Maximalni DJ uroven

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
atlon

Re: Maximalni DJ uroven

Příspěvek od atlon »

Arojnhnijt píše: atlona neresim, od neho to je osobni :lol: on byl akorat rad ze si muze zastourat do tematu ktery jsem zalozil protoze jsem se mu predtim chtel poradit s jeho problemy ale choval se jak debil tak jsem se mu vysmal tak se citil urazeny. holt ty vase slovenske ega jsou lol
reagovat uz na teba nebudem, spravil som si svoj nazor na teba, to mi staci.
ale poprosim ta : NENADAVAJ MI TU DO DEBILOV A MADAROV !!! v prvom rade ma ani nepoznas, nevies aky som a ani NECHCEM aby si to vedel!! ale trosku ucty si zasluzi kazdy.

skoncil som

peace

Arojnhnijt

Příspěvek od Arojnhnijt »

atlon píše: reagovat uz na teba nebudem, spravil som si svoj nazor na teba, to mi staci.
ale poprosim ta : NENADAVAJ MI TU DO DEBILOV A MADAROV !!! v prvom rade ma ani nepoznas, nevies aky som a ani NECHCEM aby si to vedel!! ale trosku ucty si zasluzi kazdy.

skoncil som

peace
ok bro :lol:
marw_84 píše:tak ale ani Rido a ani Jindra nehrajou bídně, to ani náhodou. DJ prostě doma trénuje za mixákem spousty hodin a producent to odsedí ve studiu. Na trénování za mixákem mu nezbejvá tolik času no. Ale určitě nikdo z těhle dvou nehraje bídně.
mas pravdu ani Jindra ani Pavlik nehrajou bidne. Akorat Jindra to spis pousti no a Pavel ma problemy obcas srovnavat :)

RickySho

Příspěvek od RickySho »

presne jak psal nekdo vys, ti co "nehrajou nejlip" ale jsou dobry producenti to podle me berou tak, ze proste hrajou svoje veci a lakaj na svoje producentsky jmeno a ty hodiny co by travili vymejslenim jak zlepsit show davaj do produkce (i kdyz samozrejme jedno by melo jit ruku v ruce s druhym)

no a pak jsou tu lidi jako treba Deadmau5 ktery sou spickovy producenti a jejich setup pri vystoupeni vypada jak kokpit raketoplanu :) je to fakt asi o pristupu (protoze co si budem povidat samotny mixovani dvou tracku se casem nauci i cvicena opice)

djfelixus

Příspěvek od djfelixus »

Deadmau5 je zrovna ten typ umělce, kterej je daleko víc producent, vlastně dá se říct, že jenom producent a vystupuje živě, protože to po něm vyžadují okolnosti. Není to totiž tak dávno, co o sobě tvrdil, že on je živě vystupujícím nováčkem.
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

RickySho

Příspěvek od RickySho »

nerekl bych ze vystupuje "jen z povinnosti". kdyz uz nic jinyho za nejvetsi vystoupeni dostava bezne pres 100k $ :) navic je znamej tim ze tvrdi ze nechape klasicky pojeti djingu kdy "nekdo hraje cizi tracky a jen je do sebe jednou za 7 minut zamicha" a nesnasi kdyz ho nekdo nazve DJem.
videl sem s nim asi dvouhodinovej rozhovor/reportaz kde vysvetloval svuj setup a ukazoval jakym stylem dela vystoupeni. ano je to primane producent ale myslim ze do jeho vystoupeni je vrazeno tolik usili a prace ze urcite patri k tem nejoriginalnejsim a nejpropracovanejsim...

(jinak sorry za mensi OT)

djfelixus

Příspěvek od djfelixus »

Tak pozor, můj příspěvek neměl za cíl nějak Deadmau5e diskreditovat. On je výborný producent s mnohaletými zkušenostmi a některé jeho tracky se mi velmi zamlouvají. A když jsem mluvil o tom, že vystoupení live po něm vyžadují okolnosti, samozřejmě jsem myslel hlavně prachy. Ať se to někomu líbí nebo ne, DJing nebo live vystupování na takové úrovni je z velké části právě o penězích.
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

RickySho

Příspěvek od RickySho »

ja netvrdil ze ho chces diskreditovat :) jinak souhlas, hlavne u "primarne" producentu sou prachy velkej tahak k vystoupeni (ostatne z toho maj vetsinu prijmu celkove, to si totiz lidi "nestahnou" )

Odpovědět