DJ skoly v CR

Jak krotit beaty...
Návštěvník

DJ skoly v CR

Příspěvek od Návštěvník »

Muzete mi prosim sem napsat adresy vsech skol DJingu, ktere znate. Moc moc dekuji.

LuKyss

Příspěvek od LuKyss »

Co jsem tak hledal tak jsem našel toto http://www.djstudio.cz/

djPitriS

Re: DJ skoly v CR

Příspěvek od djPitriS »

Anonymous píše:Muzete mi prosim sem napsat adresy vsech skol DJingu, ktere znate. Moc moc dekuji.
Jestli jsi z Plzne, nebo okoli tak muzu doporucit

Kód: Vybrat vše

http://www.musicmafia.cz

norman_cook

Příspěvek od norman_cook »

Nekde jsem se docetl ze DJ Trava dava taky lekce hrani.

somik

Příspěvek od somik »

norman_cook píše:Nekde jsem se docetl ze DJ Trava dava taky lekce hrani.
je to pravda, nevim ale jestli je to stale aktualni

bussy

Příspěvek od bussy »

to myslim ze uz ne...ale dost dj´s dava lekce...zalezi co se chce dotycny naucit ze ... a v ostrava byla MP4 ale nevim jestli stale v tom pokracuji..

Azu

Příspěvek od Azu »

Chodit se k někomu učit hrát jsou vyhozené peníze. Když DJ školu, tak takovou, která Vám něco dalšího přinese, ne jen naučit míchat, to zvládne člověk sám. Bohužel o žádné takové DJ škole, která by se dala srovnávat s těma v zahraničí neznám.
Kámoš absolvoval DJ školu ve Španělsku, učili se různé techniky mixování, dozvěděli se něco o muzice, ale i informace co je čeká při veřejném hraní. Po té co se naučili mixovat a věděli něco o tom jak a co míchat a získali ze školi nějaké zkušenosti, tak chodili na praktická cvičení. Škola totiž spolupracovala s několika cluby, kam se tito žáco chodili učit hrát pěkně veřejně pro lidi, protože tahle zkušenost je prostě o něčem úplně jiném neš hraní někde doma. Samozřejmě, že za to hraní dostávali i zaplaceno a tak se jim vrátila část peněz co do kurzu investovali. Po skončení kurzu podle toho jak kdo byl dobrej škola sehnala hraní a zastupování agenturama, které se jim postarali o další hrací existenci. Jinak se učili na gramcích technics a ostatní technika byla Pioneer. K dispozici měli stovky desek různých žánrů podle toho kdo co chtěl hrát, na kterých se učili. Nebyl to jen nějaký docházkový kurz, ale takový učební pobyt na 3 týdny, takže tam bydleli a každý den se učili hrát, na pokojích měli též techniku a mohli trénovat. Po absolvování kurzu získlai certifikát od Pioneeru a stanou se členy španělské dj asociace.
Tak takto bych si také představoval DJ školu, hlavně by se o Vás následně škola měla umět postarat a sehnat Vám i nějaké to hraní a ne jen schrábnou peníze za to že vám ukážou jak se mixuje , schrábnou peníze a nazdar.

djPitriS

Příspěvek od djPitriS »

Azu píše:Chodit se k někomu učit hrát jsou vyhozené peníze. Když DJ školu, tak takovou, která Vám něco dalšího přinese, ne jen naučit míchat, to zvládne člověk sám. Bohužel o žádné takové DJ škole, která by se dala srovnávat s těma v zahraničí neznám.
Kámoš absolvoval DJ školu ve Španělsku, učili se různé techniky mixování, dozvěděli se něco o muzice, ale i informace co je čeká při veřejném hraní. Po té co se naučili mixovat a věděli něco o tom jak a co míchat a získali ze školi nějaké zkušenosti, tak chodili na praktická cvičení. Škola totiž spolupracovala s několika cluby, kam se tito žáco chodili učit hrát pěkně veřejně pro lidi, protože tahle zkušenost je prostě o něčem úplně jiném neš hraní někde doma. Samozřejmě, že za to hraní dostávali i zaplaceno a tak se jim vrátila část peněz co do kurzu investovali. Po skončení kurzu podle toho jak kdo byl dobrej škola sehnala hraní a zastupování agenturama, které se jim postarali o další hrací existenci. Jinak se učili na gramcích technics a ostatní technika byla Pioneer. K dispozici měli stovky desek různých žánrů podle toho kdo co chtěl hrát, na kterých se učili. Nebyl to jen nějaký docházkový kurz, ale takový učební pobyt na 3 týdny, takže tam bydleli a každý den se učili hrát, na pokojích měli též techniku a mohli trénovat. Po absolvování kurzu získlai certifikát od Pioneeru a stanou se členy španělské dj asociace.
Tak takto bych si také představoval DJ školu, hlavně by se o Vás následně škola měla umět postarat a sehnat Vám i nějaké to hraní a ne jen schrábnou peníze za to že vám ukážou jak se mixuje , schrábnou peníze a nazdar.
Jako pohadka, jenze pak sem docetl konec a probudil jsem se :D.

Azu

Příspěvek od Azu »

Ptal sem se dneska kámoše co tu školu ve španělsku absolvoval a cena za ty 3 týdny pobytu a výuky ho stála v přepočtu 45tis Kč, ale za hraní v clubech, které bylo součástí výuky dostal skoro 18ti Kč, takže ve výsledku to nevyšlo vůbec špatně. Absolvoval to před 3 roky. Navíc po skončení školy mu agentura obstarala další hraní po španělsku a do tří měsíců měl náklady co do toho kurzu vrazil zpět.

somik

Příspěvek od somik »

Azu píše:Ptal sem se dneska kámoše co tu školu ve španělsku absolvoval a cena za ty 3 týdny pobytu a výuky ho stála v přepočtu 45tis Kč, ale za hraní v clubech, které bylo součástí výuky dostal skoro 18ti Kč, takže ve výsledku to nevyšlo vůbec špatně. Absolvoval to před 3 roky. Navíc po skončení školy mu agentura obstarala další hraní po španělsku a do tří měsíců měl náklady co do toho kurzu vrazil zpět.
docela bych tu skolu prubl, ne ale proto ze neumim hrat, ale hlavne ten zazitek, musi to byt super holiday. jinac taky se samozrejme zdokonalit, abych teda nevynechal...
kazdopadne, nejaky DJsky skoly...jak se to vezme, ja treba zanou nepotrebuju a nikdy jsem ani nepotreboval.

JB007

Příspěvek od JB007 »

nechces hodit link na tu pohadkovou DJ school :?: :)

norman_cook

na link bych se take rad podival :shock:

Azu

Příspěvek od Azu »

zkusim ho od něj zjistit a pak ho sem dám

norman_cook

tak uz mas link od kamose na pohadkovou DJ school? neni mi jasna jedna vec, tvuj kamos umi spanelsky? nebo jak pochopil co mu rikaj?

Azu

Příspěvek od Azu »

Momentálně je zase ve Španělsku tak musim počkat až se vrátí, španělsky umí, pracoval tam po různu přes 4 roky.

Odpovědět