Nákup vinylů v zahraničí - Juno Records

Čím nakrmit Final Scratch nebo record bag...
MaxEisley

Re: Nákup vinylů v zahraničí - Juno Records

Příspěvek od MaxEisley » 08 čer 2009 20:08

Nj GLS jsou komici no :lol: , hlavně rozvážej balíky ráno, což mi přijde dost nesmyslný, spousta lidí je normálně v práci. Ted už si to nechávám posílat tak abych byl ten danej den doma a nebo matce do práce.

První zkušenost s nima že moje desky dali sousedce :D
Podruhý už ani sousedka nebyla na zahrádce tak si šikovný doručovatel otevřel zamčenou branku :D a balík dal před dveře, ještě že psa zavíráme :D

Zas se ale nestalo že by byl balík rozlepený nebo tak, přece jen djshop nato má speciální obal kde se to rozdělá a už to nejde zadělat, poznalo by se to. Desky přicházej též v dobrém stavu (až na dvě teda) ale tak to člověk muže polemizovat jestli je to chyba výroby nebo přepravy, každpádně každá deska byla v jiný zásilce a uprostřed ostatních, takže by teoreticky měli být ohlý i ostatní, ale nebyly, takže spíše se to podělalo při výrobě.
2x Reloop RP-4000 M3D + Numark X6 + Sennheiser HD 280 Pro

otava5

Příspěvek od otava5 » 08 čer 2009 22:05

to si děláš prdel??? :lol: :lol: :lol:
no jo GLS je asi fakt firma.... :mrgreen: ten můj dotyčnej pošťák z GLS dělá vedle mě v pizzerce jsem zjistil :P

bram

Příspěvek od bram » 09 čer 2009 15:30

MaxEisley píše:Nj GLS jsou komici no :lol: , hlavně rozvážej balíky ráno, což mi přijde dost nesmyslný, spousta lidí je normálně v práci. Ted už si to nechávám posílat tak abych byl ten danej den doma a nebo matce do práce.
no skus si rict jestli by to stihl vsechno objet (nekolik vesnic, mest a obchodu atd.)
takze je logicke ze nekde kde to ma bliz k depu bude driv nez na konecne trase kde treba ty baliky vozi kolem 3-4 hodiny hold nevyberes si :)

edit: jo ty firmy nejsou delany pro normalni lidi kteri si nechavaj posilat baliky parkrat za mesic nebo pul rok ale pro obchody kam vozi zbozi kazdy den a ty lidi tam sou od rana az do vecera :)
4x pio cdj1000mk3, 2x pio cdj200, 1x pio djm700

iceSee

Příspěvek od iceSee » 25 črc 2009 13:09

zkousel nekdo decks.de ? :-)

kol-ler

Příspěvek od kol-ler » 09 srp 2009 23:33

nakupovali jste nekdo na http://www.lionvibes.co.uk ?nebo mate zkusenosti s nakupovanim reggae vinylu nekde jinde? chtel bych uz neco zkusit, ale bojim se, ay mi prisli desky v poradku..a penez na rozhazovani zrovna nemam :)

djfelixus

Příspěvek od djfelixus » 10 srp 2009 05:58

Zkus objednat jednu desku a uvidíš... tři stovky tě snad nevytrhnou... nicméně to vypadá jako solidní obchod.
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

Chaugard

Příspěvek od Chaugard » 18 zář 2009 04:13

Doplním zde ještě pro případné zájemce čistě o DnB, Jungle a nějaké ty Breaky.¨

http://www.nu-urbanmusic.co.uk

Je to jeden z největších distributorů DnB desek takže má celkem slušný výběr. Cena je v podstatě srovnatelná jako všude 4.77 + 15% VAT. Mám tak odsud zhruba 400 desek a vše až na drobné výjimky v pořádku.

Co mi ovšem na tom obchodu neskutečně vadí je to, že je neskutečně "nelogicky" uspořádán. Někdy tam něco najít je docela peklíčko.
2x Stanton ST-150, SL3, Allen & Heath Xone:92
DnB, Breakbeat

Tomkalhotka

Příspěvek od Tomkalhotka » 19 led 2010 13:45

Zdravim panove,
minulé pondeli sem si obednal asi 14 placek z Juno Records. Platba probehla uspesne a ten samej den me desky jeste poslali. Jmeno a ulici sem vyplnil bez diakritiky.
V čem je muj problem. Docetl sem se tu, ze vam zasilka chodila bezne do 4-5 dnu.
Ale dneska uz je utery a desky stale nikde.
Zacinam mit trochu obavu.

Stalo se vam nekdy ,ze by vam zasilka trvala na doruceni dele?
Nerad bych o placky prisel.Pac sou mezi nema kousky , ktere jsou v CZ nesehnatelne a na jinejch Uk serverech k sehnani take nebyly.
Dale balik chodi českou poštou nebo jinou doručovaci sluzbou? ppl apod?

Budu rad za kazdou informaci diky.

djfelixus

Příspěvek od djfelixus » 20 led 2010 07:30

Balíky chodí jen Českou poštou. Ale pozor, Juno neposílá balíky jako klasické balíky, ale jako listovní zásilky (bilý lísteček ve schránce, ne šedý). Často se stává, že lísteček do schránky pošťačka nehodí. Je tak potřeba se občas jít na poštu zeptat nebo zavolat. Někdy se stát může, že balíček přijde o něco později a po týdnu bych ještě nepanikařil. ;-)
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

Tomkalhotka

Příspěvek od Tomkalhotka » 20 led 2010 12:34

Nastesti vse dobre dopadlo a postacka me to prinesla dneska rano. Takze diky za odpoved a ja si je du pro zacatek poslechnout :)

Nevy

Příspěvek od Nevy » 03 črc 2011 21:07

Nakupoval niekto LPcka u www.djshop.sk ?? Zaujimaju ma skusenosti s obchodom ?? Doba dodania a podobne.. Vopred Dikes
Macbook, Traktor kontrol S4, 2x Stanton ST 150, Evolution UC33

Odpovědět