre sice to nejsou spunty za 5 litru ale svuj ucel splnuji a to dost .Jinak ktomu prvnimu tlumeni zalezi jak mate silnej zvuk okolo kdyz je hodne silnej slysite ciste .
pioneer DJM 700,2xCDJ850k, 2xCDJ 100,HD25-1 II

beatIT

Příspěvek od beatIT »

a co tieto? http://www.youtube.com/watch?v=_HIFWYzgVfg nebude to prekazat ked si dam sluchatko na ucho? myslim ta antenka...

beatIT

Příspěvek od beatIT »

+ urcite to neni hanba...minule steve angello skoro prisiel o sluch v jednom uchu koli tomuto...

Odpovědět