Jak na srovnani desek(tracku) na gramofonech?

Jak krotit beaty...
Guest01

Jak na srovnani desek(tracku) na gramofonech?

Příspěvek od Guest01 »

Predem dekuji vsem za rady

Michal

crewy

Příspěvek od crewy »

zkoušet,zkoušet a zkoušet :D :D nejdřív si to srovnej rukou a pak pošoupni pitch kde by podle tebe měl být...

Guest01

Příspěvek od Guest01 »

Podle ceho poznam kde by mel byt?

voče

...

Příspěvek od voče »

todle se neda rict,to se fakt musi naucit..podle toho jak na to pri brzdeni zatlacis,tak podle toho o tolik posoupni(dolu-brzdis)..ale neda se popsat velikost sily tady pres klavesnici..co bys mozna moch zkusit(ja sem to teda zacal delat az tak po trech rokach),ze nesahej na desku,ale pohybuj jen pitchem nahoru a dolu,dokud se nepriblizis k tomu mistu,kde to ma bejt,ale necekej zazraky,ze ti topude hned,fakt musis trenovat a ver tomu,ze budes propadat zoufalstvi,jde jen o tebe,jesli s tim seknes,bo to prekousnes..

sanny54

Příspěvek od sanny54 »

Vždycky něco vo plus na víc, a pak si vopřít ruku tam kde je 33/45 switch a prsteníčkem poklepánim zpomalovat a jet na pitchi pomalu dolu... Takhle když to umíš srovnáš desky asi za 15 vteřin... :)

sanny54

Příspěvek od sanny54 »

Hrajou takhle Afrika Islam, DJ Godfather a sAnNY_54, a to sou nějaký ména! :D:D:D Hahahaha! :D

Sweder

Příspěvek od Sweder »

sanny54 píše:Vždycky něco vo plus na víc, a pak si vopřít ruku tam kde je 33/45 switch a prsteníčkem poklepánim zpomalovat a jet na pitchi pomalu dolu... Takhle když to umíš srovnáš desky asi za 15 vteřin... :)

Nemyslel jsi naaahodou jet na pitchi pomalu nahoru? Dolu zrychlujes a to pri brzdeni talire je ponekud k nicemu :D

sanny54

Příspěvek od sanny54 »

Sweder: Máš pravdu!!! Omlouvám se za mistifikaci... :) Nahoru, no! :oops:

sanny54

Příspěvek od sanny54 »

Já myslel že musíš ten pitch jako zpomalovat a vyšel mi tenhle paskvil.... :) Eště jednou sorry

Sweder

Příspěvek od Sweder »

sanny54 píše:Sweder: Máš pravdu!!! Omlouvám se za mistifikaci... :) Nahoru, no! :oops:
No jeste ze jsem nemystifkoval ja, to by v tom chudaci zacatecnici meli peknej bordel :D

sanny54

Příspěvek od sanny54 »

Za ty roky sem si zvyk mluvit spíš vo pitchi než přímo vo tom pitchslideru! :D Eště jednou sorry! :D

Buchy

Příspěvek od Buchy »

Poslední dobou se víc a víc setkává ms trackama které si třeba na poslední 2 minuty zrychlijou ... třeba (plácnu) z 136 BPM si zrychlijou na 138,5 BPM ... No a já si třeba navazující písničku srovnám pěkně podle těch 136ti a pak se chystám začít mixovat do masteru a najednou šup a zjistím že mi ta půvdní písnička začíná zrychlovat ... Setkal se někdo s něčím podobným ? Jakou improvizaci doporučujete?

somik

Příspěvek od somik »

...souhlas s ostatnimi...drzel bych se Leninovy teorie ;-), jinak to nejde.

stereoman

Příspěvek od stereoman »

Buchy píše:Poslední dobou se víc a víc setkává ms trackama které si třeba na poslední 2 minuty zrychlijou ... třeba (plácnu) z 136 BPM si zrychlijou na 138,5 BPM ... No a já si třeba navazující písničku srovnám pěkně podle těch 136ti a pak se chystám začít mixovat do masteru a najednou šup a zjistím že mi ta půvdní písnička začíná zrychlovat ... Setkal se někdo s něčím podobným ? Jakou improvizaci doporučujete?
Myslis jako MP3 :?:

Buchy

Příspěvek od Buchy »

stereoman píše:
Buchy píše:Poslední dobou se víc a víc setkává ms trackama které si třeba na poslední 2 minuty zrychlijou ... třeba (plácnu) z 136 BPM si zrychlijou na 138,5 BPM ... No a já si třeba navazující písničku srovnám pěkně podle těch 136ti a pak se chystám začít mixovat do masteru a najednou šup a zjistím že mi ta půvdní písnička začíná zrychlovat ... Setkal se někdo s něčím podobným ? Jakou improvizaci doporučujete?
Myslis jako MP3 :?:
No to je vcelku jedno jestli producent da zrychlujici pisnicku na vynil nebo na mp3 ... já se s tím setkal u mp3 ptze s vinylama jsem se jeste nesetkal :x

Odpovědět