Fajn filmy o hudbě či o Djích

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
Odpovědět
honcka

Re: Fajn filmy o hudbě či o Djích

Příspěvek od honcka » 01 dub 2011 17:00

Tekno - il respiro del mostro
italsky dokument v italstine s anglickyma titulkama
http://www.fctp.it/movie_item.php?id=1817

http://www.uloz.to/8476411/tekno-il-res ... mostro-mpg
2*T 1210MK2,PIO707,MV Cross,Dell Vostro-MacOS

bafko

Příspěvek od bafko » 14 dub 2011 22:07

soundcloud.com/bafko

piatro

Příspěvek od piatro » 02 kvě 2011 18:46

[quote="bafko"]Press Pause Play Trailer

http://www.youtube.com/watch?v=MterbpYTyjM[/quote]

celkom dobre to vyzerá,mám čo pozerať zajtra :)
ešte doplním ďalšie zaujímavé filmy

High tech soul - the creation of techno music
http://www.youtube.com/watch?v=VzTi_H1uSKs

Hey Dj
http://www.imdb.com/title/tt0322621/
A&H Xone:92, Technics sl 1200 mkII, Rane SL1, Sennheiser hd 25 mkI, MBP Late 2012 i7

Sobi

Příspěvek od Sobi » 09 kvě 2011 00:52

Pokud vím, tak Frisbee na OCKU byl v pohodě seriál. Na youtubu jsou ještě díly.

stereoman

Příspěvek od stereoman » 23 srp 2011 10:31

Slices Special Issue - Documentary about Richie Hawtin (70 Min.) PAL
http://www.youtube.com/watch?v=bc6474KU ... r_embedded

dj_snake

Příspěvek od dj_snake » 23 srp 2011 22:19

Pre fanusikov Hip-Hopu, turntablismu atd.. je tu asi 39GB filmov...
http://www.btscene.eu/details/2239578/H ... vents.html

este raz ak by to nahodou neslo...
http://www.btscene.eu/details/2239578/H ... vents.html

dufam ze som pomohol... :wink:
CD + Vinyl = Analógová technika s digitálnym srdcom...

bafko

Příspěvek od bafko » 01 zář 2011 10:42

soundcloud.com/bafko

Pepíno

Příspěvek od Pepíno » 01 zář 2011 12:35

včer jsem na něj taky koukal a je to hezky nastříhanej dokument

stereoman

Příspěvek od stereoman » 01 zář 2011 13:02

Ice 1. 9. 2011 10:59

POLOPRAVDA - MYSTIFIKACE

Jsem rad ze bylo zase neco o Dj,S scene v cechach na verejnopravni Tv. Uz sem jednou taky tocil porad o vinylech ale pro Reuters Tv a musim rict ze sem tam rikal uplne neco jineho :))) nez vcerejsi protagonisti. Treba Jirka N. zapomel ze neni jedinej co to dela takhle s klipama :)) a vyberem skladeb. Orbit zapomel rict ze mu to mixovani vlastni ale i zahranicni produkce z CD a VINYLU moc nejde a proto je lepsi hrat z pocitace a kouzelne diigi krabicky ktera to udela zanej a on ma cas zvedat ruce nad hlavu :))) Zapomeli i ostatni damy jak je to ve skutecnosti s divcim Dj-ingem ??? ze je to vice mene klise pres PRSA a pres jejich partnery. Jedine kluci od sistemaku rikali fakta a pravdu. Tento dokument ani desetinou nepopsal vlastne vubec nic ,natoz aby divakovy objasnil situaci na domaci scene. Jakto ze nekdo v poradu rekl ze se DJ,s nesetkavaji ???
Jakto ze nejsou kamene obchody s vinylama kdyz kazdej kdo neco kolem dj-ingu dela vi ze jsou.V poradu se zapomelo na skrabace desek a na DMC asociaci Dj,s . Mohli take rict ze v cechah si kazdy osmy clovek rika Dj :)))
Citace z diskuse pod videem.

Arojnhnijt

Příspěvek od Arojnhnijt » 01 zář 2011 19:03

Libi se mi to co rikal Neumann, ze nechce klesnout k Michalovi Davidovi Kabatum atd. Je fakt ze takovych DJu je u nas hafo. Stale se poradaji akce a vidim akce typu 70. leta az dnes. Takovyhle akce Kabaty Helenka atd absolutne odmitam..Na akce kde hrajou Djove chodim hlavne vetsinou poslechnout DJe a jeho mixovani+kvalitni selekci, ne abych poslouchal nejake sracky. To si radeji pustim radio.
Retro party-ano, pokud to nebude kazdy tyden a dodrzi se urcite pravidla kvality.Retro DJs-ano, pokud budou hrat kvalitni selekci. party ala Kabati=NE! Nesnasim tyhle "diskoteky" nebo nevim jak jinak to nazvat. I kdyz asi chapu ze vetsina beznych nenarocnych posluchacu ma o tyhle veci zajem-posuzuji podle navstevnosti tehle typu akci :cry:

Arojnhnijt

Příspěvek od Arojnhnijt » 01 zář 2011 19:24

Arojnhnijt píše:Libi se mi to co rikal Neumann, ze nechce klesnout k Michalovi Davidovi Kabatum atd. Je fakt ze takovych DJu je u nas hafo. Stale se poradaji akce a vidim akce typu 70. leta az dnes. Takovyhle akce Kabaty Helenka atd absolutne odmitam..Na akce kde hrajou Djove chodim hlavne vetsinou poslechnout DJe a jeho mixovani+kvalitni selekci, ne abych poslouchal nejake sracky. To si radeji pustim radio.
Retro party-ano, pokud to nebude kazdy tyden a dodrzi se urcite pravidla kvality.Retro DJs-ano, pokud budou hrat kvalitni selekci. party ala Kabati=NE! Nesnasim tyhle "diskoteky" nebo nevim jak jinak to nazvat. I kdyz asi chapu ze vetsina beznych nenarocnych posluchacu ma o tyhle veci zajem-posuzuji podle navstevnosti tehle typu akci :cry:
No beru zpet co jsem ted videl tak on pry "musel" mit Michala Davida na firemnich vecircich protoze to po nem chteli. Lol...shame on him! :evil:

djfelixus

Příspěvek od djfelixus » 02 zář 2011 07:12

Dále z diskuze pod videem by Tomangel:
"Dale je smutny to, ze porad nam a i mlade generaci vnucuji stary papriky jako je M. David a dalsi nenazrany prasata viz Karel Gott! Copak nemate dost? dejte prostor jinym, nebo je to tu stejny jako za komunistu? jsem rad, za dokument!"

Odpověď je ano. Je to tu pořád jako za komunistů. Je mi z toho na blití. Po letech zkušeností s DJingem a taneční scénou musím říct, že lidi v ČR jsou co se světový hudby a názorů týče, spousty let pozadu. Od kdy starší generace určuje mladejm diskotékovej mainstream? I kluby, který byly kdysi plně undergroundový mají alespoň jeden den v měsíci oldies party. Kam jsme se to proboha dostali? Pro mě je jediný východisko odcestovat pryč ze země, což rok až dva plánuju. Cítím, že tady pro mě neni místo a v takovym státě a podmínkách žít nechci. Hudební scéna ať už komerční nebo undergroundová tady v ČR je v troskách a o politice ani nemluvim. Stydím se za to, že jsem čech a že jím ještě nějakou dobu musím být.
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

stereoman

Příspěvek od stereoman » 02 zář 2011 12:09

djfelixus píše: Pro mě je jediný východisko odcestovat pryč ze země, což rok až dva plánuju. Cítím, že tady pro mě neni místo a v takovym státě a podmínkách žít nechci. Hudební scéna ať už komerční nebo undergroundová tady v ČR je v troskách a o politice ani nemluvim. Stydím se za to, že jsem čech a že jím ještě nějakou dobu musím být.
To ja se za to, ze jsem cech uz taky nejaky ten patek stydim. Celkem me pobavilo, ze v Nemecku nekteri cesi, kteri umi dobre nemecky se k tomu, ze jsou cesi moc nehlasi a s cechy se pro jistotu ani nekamaradi :lol: .

Odcestovat je fajn, ale ver mi, ze na zapade nejsou na cechy vubec zvedavy :roll: (krome doktoru).

RickySho

Příspěvek od RickySho » 02 zář 2011 18:00

djfelixus píše:Od kdy starší generace určuje mladejm diskotékovej mainstream? I kluby, který byly kdysi plně undergroundový mají alespoň jeden den v měsíci oldies party. Kam jsme se to proboha dostali? Pro mě je jediný východisko odcestovat pryč ze země, což rok až dva plánuju. Cítím, že tady pro mě neni místo a v takovym státě a podmínkách žít nechci. Hudební scéna ať už komerční nebo undergroundová tady v ČR je v troskách a o politice ani nemluvim. Stydím se za to, že jsem čech a že jím ještě nějakou dobu musím být.
... naprosta trefa do cerneho,pod tohle se 100% podepisuju. pro par pseudovlastencu to je dost nestravitelnej nazor ale je tomu skutecne tak (a bohuzel se toto netyka jenom hudby nebo politiky...). nejhorsi na tom vsem je, ze tohle "mentalni malomestactvi" si bezne narod vysvetluje jako nejakou hrdost nebo suverenost, "zlate ceske rucicky" a podobny fantasmagorie. :roll:

djfelixus

Příspěvek od djfelixus » 05 zář 2011 07:05

stereoman píše:Odcestovat je fajn, ale ver mi, ze na zapade nejsou na cechy vubec zvedavy :roll: (krome doktoru).
Proto většina čechů po několika letech v zahraničí, kdy se perfektně naučí jazyk i s dialektem, už nikomu svůj původ raději neprozrazuje. Pro zbytek světa jsme příživnická pakáž a většina lidí se s vámi baví jen do té chvíle, než jim řeknete odkud jste.
Ty český kamarádi jsou ale fajn. V Anglii perfektně fungujou česko-slovenský komunity, kde si všichni v ní pomáhají.
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

Odpovědět