Laser

EVO

Re: Laser

Příspěvek od EVO »

Rosi píše:Tak objednáno, zítra to cvaknu a budu čekat :P Snad se dočkám, pak dám vědět, jak jsem dopadl.
Mohu vědět, pro jaký ses nakonec rozhodl? Budu rád, když sem pak napíšeš své dojmy, jak jseš se zbožím spokojen :!: :geek2:

Rosi

Příspěvek od Rosi »

Ano, postřehy rád napíšu, ten Laser je ten samý, jaký zde doporučil DJ Tola. Vybral jsem si ho také.
Pioneer CDJ900,Reloop 6000MK5,Pioneer DJM 700k,Technics RP-DH1200

dj_camil

Příspěvek od dj_camil »

Našel by se někdo, kdo by mi to všechno udělal a pak u nás by mi to poslal na dobírku? Něco bych určitě připlatil..Já na to totiž nemám nervy.
Music is my destiny!

Rosi

Příspěvek od Rosi »

dj_camil píše:Našel by se někdo, kdo by mi to všechno udělal a pak u nás by mi to poslal na dobírku? Něco bych určitě připlatil..Já na to totiž nemám nervy.
No to nevím, ten člověk to zaplatí ze svého a když mu nic nepříjde, tak má smůlu. Nebo když něco nebude fungovat, jak se zachováš vůči němu? Budeš to respektovat? Je to risk, buď a nebo. Nicméně, za tu cenu s tím nějak musíš počítat. Až to příjde, tak napíšu co a jak. Zatím jen čekám a přinejhorším to pojmu tak, že jsem přispěl číně na následky po zemětřesení.

Rosi

Příspěvek od Rosi »

DJ_camil: Ještě jsem si vzpoměl, už se tyto čínské lasery prodávají i u nás na bazarech a cena kolem 9000,- kč. Mrkni na Aukro apod... Myslím že ta cena je přiměřená, když si vemu riziko, starosti atak.

dj_camil

Příspěvek od dj_camil »

jj, já už je tam viděl, ale přeci jen si to raději nechám poslat nové..
Music is my destiny!

dj_camil

Příspěvek od dj_camil »

Našel jsem tam jeden zajímavý laser. Je to 1,8W RGB, což by tam normálně stálo kolem 10tis dolarů a on tam je jeden za směšných 1200. Nevím, proč je tak levný, ale není tam napsána životnost a galvo, tak možná to je tím. Docela by mě zajímalo co je u něho jiného, než u ostatních mnohem dražších laserů. Nevíte někdo? Kdyby byl OK, tak mám v plánu ho koupit, protože tady v kraji a okolí RGB s takovým výkonem skoro nikdo nemá..
Music is my destiny!

dj_camil

Příspěvek od dj_camil »

Zapomněl jsem dát odkaz, tady je: http://www.chinesedepartmentstore.com.c ... y=56&QTY=1
Music is my destiny!

Martttin

Příspěvek od Martttin »

dj_camil píše:Našel jsem tam jeden zajímavý laser. Je to 1,8W RGB, což by tam normálně stálo kolem 10tis dolarů a on tam je jeden za směšných 1200. Nevím, proč je tak levný, ale není tam napsána životnost a galvo, tak možná to je tím. Docela by mě zajímalo co je u něho jiného, než u ostatních mnohem dražších laserů. Nevíte někdo? Kdyby byl OK, tak mám v plánu ho koupit, protože tady v kraji a okolí RGB s takovým výkonem skoro nikdo nemá..
Jasne, dalsia super vec, ktora len tak stoji 10x menej ako ine v "jeho kategorii". ale no nekup to za tu cenu a ked su tam take cisla...potom len nadavaj co si to kupil a ze uz vies preco to bolo o tolko lacnejsie...
Ludia v dnesnej dobe vam nikto nic zadarmo neda a ak to stoji tolko kolko to stoji ma to aj svoj dovod, najskor to bude nejaky shit :D
Peace man :wink:

dj_camil

Příspěvek od dj_camil »

Tys mě asi nepochopil..To cos napsal vím, a ptám se, v čem je ta chyba!! :!:
Music is my destiny!

EVO

Příspěvek od EVO »

Heh, tak to je docela hrubý, taky na to koukám, jediný co vidim jako docela neřesnost je uvedená watáž těch jednotlivejch výkonů, na jednu stranu píšou 1,8W, což je skutečně pravda když tohle sečteš:
* Green laser(532nm)800mw
* Red laser(635nm)700mw
* Blue laser(473nm)300mw

nicméně ještě předtim je tam uvedeno:
"he RL-15 Green Red Blue Laser projector produces a stunning combined power of 1.8w. It uses 450mw (532nm)Green laser, 350mw (635nm)Red laser, and 250mw(473nm)Blue laser."
-- což dělá dohromady 1050mW.
:arrow: Takže je to nějaká blbost, když to maj v textu takhle blbě napsaný oproti technickejm údajům, nicméně i tak by to bylo za dobrý prachy si myslim! :!:

EVO

Příspěvek od EVO »

No aď na to koukám jak na to koukám, i kdyby platilo jen těch 1050mW tak je to luxus za ty prachy, by mě zajímalo co je v tom za blbost! Zkoušeli jste tam někdo posílat email?

dj_camil

Příspěvek od dj_camil »

Jo, já jim psal..Nečekaně neodpověděli..
Music is my destiny!

EVO

Příspěvek od EVO »

no nezapomeň že teď jim tam začíná ráno v tý austrálii, tak třeba se dočkáš odpovědi někdy v noci! :wink: :lol:

Martttin

Příspěvek od Martttin »

dj_camil píše:Tys mě asi nepochopil..To cos napsal vím, a ptám se, v čem je ta chyba!! :!:
Jasne, ja som to nemyslel v zlom, ale ked tu uz sa milion krat riesilo otazka "no nekup to za tie prachy" a potom to dopadlo tak ako to dopadlo :)

Odpovědět