Hranie doma & hranie live

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
beatIT

Re: Hranie doma & hranie live

Příspěvek od beatIT »

stopo píše:
beatIT píše:
stopo píše:novou konzolou ziskas lepsiu kvalitu, viac mozosti, efektou a samozrejme bude to aj lepsie vyzerat
len priklad co lepsie vyzera mixtrack pro alebo ns7 ci ns6? odpoved je jasna

asi najhorie na disko je ked pride k tebe niekto ze pusti mi piesen xyz a ty ju nemas ae nijak mu nevysvetlis ze ju nemas zakupenu a nechces porusit zakon a pritom ten zakaznik moze byt aj kontrola v civile
alebo este lepsi pripad co sa mne stal pridiel chlapik a vravel pusti nieco co poznam, pusti nieco co poznam... a ked som sa ho spytal ze co pozna tak novu pusti nieco co poznam :D nakoniec ma chcel bit tak som mrkol na vyhadzovaca a uz bol chlapik von :D
konzolu si do klubu nosti nechcem, chcem sa naucit na CDJs... ked sme uz pri tych kontrolach, zvyknu chodit? co sa stane ked hram nejaky song ilegalne?

diky vsem za rady.

ak hras daky song ilegalne a pride kontrola tak si priprav penazenkku i ked stane sa ze ked mas dajme to mu 300 origo cd a medzi tym 2 nelegalne tak to vybavis len ustnym dohovorom alebo kupis pivo ako sa to mne stalo :mrgreen:

cca 2 mesiace do zadu sa mi stalo ze mi prisla kontrola a zacali pri mojich cd potom chceli faktury od mp3 dalej licenciu a povolenie, zmluvu z majteom baru a naviac kontroovali soft v pc

bohuzial vysli na prazdno nic nelegalne nenasli a od vtedy len pridu pani policajti skontoluju ci sa v bare nenachadza nik pod 18 rokov a idu prec mna si uz nevsimaju :lol:
to dosli policajti kontrolovat? no tak so zakupenim songov nemam problem, licenciu myslis akoze zivnost? ake povolenie? soft v pc ako windows alebo programy kontrolovali a tak? Ked mam zivnost tak to plati aj v zahranici?

stopo

Re: Hranie doma & hranie live

Příspěvek od stopo »

jj policajti ak som dobre ratal tak ich bolo 8
ja mam narikad vybavene slobodne povolanie narozdiel od zivnosti neplatim odvody teda mozem platit dobrovolne a kedze este studujem tak tieto odvody za mna plati stat

a ano kontrolovali soft v pc

Odpovědět