Michaela Salacova v Uvolnete se prosim (VysilanoVceraVecer)

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
norman_cook

Michaela Salacova v Uvolnete se prosim (VysilanoVceraVecer)

Příspěvek od norman_cook »

Videli jste to :?: Co na to rikate?

DJ Smar

Re: Michaela Salacova v Uvolnete se prosim (VysilanoVceraVec

Příspěvek od DJ Smar »

norman_cook píše:Videli jste to :?: Co na to rikate?
O co tam šlo, co se stalo ?...

norman_cook

no celkem me ta devcica pobavila :lol: , myslel jsem, ze je na kamery zvykla, ale v teto show nepusobila prilis sebejistym dojmem. aspon me to tak tedy pripadlo. ale co me pobavilo nejvic bylo to, ze se moc nechtela vyjadrovat k tomu, ze se stala DJkou hlavne diky titulu MISS . prej titul MISS a DJing spolu vubec nesouvisi, ze si nemysli, ze ji to k hrani pomohlo :lol: :lol: :lol: po tomto prohlaseni jsem smichy promocil troje pampers :!:

norman_cook

tak jsem se podival na web CT a zjistil jsem, ze slo o reprizu jiz drive odvisilaneho poradu. podarilo se mi tam najit i cele video tohoto dilu (to byl taky duvod proc jsem na ten web lezl). takze cele video najdete pod timto linkem :arrow:

Kód: Vybrat vše

http://www.ceskatelevize.cz/program/detail.php?idp=10090430364&day=1184882400&time=21:50&
ch=1&backaddr=search&searchstring=uvolnete+se&
vso=video&opidec=206562222000038
Salacova tam ucinkuje az jako posledni

Luis

Příspěvek od Luis »

norman_cook píše:tak jsem se podival na web CT a zjistil jsem, ze slo o reprizu jiz drive odvisilaneho poradu.....

Presne tak.proto se divim ze by ji tam zval Kraus znovu.Ja to tenkrat jak tam prisla jako posledni,videl.
Porad basnila jak nerada lita letadlem za hranim a ze si na palube musi vzdy dat panaka.
S tim ze Miss a Djjing nechtela srovnat jsem se taky zasmal.Mela neprofesionalni vyjadrovani a pripadala mi lehce vyhulena.

Ja fakt tady tuhle zenskou "djjku" nemusim......
Audio 8 DJ
Pioneer 600
Macbook PRO
Alesis Active MK2

DJ Smar

Djka

Příspěvek od DJ Smar »

No nevím co si myslíte vy, ale holky a Djing nejde dohromady. Skoro polovina holek co hrajou, tak za tím pultem by nemohli stát kdyby nevypadali k světu . . . Ono je to skoro všem asi jedno co ta kráska hraje, hlavně že je to kus !!! ..
:twisted:

DJ Smar

uvolně te se proím..

Příspěvek od DJ Smar »

Já myslím že tento díl na čt. neměl vůbec chybu ! =)

dj_camil

Příspěvek od dj_camil »

Prostě když si to vemete, jsme jenom chlapi a když je ta holka kočka a fajn, tak povolíme ke všemu. Ty holky se vyspí s pár pro ně důležitýma chlapama a mají zařízenou slavu a cestu k ní! :(
Music is my destiny!

voče

Příspěvek od voče »

to zni jako bys zavidel..de ti vo to bejt slavnej a mit z toho prachy??vo to snad nejde nebo sem vcerejsi?
DRUM'n'BASS vibezz
www.sunflower-bitches.com

dj_camil

Příspěvek od dj_camil »

Mě o to určitě nejde, já mám peněz dost a na nic si nestěžuju, ale asi jsi to nepochopil o co vůbec jde! Vlastně nechápu co to vůbec meleš :shock: :!: Jde o to, že některé ty baby nejdou poctivou cestou a ani neumí moc hrát chápeš o jde? Prostě je některé nemůžeš nazývat Dj's!!!!!!!!!!!!!! :idea: :idea: :!: :!: Už ti to došlo? :idea: :?: :!:
Music is my destiny!

dj_camil

Příspěvek od dj_camil »

Prostě to ani neřeš. Stačí odpověd : NEZÁVIDÍM! :roll:
Music is my destiny!

Luis

Příspěvek od Luis »

ja ji jen zavidim to ze kdyz zacne s djjingem muze po 14ti dnech hrat na apokalpypse a i kdyz se ji to hrozne kope a desky vubec nezna a nejsou jeji tak ji po setu vsichni gratuluji jak to bylo super a za zady ji pomlouvaji

tohle je pro me zvracena strana djjingu

tedy dvema slovy

NO COMMENT
Audio 8 DJ
Pioneer 600
Macbook PRO
Alesis Active MK2

dj_camil

Příspěvek od dj_camil »

tak tak v podstate to same, co jsem napsal ja :wink: 8)
Music is my destiny!

Spe3dy

Příspěvek od Spe3dy »

Helet normane me to pod tim linkem nejde prehrat, jsou tam jen fotky a kdo byl hustej a pak jen upoutavka, ale celej porad tam k prehrani nevidim...

DJ Smar

Příspěvek od DJ Smar »

Spe3dy píše:Helet normane me to pod tim linkem nejde prehrat, jsou tam jen fotky a kdo byl hustej a pak jen upoutavka, ale celej porad tam k prehrani nevidim...
To je divný, mě to teda de... Jinak dnes ráno (cca 2h) to dávali znova =)

Odpovědět