Michaela Salacova v Uvolnete se prosim (VysilanoVceraVecer)

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
Spe3dy

Příspěvek od Spe3dy »

Tak mi zkus prosim nahodit link, me to fakt nejde :cry:

DJ Smar

Příspěvek od DJ Smar »

Spe3dy píše:Tak mi zkus prosim nahodit link, me to fakt nejde :cry:
Tak tě zklamu. :( Dneska mi to také nejde, ale včera jsem na to ještě koukal... Asi to dnes Aktualizovali

voče

Příspěvek od voče »

JO,me to doslo,ALE ja se vyjadroval spis k necemu jinymu a tys to nepochopil,chtel sem te popichnout k tomu,aby sis uvedomil,zes napsal uplnou sracku-->vis uplny prd o tom JAK to PRESNE u kterejch dj-ek je,muzes akorat tak hadat a domnivat se(nebo si nekerou z nich vojel bo byl u toho?).fakt nesnasim tydle kecy odsuzujici nekoho nebo neco za to o cem vis kulovy..tady de vo princip-->medialni loutka..dyz si to myslej vsichni,budu si to myslet taky..a dyt je to prece uuuplne jasny,ze nekomu dala..trochu me to vytocilo,pac mi je todle chovani proste proti srsti.nechtel bych bejt clovek,o kerym koluje takovejdle kec,na kerym neni ani zblemc pravdy(mozna),ty jo?BLESK FOREVER!
wake up!
DRUM'n'BASS vibezz
www.sunflower-bitches.com

norman_cook

Příspěvek od norman_cook »

Luis píše:
norman_cook píše:tak jsem se podival na web CT a zjistil jsem, ze slo o reprizu jiz drive odvisilaneho poradu.....

Presne tak.proto se divim ze by ji tam zval Kraus znovu.Ja to tenkrat jak tam prisla jako posledni,videl.
Porad basnila jak nerada lita letadlem za hranim a ze si na palube musi vzdy dat panaka.
S tim ze Miss a Djjing nechtela srovnat jsem se taky zasmal.Mela neprofesionalni vyjadrovani a pripadala mi lehce vyhulena.

Ja fakt tady tuhle zenskou "djjku" nemusim......

asi tak nejak :!: :lol: sem chtel byt zdvorili a tak jsem naplno nenapsal muj nazor.... :lol: :wink:

norman_cook

DJ Smar píše:
Tak tě zklamu. :( Dneska mi to také nejde, ale včera jsem na to ještě koukal... Asi to dnes Aktualizovali

Kód: Vybrat vše

http://www.ceskatelevize.cz/program/detail.php?idp=10123235152&day=1187301600&time=22:05&ch=1&
backaddr=search&advanced=1&andf=uvolnete+se+prosim&
nazvyf=1&aktualnif=1&archivf=1&vso=video&
opidec=206562222000038

DJ Smar

Příspěvek od DJ Smar »

norman_cook píše:
DJ Smar píše:

Kód: Vybrat vše

http://www.ceskatelevize.cz/program/detail.php?idp=10123235152&day=1187301600&time=22:05&ch=1&
backaddr=search&advanced=1&andf=uvolnete+se+prosim&
nazvyf=1&aktualnif=1&archivf=1&vso=video&
opidec=206562222000038
Ono to fakt nejde ...

Fido

Příspěvek od Fido »

Vím, že Míša prorazila nějak rychle, ale když jsem ji slyšel na Apokalypse, tak se mi její set líbil. Zajímalo by mě, jak mohla tak rychle prorazit? Určitě to není tím, že by byla tak dobrá a taky si nemyslím, že by se s někým kvůli tomu vyspala...ale prostě mě zajímá jaktože to šlo tak rychle? :shock:

Luis

Příspěvek od Luis »

Fido píše:Vím, že Míša prorazila nějak rychle, ale když jsem ji slyšel na Apokalypse, tak se mi její set líbil. Zajímalo by mě, jak mohla tak rychle prorazit? Určitě to není tím, že by byla tak dobrá a taky si nemyslím, že by se s někým kvůli tomu vyspala...ale prostě mě zajímá jaktože to šlo tak rychle? :shock:

proc?to neni tak tezke....tenkrat chodila a ted si i vzala Dalina Vajčnera spoluporadatele áček a kdysi velkyho brnenskyho promoterskyho bosse....
Audio 8 DJ
Pioneer 600
Macbook PRO
Alesis Active MK2

Spe3dy

Příspěvek od Spe3dy »

Tak sem se upne nahodou a uplne doklikal k linku pod kterym to funguje...
http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/31 ... acova.html

DJ Smar

Příspěvek od DJ Smar »

Spe3dy píše:Tak sem se upne nahodou a uplne doklikal k linku pod kterym to funguje...
http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/31 ... acova.html
Šikovný !!! .. Jde to !!!

Fido

Příspěvek od Fido »

Luis píše:
Fido píše:Vím, že Míša prorazila nějak rychle, ale když jsem ji slyšel na Apokalypse, tak se mi její set líbil. Zajímalo by mě, jak mohla tak rychle prorazit? Určitě to není tím, že by byla tak dobrá a taky si nemyslím, že by se s někým kvůli tomu vyspala...ale prostě mě zajímá jaktože to šlo tak rychle? :shock:

proc?to neni tak tezke....tenkrat chodila a ted si i vzala Dalina Vajčnera spoluporadatele áček a kdysi velkyho brnenskyho promoterskyho bosse....
Díky...neznáte někdo teda nějakou promotérku, kterou bych si mohl vzít?? :lol:
Ne, si dělám prdel...hold to vzala holčina od lesa no... :?

norman_cook

No v tom pripade by me zajimala co a s kym v tom lese delala :?: :!: :idea: :arrow: (tuseni co a s kym tam delala asi mame vsichni :lol: )

drex

Příspěvek od drex »

absolutně nesouhlasím s prohlášením, že holky a DJing nejde dohromady... podívejte se třeba na naší Niku 77, ta hraje luxusně a je pořád svá.... a co Ladida? jedna z prvních DJane u nás a kam to dotáhla... sice hraje styl, co u nás ještě moc nejede (minimal), ale to se do roka, dvou změní... (vše co bylo IN v německu se sem dostalo později a chytlo se to) a Ladida je bookovaná pomalu víc v zahraničí než v Čechách... atd... to že si udělaly kariéru přes postel nikdo nemůže tvrdit, protože to nevíte, jsou to jen drby, který nejsou podložený.....

ale souhlas, že Salačový pomohl titul MISS a Dalin jí taky pomáhá... ale Vám by se to nelíbilo mít za zadkem dobrej management, který vám shání 8 hraní měsíčně? :D :P :P
http://www.djdrex.com | http://soundcloud.com/tomas_drex

Bj_Carda
Vybavení

Příspěvek od Bj_Carda »

Tak nevím ale třeba zrovna Nika 77 mě moc nenadchla.. měl sem tu možnost ji zažít a i když sem se na ni těšil, tak mě docela sklamala.. Jako mixy atd, přesný, ale prostě to byla celou dobu taková nuda. nevím jestli špatněj výběr placek, ale fakt nic moc. navíc kontakt s dancery vůbec žádný.. nevím.. S kámošem jsme se shodli že asi Never More !

Luis

Příspěvek od Luis »

drex píše:absolutně nesouhlasím s prohlášením, že holky a DJing nejde dohromady... podívejte se třeba na naší Niku 77, ta hraje luxusně a je pořád svá.... a co Ladida? jedna z prvních DJane u nás a kam to dotáhla... sice hraje styl, co u nás ještě moc nejede (minimal), ale to se do roka, dvou změní... (vše co bylo IN v německu se sem dostalo později a chytlo se to) a Ladida je bookovaná pomalu víc v zahraničí než v Čechách... atd... to že si udělaly kariéru přes postel nikdo nemůže tvrdit, protože to nevíte, jsou to jen drby, který nejsou podložený.....

ale souhlas, že Salačový pomohl titul MISS a Dalin jí taky pomáhá... ale Vám by se to nelíbilo mít za zadkem dobrej management, který vám shání 8 hraní měsíčně? :D :P :P

pokud sis nevsiml tak prave ze LADIDU,NIKU a par dalsich jsme tu nadnaseli jako vzor pro "ty" ostatni
Audio 8 DJ
Pioneer 600
Macbook PRO
Alesis Active MK2

Odpovědět