dj school brno

Jak krotit beaty...
Kris_tinn

Re: dj school brno

Příspěvek od Kris_tinn »

Taky by mně zajímalo, zda by se našel někdo z Brna nebo aspoň poblíž, kdo by mi pomohl se začátkem hraní🤔

Kris_tinn

Re:

Příspěvek od Kris_tinn »

Luis píše:
06 čer 2007 17:20
Jinak nabizim kurzy djjingu a vse kolem toho.Nejedna se sice o Brno ale je to od nej asi 30km-dobre sjizdne po dalnici kousek od Vyskova.

profesionální aparat a zazemi mam (rodinny domek v klidne lokalite---inspirativni misto) tak neni problem domluvit se individualne ale radsi bych uvital min. 2 zajemce na jednu session.(je to lepsi muzou si pak vymenovat zkusenosti)

piste PM

PLATÍ STÁLE

:!: :!: :!: :!:
Reaguji o dost pozdě, ale stále platí?🤔

Michelle

Re: dj school brno

Příspěvek od Michelle »

Ahojky, chtela jsem se zeptat zda tu je nejaka trpeliva duse ,ktera by me vysvetlila zacatky djingu na Pioneer DDJ-400 rekordbox. Bohuzel muj otec ktery dlouha leta hral na diskotekach kolem Brna a v Brne je stara skola a hraval vzdy z desek a cd...takze me s timto moc nehelfne. Jsem mobilni takze mi nedela problem dojet treba kousek za Brno jak jsem tu cetla v par komentarich. Ale nevim zda nabidka stale trva a jestli zrovna s mym mixakem me nekdo nauci. Pokud tu nekdo takovy je tak me prosim pisni na email ---Michellegm@seznam.cz
Diky moc

Odpovědět