Beatport, diskriminace EU

Čím nakrmit Final Scratch nebo record bag...
havlis

Re: Re:

Příspěvek od havlis » 26 lis 2008 10:39

Luis píše:
havlis píše:
Buchy píše:a euro myslim ze zacne taky sílit ... takže to bude pro evropany výhodnější a výhodnější ... takže žádná diskriminace ale zvýhodnování :-D
Proboha nevi tady nekdo jak to platit??? To mi jako poslou na mail variabilni symbol a cislo uctu na ktery mam poslat prachy? Nebo jak se to plati?? Nemam master-card jen podelany maestro a tudiz nemuzu zaplatit!! Zitra si jdu na banku. Muze mi tady nekdo pleas napsat jak se to plati? A jak se to prevadi z CZK na USD ty prachy? Diky

kolik mas proboha roku??
nediv se kdyz mas nejaky jebly maestro ze ti to nejde.pisou tam ze maestro neberou protze je to shit.kazda rozumna banka uz maestro karty davno nedava.
a asi jsi nikdy neplatil do zahranici?jak se to prevadi ti prece muze byt jedno.zaplatis dolary a oni ti strhnout z uctu koruny podle aktualniho kurzu.
jak jednoduche.....
Cau, no jeste malo mi je :) Mam totiz jeste studentsky ucet, tak proto asi to maestro... :wink:
Pioneer CDJ2000, Pioneer DJM800, Sennheiser HD-25

Paul Diamond

Re: Beatport, diskriminace EU

Příspěvek od Paul Diamond » 26 lis 2008 19:04

noa co ze mas studentsky ucet? ja mam tiez a budem ho mat az do 26 urcite lebo za neho nic neplatim no mam kartu VISA a nemam problem:) chod na beatport do knowledge base tam sa dozvies vsetko co a ako ponastavovat... pozri sa na zadnu stranku tvojej kreditky ked tam mas vytlacene nejake 3cisla trebarz 123 tak ti to beatport zozerie ked nie tha mas smolu....

GL
sdjs.sk
sdjs.podomatic.com
myspace.com/pauldiamondsk

atlon

Příspěvek od atlon » 28 lis 2008 12:47

jedina diskriminacia EU je fakt len ten Teritory restricted. ale bohuzail, ako uz bolo pisane , jedna sa o tzv. exkluzivitu , aby sa ten konkretny song nehral fakt vsade , co je myslim si velkaaaa skoda :( len neviem ako to oni beru, lebo ja by som si vedel zahlasit aj adresu Kanarske ostrovy , takze teoreticky by som mohol niektore songy postahovat. aj ked neviem ci to neberu podla kreditky. neviete niekto o tom nieco?
a platba prebieha uplne bez problemov, zaplatim kartou, a dojde mi sms ze kolko som zaplatil v SK

substitute

Příspěvek od substitute » 28 lis 2008 19:29

Zkus hledat ten track, kterej chceš přes vyhledávání, jestli to nevyšlo i na jiným labelu. Je to podle oblastí a labelu, kterej je vlastníkem práv v určitý oblasti. Občas se najdou tracky, který si s platebni kartou a účtem z ČR nekoupíš

Odpovědět