Jak na srovnani desek(tracku) na gramofonech?

Jak krotit beaty...
stereoman

Příspěvek od stereoman »

Neni to jedno :!: U desek jsem se s timto probblemem nesetkal, ale u MP3 ano. Uz se to tu nebo nekde jinde resilo. Udajne je to zpusobeno spatnym zpracovanim MP3 :( . Tomu bych veril, rozhodne mi to pripada pravdepodobnejsi nez to, ze producenti sve tracky zrychluji :shock:

Buchy

Příspěvek od Buchy »

To je ale velice závažný problém mp3ojek v tom případě :D :evil:
Tož co už no ... a já myslel že páni producenti jsou takový choboti aby během písničky zvyšovaly její tempo :? Tak dík za objasnění :)

DJ_Soul_Sensation

Příspěvek od DJ_Soul_Sensation »

To se může stát i na vinylu, že deska mění rychlost v průběhu jednoho traku. Dneska by se to už stávat nemělo, protože u všech tanečních desek se dělá beat strojově. Ale sám mám 2x desky od jednoho interpreta (Pound Boys), kde deska zrychluje (a u dalších 4x jiných desek od toho stejnýho interpreta je to zase OK). Že by to udělali naschvál?! :evil: BTW: Desky nejsou pokroucené a pod..

dj_C!nch

Příspěvek od dj_C!nch »

sanny54 píše:Vždycky něco vo plus na víc, a pak si vopřít ruku tam kde je 33/45 switch a prsteníčkem poklepánim zpomalovat a jet na pitchi pomalu dolu... Takhle když to umíš srovnáš desky asi za 15 vteřin... :)
Vsiml sem si, ze i PvD tohle kdysi praktikoval... :idea:
2xTechnics SL 1210 MK5+Pioneer DJM 400

EVO

Příspěvek od EVO »

dj_C!nch píše:
sanny54 píše:Vždycky něco vo plus na víc, a pak si vopřít ruku tam kde je 33/45 switch a prsteníčkem poklepánim zpomalovat a jet na pitchi pomalu dolu... Takhle když to umíš srovnáš desky asi za 15 vteřin... :)
Vsiml sem si, ze i PvD tohle kdysi praktikoval... :idea:
Řek bych že takhle to praktikuje dost djs :wink:

heerer

Příspěvek od heerer »

Ja osobne pouzival z velke casti jen PITCH, kdyz jela pomalu tak jsem za nej vzal hodne a pak se o kus vratil a dohledaval.... To jsem okopcil od Igora Patakiho. A jinak ke zrychlovani, me dostava kdyz Dj ma pustene obe desky ven(samo ze mu to i tak dost slape) a on je obe zrychli najednou o nejake to BPMko aby to slapalo jeste vic. :lol:

Odpovědět