Ako ste s zacali s DJingom?

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
miky

Re: Ako ste s zacali s DJingom?

Příspěvek od miky » 07 pro 2007 14:42

Chalani caute. ak by som mal ja napisat ako som zacainal tak by to trvalo strasne dlho. ja uz sa neratam ako dj skor ako pustac.moje cele story zacalo cca pred 20 rokmi ked este take ako cd nehrozilo, ale zase musim priznat ze to boli ine akcie /cim vacsie bedne tym lepsi dj/robili sa akcie na dedinach v okoli V.Tatier a v PP.vtedy sme drvili na gramcoch a na casetach ti niektori mali este k tomu aj kotucaky a to este keby ste videli tu kabelaz na podiu no proste sok.inak sa cudujem ze to niekedy hralo.ta doba mala svoje vyhody, mohli to vykonavat iba ludia co mali prehravky aj ked tie skusky bola jedna velka sranda ale budis./kto to zazil vie o com hovorim/ja som zacinal v 15rokoch na gramcoch lenco a mal som aj nejaky kazetak myslim Grundig.v tej dobe bolo dost velky problem s platnami ale mal som kamosa a jeho sestra bola letuska tak ta nam to vozila maxac 50 kcs.asi tolko.vtedy sme boli pani dj-ji.
s pozdravom Miky

CoSTo

zaciatok ............

Příspěvek od CoSTo » 24 pro 2007 00:12

JA SOM V MLADOSTI ZACAL, POTOM KVOLI PENIAZOM PRESTAL____PO 15 ROKOCH SOM SI SPLNIL DAVNY SEN_KUPIL GRAMO TECHNICS, MIX ECLER, PRENOSKY ORTOFON A KUFOR PLNY PLATNI..DAL SOM DO TOHO VSETKY USPORY A ......................ZISTIL SOM,ZE STACI MAT NOTEBOOK, STAHOVAT MP3 Z NETU......a šup som slavny :O)

Luis

Příspěvek od Luis » 29 pro 2007 03:37

my zacinali s kamaradem asi v roce 93 poradanim soukromych kaleb na jedne myslivecke chate.Hral se tam tenkrat rave,hardcore a acid trance a jezdili tam za nama lidi z cele moravy.cca 300 lidi na akci.ten underground tenkrat ....to bylo neco ....kdo zazil vi o cem mluvim

beatIT

Příspěvek od beatIT » 27 úno 2011 22:21

no mna hudba a bavenie ludi tahalo odjakziva..zatial som robil hudbu iba na jednej chate na dozvukoch a skolsku disku, ale snad sa mi pdoari hrt aj v nejakom klube :D

DoMiN

Příspěvek od DoMiN » 11 bře 2012 13:12

čaute , ja som začal z djingom v resp. začínam :D začal som asi v 12 rokoch zo starým virtual djom asi 2.5 :D sa mi zapáčilo mixovať tracky a tak potom neskôr sme mali pár akcii v škole ktoré som ozvučoval to bol nejaky shitny analogovy mixak :D teraz som prešiel na už takú techniku teda Numark NDX400 a Numark iM9 a celkom keď som sám doma mi to ide :D a moja prvá akcia bol obecný ples :D :D tréma bola hlavne keď som musel do mikráku rozprávať :D ale už keď sa to rozbehlo a hlavne keď prišlo moderné kolo tak to bola pecka - po tom plese ma ľudia chválili že to bol asi najlepši ich ples čo zatial boli :D ta taka je skúsenosť dúfam že sa budem rozvíjať :D
Zvuk: 2xRCF ART 712A-MKII, DB Technologies SUB18D, 2x Numark NDX400, Numark iM9 (plánovaná výmena za Denon :D )
Svetlo: 6X LED PAR FLAT 7x12W, ADJ REVO III a ďalšie efekty....
Kopec káblov, predlžovačiek a tak :D

Odpovědět