Fajn filmy o hudbě či o Djích

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
Odpovědět
Arojnhnijt

Re: Fajn filmy o hudbě či o Djích

Příspěvek od Arojnhnijt » 05 zář 2011 07:43

Neni to tak cernobile.

djfelixus

Příspěvek od djfelixus » 05 zář 2011 08:51

Tak nám to trochu obarvi.
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

RickySho

Příspěvek od RickySho » 05 zář 2011 13:22

tak zase si nemyslim ze by to bylo uplne tak ze na zapade obecne nejsou zrovna na cechy zvedavi - mozna v Nemecku, ale to je precejen specialni pripad (s tema jsme uz svym zpusobem historicky porad nejak svazany). jasne, kdyz nekam prijede nekdo prizivnicit tak na nej zvedavi nejsou ale to je pak jedno jesli je cech nebo uzbekistanec. vetsinou ale (nebo mi to aspon prijde) jsou cesi co vycestujou na zapad aspon trochu ambiciozni lidi a pro oblast kam jdou aspon trochu prinosem... (prave proto ze jsou znechuceny stavem veci tady u nas viz vyse)

stereoman

Příspěvek od stereoman » 05 zář 2011 16:20

djfelixus píše:
stereoman píše:Odcestovat je fajn, ale ver mi, ze na zapade nejsou na cechy vubec zvedavy :roll: (krome doktoru).
Proto většina čechů po několika letech v zahraničí, kdy se perfektně naučí jazyk i s dialektem, už nikomu svůj původ raději neprozrazuje. Pro zbytek světa jsme příživnická pakáž a většina lidí se s vámi baví jen do té chvíle, než jim řeknete odkud jste.
Ty český kamarádi jsou ale fajn. V Anglii perfektně fungujou česko-slovenský komunity, kde si všichni v ní pomáhají.
V Anglii jsem stravil rok asi pred 10 lety. Cechu jsem tam moc nepotkal, takze nemuzu soudit. Kazdopadne si myslim, ze vzdy poznaji, ze nejsi anglican. To by jsi musel opravdu hodne zapracovat na english ;). O me si vetsina lidi podle odlisneho prizvuku myslela, ze jsem francouz :)). U nas taky poznas puvodniho cizince ...

Arojnhnijt

Příspěvek od Arojnhnijt » 05 zář 2011 19:49

djfelixus píše:Tak nám to trochu obarvi.
Rickysho to dobre popsal.

Jasne ze Nemcouri maji na nas spadeno. Ale je to taky dost individualni, zalezi jestli ti puvodni obyvatele meli uz nekdy zkusenosti s Cechy a jestli byly pozitivni/negativni.

Podle me bili Cesi (ne kanadsti romove atd.) az zas tak bordel nedelaji. Ja teda v Praze nebydlim ale co tam jsem tak vetsinou tu delaji bordel anglani a neslysel jsem nikoho nadavat...asi z nich tahaji dost kasy :D .
Rozhodne cesi nedemolujou a nerabuji mesta v Anglii jak ti pristehovalci tam. A nemyslim si ze by nejaky bily cech co chce zlepsit uroven a vypadnout z tohohle statu (tez bych chtel) nekam jede a pak se jen prizivuje na cizim systemu. Na tyhle neprizpusobive jsme zvykli spis u nas...jenze nase vlada tyhle cikany akorat podporuje. A vynaklada nemale prostredky..

Je to trosku OT ale tenhle pseudorasismus ktery nam media porad masirujou me strasne sere. Jediny kdo je tu utlacovany jsme my Cesi. A ty hovada budou furt mlet naucene fraze jak jsou diskriminovani. Zasrane corky!!Rom dostane za rasove motivovany pokus o vrazdu pet let vezeni,pricemz z toho trestu mu tak pulku nakonec snizi ...ale ty zapalis romovi dite (a to ani neni dokazane ze ti co tam hazeli ten koktejl vedeli ze je nekdo v dome!!!)a dostanes 20let. great

rychle pryc z tehle zkorumpovane pseudodemokracie.

djfelixus

Příspěvek od djfelixus » 06 zář 2011 06:00

stereoman píše:V Anglii jsem stravil rok asi pred 10 lety. Cechu jsem tam moc nepotkal, takze nemuzu soudit. Kazdopadne si myslim, ze vzdy poznaji, ze nejsi anglican. To by jsi musel opravdu hodne zapracovat na english ;). O me si vetsina lidi podle odlisneho prizvuku myslela, ze jsem francouz :)). U nas taky poznas puvodniho cizince ...
Ale důležitý je, že nepoznali, že jsi čech. :)

stereoman

Příspěvek od stereoman » 18 zář 2011 20:45

djfelixus píše:
stereoman píše:V Anglii jsem stravil rok asi pred 10 lety. Cechu jsem tam moc nepotkal, takze nemuzu soudit. Kazdopadne si myslim, ze vzdy poznaji, ze nejsi anglican. To by jsi musel opravdu hodne zapracovat na english ;). O me si vetsina lidi podle odlisneho prizvuku myslela, ze jsem francouz :)). U nas taky poznas puvodniho cizince ...
Ale důležitý je, že nepoznali, že jsi čech. :)
Tak ono to bylo mozna tim, ze jsem tam byl v dobe, kdy nam nasi neprizpusobivi obcane zaridili viza a podobne prekazky vstupu, takze se tam celkem blbe dostavalo + byl jsem na severu, kde moc cizincu z vychodu nebylo + nekteri o existenci Ceske republiky nemeli potuchy :). Takze si asi logicky domysleli, ze jsem ze sousedni Francie.

Ale zpet k tematu. Videl uz nekdo ten dokument o Hawtinovi? Porad jsem se k tomu jeste nedostal a tak me zajima, zda to vubec stoji za to.

Avender

Příspěvek od Avender » 18 zář 2011 23:25

Pozri si to, stoji to zato.
Ecler Nuo 3.0_2x Reloop 4000_HD25_M-Audio Delta 1010LT_Akai LPD8_Korg quad

bafko

Příspěvek od bafko » 05 říj 2011 23:07

soundcloud.com/bafko

stereoman

Příspěvek od stereoman » 06 říj 2011 18:33

Vypada to zajimave, ale prijde mi to jako film, ktery se snazi svezt na popularite DJingu. Chybi mi tu takova atmosfera toho, ze je to film o DJingu. Tuto atmosferu meli napr. filmy It's all gone, Pete Tong nebo Berlin calling. Toto je takova pohadka o tom, jak malej Pepik chtel byt zavodnikem /sportovcem / tanecnikem atd. a rodice mu rekli za pujde na doktora. Podle traileru to vypada na tento model akorat tentokrat zvolili DJing, protoze je IN.

Pokud pomineme tisickrat omylane schema, tak ten film treba nebude spatny, ale stale mi tu bude chybet ta atmosfera, ze je to film o DJingu.

djfelixus

Příspěvek od djfelixus » 10 říj 2011 05:54

beatIT

Příspěvek od beatIT » 21 úno 2012 11:51

Vie mi nekto poslat do spravy link na download alebo stream movie Re:generation music project? bol by som velmi vdacny

bafko

Příspěvek od bafko » 08 bře 2012 00:22

soundcloud.com/bafko

stereoman

Příspěvek od stereoman » 27 bře 2012 00:08

Pražákům, těm je tu hej, ty nikam nezablouděj :lol: :
http://www.techno.cz/clanek/40109/danie ... ze-trailer

admin van buuren
Moderátor

Příspěvek od admin van buuren » 04 dub 2012 16:17

Před chvílí mi kamarád poslal Guettu - http://itunes.apple.com/cz/podcast/davi ... d326266976

Příště bych raději Corstena nebo Buurena ;)

Odpovědět