Bude mi to do začátku stačit?

Diskuze ohledně nákupů aneb poraďte, co koupit...
wnw
Příspěvky: 51
Registrován: 02 kvě 2014 15:47
Vybavení

Re: Bude mi to do začátku stačit?

Příspěvek od wnw »

Podle mě super,
i když si řekneš, že je z plastu, tak je to kvalitní plast, který používají všichni... Fadery, knoby atd. se taky používají stejné..
Jestli chceš 4decky a libiseti software serato, tak je nejlepší cena/kvalita imho.

Uživatelský avatar
Rendi23
Příspěvky: 49
Registrován: 25 úno 2015 20:50

Re: Bude mi to do začátku stačit?

Příspěvek od Rendi23 »

Vlastním Numark mixtrack quad a nemám zatím problém až na software k němu dodávaný. Má 4 decky ty se přepínají samostatně tlačítkem Layer každý deck má svou specifickou barvu aby se to nepletlo. Software Virtual Dj Le je total na nic nedají se dolazovat efekty ty se přepínají pomocí tlačítka shift jen to dolazování nefunguje, nevím proč a proto používám Traktor Pro dva.

Mám pirátskou verzi s crakcem která funguje skvěle 10 000 za software je docela přehnaný zatím ještě neumím tak dobře mixovat hudbu :D ale tak jsem docela samouk a učím se rychle . Numark mixtrack quad má integrovanou zvukovou kartu to se dá jednoduše přepínat v nastavení mohu doporučit další výhoda je sleva na upgrade virtual Dj za cirka 7500 cena bez license je kolem 10500 kč na naše k tomu Firma Numark dodává balíček saplíku jako bonus plus tu slevu za soft rozhodně mohu doporučit . Je to můj zatím první mixážní pult tak nemohu posoudit co je a není výhoda ..........
Numark Mixtrack Quad Sw Traktor Scratch Pro 2 a VirtualDj Le.
Denon DJ MC7000 Sw Serato Dj .

Odpovědět